Przeczytaj opinie o voiceandmoreKomentarze

 • "Zarówno Paulina jak i Michał są w moim odczuciu bardzo dobrymi nauczycielami. Widać że są profesjonalistami w swojej dziedzinie, potrafią dobrze przekazać wiedzę, są zawsze przygotowani do zajęć. Daje się odczuć, że zależy im na uczniach i na tym, żeby uczeń naprawdę zrobił postępy. Atmosfera na zajęciach jest bardzo dobra..."

  Olga Janus

  więcej »
 • "Warsztaty lektorskie Voice and More pomogą Ci odkryć nieznane dotąd możliwości Twojego głosu, do tego kameralna grupa uczestników, nowe kontakty i znajomości, przystępna cena, materiały szkoleniowe i fantastyczna atmosfera. Nie bez znaczenia jest tu również osoba samego prowadzącego. Maciej Jabłoński to znakomity trener, posiadający obszerne portfolio w dziedzinie emisji głosu, którego użycza nie tylko jako lektor, ale również jako prezenter TVP."

  Aneta Kubacka

  więcej »
 • "Od długiego czasu miałam problemy ze strunami, wieczna chrypa, niedomykalność, polipy. A wszystko to przez złą emisję. Dzięki Studiu Voice and More, jego wykwalifikowanym instruktorom mogę o tym wszystkim zapomnieć! Po każdej lekcji czuję, że potrafię coraz więcej!...

  Olga Kalicka

  więcej »
 • zobacz wszystkie komentarze »

Koncert Świąteczny

Voice and More serdecznie zaprasza na Koncert Świąteczny 11.12.2016r!

W tym wyjątkowym wydarzeniu usłyszycie piosenki, które wprowadzają nas w świąteczny nastrój - będą kolędy, bożonarodzeniowe "przeboje" i nie tylko.

Uczniowie i podopieczni Voice and More, podzielą się z Wami świąteczną atmosferą:) Zabierzcie ze sobą znajomych i przyjdźcie do nas pośpiewać!

Zaczynamy 11 grudnia o 12.00 na sali koncertowej OKO przy ul. Grójeckiej 75.

Biletem wstępu jest świąteczny nastrój:)

ZAPRASZAMY!

 

christmas-tree.jpg