Przeczytaj opinie o voiceandmoreKomentarze

 • "Zarówno Paulina jak i Michał są w moim odczuciu bardzo dobrymi nauczycielami. Widać że są profesjonalistami w swojej dziedzinie, potrafią dobrze przekazać wiedzę, są zawsze przygotowani do zajęć. Daje się odczuć, że zależy im na uczniach i na tym, żeby uczeń naprawdę zrobił postępy. Atmosfera na zajęciach jest bardzo dobra..."

  Olga Janus

  więcej »
 • "Warsztaty lektorskie Voice and More pomogą Ci odkryć nieznane dotąd możliwości Twojego głosu, do tego kameralna grupa uczestników, nowe kontakty i znajomości, przystępna cena, materiały szkoleniowe i fantastyczna atmosfera. Nie bez znaczenia jest tu również osoba samego prowadzącego. Maciej Jabłoński to znakomity trener, posiadający obszerne portfolio w dziedzinie emisji głosu, którego użycza nie tylko jako lektor, ale również jako prezenter TVP."

  Aneta Kubacka

  więcej »
 • "Od długiego czasu miałam problemy ze strunami, wieczna chrypa, niedomykalność, polipy. A wszystko to przez złą emisję. Dzięki Studiu Voice and More, jego wykwalifikowanym instruktorom mogę o tym wszystkim zapomnieć! Po każdej lekcji czuję, że potrafię coraz więcej!...

  Olga Kalicka

  więcej »
 • zobacz wszystkie komentarze »

Konsultacje Lektorskie

Indywidualne konsultacje lektorskie z Maciejem Jabłońskim - wykładowcą i trenerem Akademii Telewizyjnej TVP, prezenterem sportowym TVP, lektorem radiowym i telewizyjnym. Zajęcia skierowane są do lektorów, prezenterów radiowych i telewizyjnych, reporterów, konferansjerów oraz wszystkich, którzy wykorzystują głos w celach zawodowych.

Program zajęć dopasowywany jest indywidualnie dla każdego ucznia i uzależniony od stopnia zaawansowania oraz kierunku rozwoju głosu.

 

Podczas indywidualnych konsultacji:

 • poprawisz i udoskonalisz swoją dykcję

 • dowiesz się jak kształtować barwę i zwiększać możliwości ekspresyjne

 • nauczysz się prawidłowo wykorzystywać oddech oraz umiejętnie interpretować teksty

 • poznasz swoje największe atuty i dowiesz się nad czym jeszcze popracować

 • będziesz miał możliwość nagrania pod okiem trenera reklam, fragmentów filmów oraz prozy

 • otrzymasz komplet materiałów i ćwiczeń do samodzielnej pracy

   

  Maciej Jabłoński

  Prezenter Telewizji Polskiej, lektor radiowy i telewizyjny, trener emisji głosu i wystąpień publicznych. Wykładowca Akademii Telewizyjnej TVP. Nagrywa spoty reklamowe radiowe i telewizyjne, filmy fabularne oraz dokumentalne, prozę, zapowiedzi telewizyjne, materiały multimedialne. Użycza głosu do dubbingu. Współpracuje z wieloma studiami nagraniowymi w Polsce oraz za granicą.

   

   

  Indywidualne konsultacje lektorskie to zajęcia indywidualne w wymiarze 45 lub 60 min.