Przeczytaj opinie o voiceandmoreKomentarze

 • "Zarówno Paulina jak i Michał są w moim odczuciu bardzo dobrymi nauczycielami. Widać że są profesjonalistami w swojej dziedzinie, potrafią dobrze przekazać wiedzę, są zawsze przygotowani do zajęć. Daje się odczuć, że zależy im na uczniach i na tym, żeby uczeń naprawdę zrobił postępy. Atmosfera na zajęciach jest bardzo dobra..."

  Olga Janus

  więcej »
 • "Warsztaty lektorskie Voice and More pomogą Ci odkryć nieznane dotąd możliwości Twojego głosu, do tego kameralna grupa uczestników, nowe kontakty i znajomości, przystępna cena, materiały szkoleniowe i fantastyczna atmosfera. Nie bez znaczenia jest tu również osoba samego prowadzącego. Maciej Jabłoński to znakomity trener, posiadający obszerne portfolio w dziedzinie emisji głosu, którego użycza nie tylko jako lektor, ale również jako prezenter TVP."

  Aneta Kubacka

  więcej »
 • "Od długiego czasu miałam problemy ze strunami, wieczna chrypa, niedomykalność, polipy. A wszystko to przez złą emisję. Dzięki Studiu Voice and More, jego wykwalifikowanym instruktorom mogę o tym wszystkim zapomnieć! Po każdej lekcji czuję, że potrafię coraz więcej!...

  Olga Kalicka

  więcej »
 • zobacz wszystkie komentarze »

Nowy Semestr w Voice and More

Otwieramy nabór na jesienny semestr nauki w Voice and More!

Zapisz się na regularne zajęcia, prezentuj swoje umiejętności podczas naszych koncertów i śpiewająco przywitaj nowy sezon!

Przy zapisach na semestr do 30 lipca mamy dla Ciebie specjalne ceny!

Zapraszamy na zajęcia w trybie semestralnym:

1) WOKAL/EMISJA GŁOSU - 4 x 60 minut - 320/380zł za miesiąc

2) WOKAL/EMISJA GŁOSU - 4 x 45 minut - 250/310zł za miesiąc

3) WOKAL/EMISJA GŁOSU - 4 x 30 minut - 180/220 za miesiąc

4) KSZTAŁCENIE SŁUCHU - 4 x 45 minut - 240zł za miesiąc

5) SONGWRITING - 4 x 45 minut - 240zł za miesiąc

6) GITARA - 4 x 45 minut - 240zł za miesiąc

7) PIANINO - 4 x 45 minut - 240zł za miesiąc

 

Wybierasz miasto, trenera, dzień i godzinę zajęć, a resztę zostawiasz nam. Nie oceniamy Twoich umiejętności tylko je rozwijamy -  to naszych trenerów ocenia się po zajęciach. Wszystkie problemy i niedoskonałości na czas wspólnej pracy oddajesz nam:)

Wszyscy uczniowie, korzystający z oferty semestralnej otrzymują 10% zniżki na warsztaty organizowane przez Voice and More i Europejskie Centrum Edukacji Wokalnej.


Informacje i zapisy:

mail: info@voiceandmore.com.pl

tel.: +48 692 475 692

 

cover_foto_fb.jpg