Przeczytaj opinie o voiceandmoreKomentarze

 • "Zarówno Paulina jak i Michał są w moim odczuciu bardzo dobrymi nauczycielami. Widać że są profesjonalistami w swojej dziedzinie, potrafią dobrze przekazać wiedzę, są zawsze przygotowani do zajęć. Daje się odczuć, że zależy im na uczniach i na tym, żeby uczeń naprawdę zrobił postępy. Atmosfera na zajęciach jest bardzo dobra..."

  Olga Janus

  więcej »
 • "Warsztaty lektorskie Voice and More pomogą Ci odkryć nieznane dotąd możliwości Twojego głosu, do tego kameralna grupa uczestników, nowe kontakty i znajomości, przystępna cena, materiały szkoleniowe i fantastyczna atmosfera. Nie bez znaczenia jest tu również osoba samego prowadzącego. Maciej Jabłoński to znakomity trener, posiadający obszerne portfolio w dziedzinie emisji głosu, którego użycza nie tylko jako lektor, ale również jako prezenter TVP."

  Aneta Kubacka

  więcej »
 • "Od długiego czasu miałam problemy ze strunami, wieczna chrypa, niedomykalność, polipy. A wszystko to przez złą emisję. Dzięki Studiu Voice and More, jego wykwalifikowanym instruktorom mogę o tym wszystkim zapomnieć! Po każdej lekcji czuję, że potrafię coraz więcej!...

  Olga Kalicka

  więcej »
 • zobacz wszystkie komentarze »

PAKIET WAKACYJNY

Dla wszystkich, którzy zaplanowali wyjazd wakacyjny, ale nie chcą tracić swoich ulubionych lekcji śpiewu przygotowaliśmy coś specjalnego  :)

PAKIET WAKACYJNY czyli 4x45 minut lub 4x60 minut do wykorzystania w miesiącach LIPIEC-SIERPIEŃ (dowolne terminy)!

Zajęcia z pakietu można wykorzystwać w dowolnych konfiguracjach czasowych.

CENNIK:

Warszawa - zajęcia indywidualne 4x45 minut - 310zł/pakiet

zajęcia indywidualne 4x60 minut - 350zł/pakiet

Kraków, Łódź, Gdańsk - zajęcia indywidualne 4x45 minut - 220zł/pakiet

zajęcia indywidualne 4x60 minut - 290zł/pakiet

Zapisy do 15 lipca!

mail: info@voiceandmore.com.pl lub tel.: 692 475 692.

Zapraszamy!!!

 

profilowe_rozowe.jpg