Przeczytaj opinie o voiceandmoreKomentarze

 • "Zarówno Paulina jak i Michał są w moim odczuciu bardzo dobrymi nauczycielami. Widać że są profesjonalistami w swojej dziedzinie, potrafią dobrze przekazać wiedzę, są zawsze przygotowani do zajęć. Daje się odczuć, że zależy im na uczniach i na tym, żeby uczeń naprawdę zrobił postępy. Atmosfera na zajęciach jest bardzo dobra..."

  Olga Janus

  więcej »
 • "Warsztaty lektorskie Voice and More pomogą Ci odkryć nieznane dotąd możliwości Twojego głosu, do tego kameralna grupa uczestników, nowe kontakty i znajomości, przystępna cena, materiały szkoleniowe i fantastyczna atmosfera. Nie bez znaczenia jest tu również osoba samego prowadzącego. Maciej Jabłoński to znakomity trener, posiadający obszerne portfolio w dziedzinie emisji głosu, którego użycza nie tylko jako lektor, ale również jako prezenter TVP."

  Aneta Kubacka

  więcej »
 • "Od długiego czasu miałam problemy ze strunami, wieczna chrypa, niedomykalność, polipy. A wszystko to przez złą emisję. Dzięki Studiu Voice and More, jego wykwalifikowanym instruktorom mogę o tym wszystkim zapomnieć! Po każdej lekcji czuję, że potrafię coraz więcej!...

  Olga Kalicka

  więcej »
 • zobacz wszystkie komentarze »

Studia Muzyczne PL

Studia Muzyczne PL - platforma, która świadczy usługi konsultacyjne doradcze ds. edukacji na rzecz The British & Irish Modern Music Institute (Brytyjsko-Irlandzki Instytut Muzyki Współczesnej) w Polsce dla celów rekrutacji studentów do Grupy BIMM i jej placówek w Londynie, Bristolu, Brightonie, Manchesterze, Dublinie i Berlinie.

EUAJER-POLAND F.H.U jest firmą partnerską, która świadczy usługi konsultacyjne doradcze ds. edukacji na rzecz The British & Irish Modern Music Institute (Brytyjsko-Irlandzki Instytut Muzyki Współczesnej, Rozrywkowej) w Polsce dla celów rekrutacji studentów do Grupy BIMM i jej placówek w Londynie, Bristolu, Brightonie, Manchesterze, Dublinie i Berlinie.
•    kompleksowa pomoc przy wyborze właściwego kierunku studiów w branży muzycznej zagranicą
•    konsultacje w zakresie ubiegania się o kredyt studencki w UK w celu pokrycia kosztów czesnych
•    doradztwo w procesie rekrutacji na studia i przy przygotowywaniu dokumentów i składaniu wniosków, listu motywacyjnego
•    udzielenie informacji o aktualnych terminach i miejscu zorganizowania wydarzenia Open Day BIMM, spotkanie z przedstawicielami BIMM, szybki kontakt
•    przesłuchania (wokalne, instrumentalne) w Polsce
•    nagranie materiałów audi w celu przedstawienia dla komisji rekrutacyjnej
•    warsztaty z nauczycielami najwyższej klasy i przedstawicielami światowej branży muzycznej
•    Kursy przygotowawcze na studia wyższe muzyczne zagranicą, podstawy edukacji muzycznej w języku angielskim:
Songwriting, Event Management, Music Business, Music Journalism, Music Production, Tour Management, Live Sound, Bass, Drums, Guitar, Vocals. (Ruszamy z kursami od 01 października 2016 – Kraków, Warszawa)

Więcej informacji o działalności firmy oraz o przebiegu rekrutacji oraz studiów można dowiedzieć się na:
www.studiamuzyczne.pl

 

logo_sm2.jpg