Przeczytaj opinie o voiceandmoreKomentarze

 • "Zarówno Paulina jak i Michał są w moim odczuciu bardzo dobrymi nauczycielami. Widać że są profesjonalistami w swojej dziedzinie, potrafią dobrze przekazać wiedzę, są zawsze przygotowani do zajęć. Daje się odczuć, że zależy im na uczniach i na tym, żeby uczeń naprawdę zrobił postępy. Atmosfera na zajęciach jest bardzo dobra..."

  Olga Janus

  więcej »
 • "Warsztaty lektorskie Voice and More pomogą Ci odkryć nieznane dotąd możliwości Twojego głosu, do tego kameralna grupa uczestników, nowe kontakty i znajomości, przystępna cena, materiały szkoleniowe i fantastyczna atmosfera. Nie bez znaczenia jest tu również osoba samego prowadzącego. Maciej Jabłoński to znakomity trener, posiadający obszerne portfolio w dziedzinie emisji głosu, którego użycza nie tylko jako lektor, ale również jako prezenter TVP."

  Aneta Kubacka

  więcej »
 • "Od długiego czasu miałam problemy ze strunami, wieczna chrypa, niedomykalność, polipy. A wszystko to przez złą emisję. Dzięki Studiu Voice and More, jego wykwalifikowanym instruktorom mogę o tym wszystkim zapomnieć! Po każdej lekcji czuję, że potrafię coraz więcej!...

  Olga Kalicka

  więcej »
 • zobacz wszystkie komentarze »

Vouchery na zajęcia w prezencie!

Szukasz idealnego i nietuzinkowego prezentu na Mikołajki, Gwiazdkę, Walentynki? Voucher na indywidualne zajęcia to idealne rozwiązanie!

Voucher na nasze zajęcia możesz wybrać spośród dwóch propozycji:

Zajęcia indywidualne – 2x45 min – 180/150zł*

Zajęcia indywidualne – 4x45 min – 360/300 zł

 

Voucher można wykorzystać do 30.03.2019r

* ceny Warszawa/pozostałe miasta

 

Jeśli chcesz wykupić w prezencie inne zajęcia (warsztaty/konsultacje) z naszej oferty - napisz lub zadzwoń do nas - przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę:)

 

Szczegóły i rezerwacje voucherów:

Voice and More

info@voiceandmore.com.pl

t.692 475 692

 

img_6809.jpeg