Przeczytaj opinie o voiceandmoreKomentarze

 • "Zarówno Paulina jak i Michał są w moim odczuciu bardzo dobrymi nauczycielami. Widać że są profesjonalistami w swojej dziedzinie, potrafią dobrze przekazać wiedzę, są zawsze przygotowani do zajęć. Daje się odczuć, że zależy im na uczniach i na tym, żeby uczeń naprawdę zrobił postępy. Atmosfera na zajęciach jest bardzo dobra..."

  Olga Janus

  więcej »
 • "Warsztaty lektorskie Voice and More pomogą Ci odkryć nieznane dotąd możliwości Twojego głosu, do tego kameralna grupa uczestników, nowe kontakty i znajomości, przystępna cena, materiały szkoleniowe i fantastyczna atmosfera. Nie bez znaczenia jest tu również osoba samego prowadzącego. Maciej Jabłoński to znakomity trener, posiadający obszerne portfolio w dziedzinie emisji głosu, którego użycza nie tylko jako lektor, ale również jako prezenter TVP."

  Aneta Kubacka

  więcej »
 • "Od długiego czasu miałam problemy ze strunami, wieczna chrypa, niedomykalność, polipy. A wszystko to przez złą emisję. Dzięki Studiu Voice and More, jego wykwalifikowanym instruktorom mogę o tym wszystkim zapomnieć! Po każdej lekcji czuję, że potrafię coraz więcej!...

  Olga Kalicka

  więcej »
 • zobacz wszystkie komentarze »

Warsztat Głosu

Warsztat Głosu, to pierwsze studio wokalne w Polsce, wykorzystujące metodę Institute for Vocal Advancement – IVA. Technika ta, oparta jest na XVII i XVIII wiecznych zasadach śpiewu, stworzonych przez Schola Cantorum. Trenowanie tej techniki da Ci dostęp do warstwy dynamicznej, elastyczności oraz czystości brzmienia Twojego głosu. Jednocześnie, pomoże Ci to poszerzyć skalę, wytrzymałość i kondycję głosu, da kontrolę nad oddechem, rezonansem, jakością i siłą głosu we wszystkich stylistykach muzycznych bez ryzyka uszkodzenia głosu.

 

www.warsztatglosu.pl


warsztat_glosu_logo_500.jpg