Przeczytaj opinie o voiceandmoreKomentarze

 • "Zarówno Paulina jak i Michał są w moim odczuciu bardzo dobrymi nauczycielami. Widać że są profesjonalistami w swojej dziedzinie, potrafią dobrze przekazać wiedzę, są zawsze przygotowani do zajęć. Daje się odczuć, że zależy im na uczniach i na tym, żeby uczeń naprawdę zrobił postępy. Atmosfera na zajęciach jest bardzo dobra..."

  Olga Janus

  więcej »
 • "Warsztaty lektorskie Voice and More pomogą Ci odkryć nieznane dotąd możliwości Twojego głosu, do tego kameralna grupa uczestników, nowe kontakty i znajomości, przystępna cena, materiały szkoleniowe i fantastyczna atmosfera. Nie bez znaczenia jest tu również osoba samego prowadzącego. Maciej Jabłoński to znakomity trener, posiadający obszerne portfolio w dziedzinie emisji głosu, którego użycza nie tylko jako lektor, ale również jako prezenter TVP."

  Aneta Kubacka

  więcej »
 • "Od długiego czasu miałam problemy ze strunami, wieczna chrypa, niedomykalność, polipy. A wszystko to przez złą emisję. Dzięki Studiu Voice and More, jego wykwalifikowanym instruktorom mogę o tym wszystkim zapomnieć! Po każdej lekcji czuję, że potrafię coraz więcej!...

  Olga Kalicka

  więcej »
 • zobacz wszystkie komentarze »

Actio Mova Publiczna

Actio Mova Publiczna specjalizuje się w tworzeniu wizerunku poprzez szeroko rozumiane komunikowanie publiczne. Założycielką firmy jest Urszula Kuleta, doświadczony trener medialny, wykładowca akademicki, twórca wielu programów szkoleniowych dla jednostek rządowych. samorządowych,  międzynarodowych korporacji, prawników, ale również małych przedsiębiorstw i instytucji. Przez dwudziestoletnie funkcjonowanie firmy na rynku praktyka treningów i warsztatów  wystąpień publicznych obrosła wspaniałymi doświadczeniami, ale również wciąż dostarcza materiału do doskonalenia metod i tworzenia nowatorskich rozwiązań.

 

http://mowapubliczna.pl

 

actio.png