Przeczytaj opinie o voiceandmoreKomentarze

 • "Zarówno Paulina jak i Michał są w moim odczuciu bardzo dobrymi nauczycielami. Widać że są profesjonalistami w swojej dziedzinie, potrafią dobrze przekazać wiedzę, są zawsze przygotowani do zajęć. Daje się odczuć, że zależy im na uczniach i na tym, żeby uczeń naprawdę zrobił postępy. Atmosfera na zajęciach jest bardzo dobra..."

  Olga Janus

  więcej »
 • "Warsztaty lektorskie Voice and More pomogą Ci odkryć nieznane dotąd możliwości Twojego głosu, do tego kameralna grupa uczestników, nowe kontakty i znajomości, przystępna cena, materiały szkoleniowe i fantastyczna atmosfera. Nie bez znaczenia jest tu również osoba samego prowadzącego. Maciej Jabłoński to znakomity trener, posiadający obszerne portfolio w dziedzinie emisji głosu, którego użycza nie tylko jako lektor, ale również jako prezenter TVP."

  Aneta Kubacka

  więcej »
 • "Od długiego czasu miałam problemy ze strunami, wieczna chrypa, niedomykalność, polipy. A wszystko to przez złą emisję. Dzięki Studiu Voice and More, jego wykwalifikowanym instruktorom mogę o tym wszystkim zapomnieć! Po każdej lekcji czuję, że potrafię coraz więcej!...

  Olga Kalicka

  więcej »
 • zobacz wszystkie komentarze »

Partnerzy

 • Actio Mova Publiczna

  actio.png

  Actio Mova Publiczna specjalizuje się w tworzeniu wizerunku poprzez szeroko rozumiane komunikowanie publiczne. Założycielką firmy jest Urszula Kuleta, doświadczony trener medialny, wykładowca akademicki, twórca wielu programów szkoleniowych.

  więcej »
 • Europejskie Centrum Edukacji Wokalnej

  12182696_956712807701343_3305762721507806955_o[1].jpgEuropejskie Centrum Edukacji Wokalnej - miejsce powstałe z połączenia sił dwóch wiodących na rynku szkół woklanych, które propaguje  fachową i wartościową wiedzę na temat zdrowego i prawidłowego używania głosu.

  więcej »
 • Fundacja Kreatywnej Edukacji

  1457708_634156913309208_44411914_n.jpgPodstawową wartością Fundacji Kreatywnej Edukacji jest stanie na straży naturalnego, pełnego, harmonijnego rozwoju dziecka jako osoby. Szczególnie skupia się na rozwoju muzycznym dzieci poprzez nowatorską teorię uczenia się muzyki, której twórcą jest prof. Edwin Elias Gordon.

  więcej »
 • Global Media Productions

  10540374_631268346992294_2205183045574532415_n.jpgGlobal Media Productions to Agencja Muzyczna/Dom Produkcyjny. Firma Global Media Productions istnieje na polskim rynku już 25 lat. Specjalizuje się w profesjonalnej obsłudze Klientów w zakresie kreacji kampanii reklamowych, produkcji materiałów audio - wizualnych oraz kompleksowej muzycznej oprawie eventów.

  więcej »
 • Lull Hostel

  lullhostel_logo_-_copy.jpgLull Hostel to zaprzyjaźnione miejsce oferujące noclegi na zielonej Saskiej Kępie. Swoją ofertę kieruje do osób, którym zależy na wysokim standardzie świadczonych usług, estetyce oraz klimacie miejsca w którym nocują. Nasi uczniowie mogą tam liczyć na 10% i 15% zniżki:)

  więcej »
 • Stowarzyszenie AC/ART

  acart.jpgStowarzyszenie Kulturalne acART to organizacja no profit, która została założona wiosną 2013 roku, w celu kontynuowania wieloletniej tradycji San Gemini upowszechniania kultury muzycznej i sztuki (konkursy pianistyczne i wokalne, wystawy malarstwa i grafiki).

  więcej »
 • Stowarzyszenie Wokalistów MIX

  mix_black_orange-beznapisu.jpgStowarzyszenie Wokalistów MIX to pasjonaci wokalistyki, absolwenci polskich Akademii Muzycznych, nauczyciele śpiewu, wokaliści (śpiew klasyczny, jazz, pop, rock, folk), terapeuci głosu i dyrygenci propagujący technikę MIX i pracujący nią na co dzień.

  więcej »
 • Studio Praga

  studiopraga.pngStudio projektowe, znajdujące się na Warszawskiej Pradze od ponad 10 lat. Jako pierwsze studio w Polsce rozpoczęło nagrania dzwonków telefonicznych "real tones". W ofercie Studia Praga znajdują się wszelkiego rodzaju nagrania lektorskie.

  więcej »