Przeczytaj opinie o voiceandmoreKomentarze

 • "Zarówno Paulina jak i Michał są w moim odczuciu bardzo dobrymi nauczycielami. Widać że są profesjonalistami w swojej dziedzinie, potrafią dobrze przekazać wiedzę, są zawsze przygotowani do zajęć. Daje się odczuć, że zależy im na uczniach i na tym, żeby uczeń naprawdę zrobił postępy. Atmosfera na zajęciach jest bardzo dobra..."

  Olga Janus

  więcej »
 • "Warsztaty lektorskie Voice and More pomogą Ci odkryć nieznane dotąd możliwości Twojego głosu, do tego kameralna grupa uczestników, nowe kontakty i znajomości, przystępna cena, materiały szkoleniowe i fantastyczna atmosfera. Nie bez znaczenia jest tu również osoba samego prowadzącego. Maciej Jabłoński to znakomity trener, posiadający obszerne portfolio w dziedzinie emisji głosu, którego użycza nie tylko jako lektor, ale również jako prezenter TVP."

  Aneta Kubacka

  więcej »
 • "Od długiego czasu miałam problemy ze strunami, wieczna chrypa, niedomykalność, polipy. A wszystko to przez złą emisję. Dzięki Studiu Voice and More, jego wykwalifikowanym instruktorom mogę o tym wszystkim zapomnieć! Po każdej lekcji czuję, że potrafię coraz więcej!...

  Olga Kalicka

  więcej »
 • zobacz wszystkie komentarze »

Fundacja Kreatywnej Edukacji

Podstawową wartością Fundacji Kreatywnej Edukacji jest stanie na straży naturalnego, pełnego, harmonijnego rozwoju dziecka jako osoby.

Fundacja powstała z inicjatywy osób, które chcą propagować nowe, aktywne metody uczenia się. Szczególnie skupia się na rozwoju muzycznym dzieci. Praktykuje i stara się rozpowszechniać nowatorską teorię uczenia się muzyki, której twórcą jest prof. Edwin Elias Gordon. Ponadto FKE wdraża autorskie programy edukacyjne w własnych ośrodkach edukacyjnych oraz realizuje projekty w placówkach przedszkolnych, szkolnych, kulturalnych na terenie województwa kujawsko-pomorskiego i całej Polski. Fundacja prowadzi działalność koncertową, szkoleniową i wydawniczą, a także strażniczą i promującą formy partycypacji społecznej. Jest członkiem Lokalnej Grupy Działania „Dwie Rzeki", Sieci NGO oraz Kujawsko-Pomorskiej Federacji Organizacji Pozarządowych.

 

 

1457708_634156913309208_44411914_n.jpg