Przeczytaj opinie o voiceandmoreKomentarze

 • "W pełni wykorzystany czas na warsztaty prowadzone przez profesjonalistów. Miła atmosfera, Bardzo dobry kontakt z instruktorami. Wyobraźnia muzyczna i wiedza. Polecamy!"

  Zespół Woklany Sweet Angels

  więcej »
 • "Mistrzostwo! Zespół Appassionata dziękuje za dni pełne muzycznych wrażeń, doświadczeń, głębokiej wiedzy i analizy głosów, ćwiczeń wokalnych, logopedycznych, teatralnych i przede wszystkim za uważne pochylenie się nad każdym głosem w zespole:D"

  Zespół Appassionata

  więcej »
 • "Podczas moich dwóch lat w Warszawie, Voice and More jest rzeczą, którą będę wspominać najcieplej - Cudowna szkoła, wspaniali nauczyciele, atmosfera, dzięki której po każdych zajęciach czujesz jakbyś miał frunąć:) Zajęcia wspaniale pomagają nie tylko ulepszyć warsztat wokalny, ale też dają wielkiego kopa wiary w siebie, działają wręcz terapeutycznie."

  Magdalena Katańska

  więcej »
 • zobacz wszystkie komentarze »

Oferta

 • Wokal - Speech Level Singing

  Na naszych zajęciach wykorzystujemy najskuteczniejsze metody nauczania śpiewu na świecie (m.in Speech Level Singing) poparte takimi nazwiskami jak m.in: Michael Jackson, Stevie Wonder, Liza Minnelli, Kelly Clarkson, Barbra Streisand, Chester Bennington, Josh Groban i wielu innych. Efektem pracy naszych trenerów jest zdrowy głos używany świadomie w pełnej skali, bez załamań, problemów intonacyjnych, przeciążeń i chrypki. W Voice and More wykorzystujemy także inne, nowoczesne techniki pracy z głosem pokrewne SLS (MIX, Flow Phonation). Zajęcia dostępne są w trybie stacjonarnym lub online.

  więcej »
 • Konsultacje Logopedyczne

  Specjalistyczne sesje z zakresu terapii logopedycznej. Program konsultacji ustalany jest indywidualnie i dostosowany do potrzeb uczestnika. Zajęcia obejmują zagadnienia pracy z tremą, logopedię artystyczną na potrzeby sceny (wokaliści i aktorzy) oraz logopedię medialną (dziennikarze i osoby występujące w mediach).

  więcej »
 • Kształcenie słuchu

  Celem zajęć z Kształcenia słuchu jest przede wszystkim rozwijanie słuchu wewnętrznego i w konsekwencji odpowiedniego intonowania. Program obejmuje podstawy teorii harmonii oraz rozwijanie umiejętności rozpoznawania interwałów, trójdźwięków, dominant septymowych itp. Forma zajęć różni się od tradycyjnie spotykanej w szkołach muzycznych.

  więcej »
 • Konsultacje PrzedEgzaminacyjne

  Wyjątkowa formuła zajęć, która zapewnia kompleksowe wsparcie dla osób przygotowujących się do egzaminów do szkół artystycznych (kierunki wokalne i instrumenty, kierunki aktorskie). Konsultacje PrzedEgzaminacyjne to zajęcia indywidualne, które w praktyczny sposób przygotowują uczestników do egzaminów wstępnych. Zajęcia są także doskonałą okazją do powtórki przed egzaminami w trakcie nauki.

  więcej »
 • Oferta dla firm

  Ten dział z pewnością spełni Państwa oczekiwania, jeżeli poszukujecie ciekawej formy integracji Waszego zespołu, dodatku do spotkania biznesowego, unikatowego sposobu motywowania pracowników lub profesjonalnych muzyków na imprezę firmową. Event z Voice and More – to czas, w którym pracownicy Państwa firmy zrelaksują się, zintegrują w niekonwencjonalny sposób, a może odkryją nowe hobby? Pasję, która poszerzy horyzonty, wywoła optymizm oraz zainspiruje do podejmowania nowych wyzwań.

  więcej »