Przeczytaj opinie o voiceandmoreKomentarze

 • "Zarówno Paulina jak i Michał są w moim odczuciu bardzo dobrymi nauczycielami. Widać że są profesjonalistami w swojej dziedzinie, potrafią dobrze przekazać wiedzę, są zawsze przygotowani do zajęć. Daje się odczuć, że zależy im na uczniach i na tym, żeby uczeń naprawdę zrobił postępy. Atmosfera na zajęciach jest bardzo dobra..."

  Olga Janus

  więcej »
 • "Warsztaty lektorskie Voice and More pomogą Ci odkryć nieznane dotąd możliwości Twojego głosu, do tego kameralna grupa uczestników, nowe kontakty i znajomości, przystępna cena, materiały szkoleniowe i fantastyczna atmosfera. Nie bez znaczenia jest tu również osoba samego prowadzącego. Maciej Jabłoński to znakomity trener, posiadający obszerne portfolio w dziedzinie emisji głosu, którego użycza nie tylko jako lektor, ale również jako prezenter TVP."

  Aneta Kubacka

  więcej »
 • "Od długiego czasu miałam problemy ze strunami, wieczna chrypa, niedomykalność, polipy. A wszystko to przez złą emisję. Dzięki Studiu Voice and More, jego wykwalifikowanym instruktorom mogę o tym wszystkim zapomnieć! Po każdej lekcji czuję, że potrafię coraz więcej!...

  Olga Kalicka

  więcej »
 • zobacz wszystkie komentarze »

Oferta

 • Wokal - Speech Level Singing

  Speech Level Singing to najskuteczniejsza metoda nauczania śpiewu na świecie poparta takimi nazwiskami jak m.in: Michael Jackson, Stevie Wonder, Liza Minnelli, Kelly Clarkson, Barbra Streisand, Chester Bennington, Josh Groban i wielu innych. Efektem pracy naszych trenerów jest zdrowy głos używany świadomie w pełnej skali, bez załamań, problemów intonacyjnych, przeciążeń i chrypki. W Voice and More wykorzystujemy także inne, nowoczesne techniki pracy z głosem pokrewne SLS.

  więcej »
 • Kształcenie słuchu

  Celem zajęć z Kształcenia słuchu jest przede wszystkim rozwijanie słuchu wewnętrznego i w konsekwencji odpowiedniego intonowania. Program obejmuje podstawy teorii harmonii oraz rozwijanie umiejętności rozpoznawania interwałów, trójdźwięków, dominant septymowych itp. Forma zajęć różni się od tradycyjnie spotykanej w szkołach muzycznych.

  więcej »
 • Pianino dla Wokalistów

  Zajęcia indywidualne- Pianino dla Wokalistów mają na celu opanowanie podstawowych umiejętności z zakresu teorii muzyki (podstawowe pojęcia, czytanie nut a vista) jak również naukę akompaniamentu do wybranego utworu, samodzielne układanie akompaniamentu do utworu, a także poznanie specyfiki pracy z żywym instrumentem.

  więcej »
 • Konsultacje Lektorskie

  Indywidualne konsultacje lektorskie z Maciejem Jabłońskim - wykładowcą i trenerem Akademii Telewizyjnej TVP, prezenterem sportowym TVP, lektorem radiowym i telewizyjnym. Zajęcia skierowane są do lektorów, prezenterów radiowych i telewizyjnych, reporterów, konferansjerów oraz wszystkich, którzy wykorzystują głos w celach zawodowych.

  więcej »
 • Konsultacje Logopedyczne

  Specjalistyczne sesje z zakresu terapii logopedycznej. Program konsultacji ustalany jest indywidualnie i dostosowany do potrzeb uczestnika. Zajęcia obejmują zagadnienia pracy z tremą, logopedię artystyczną na potrzeby sceny (wokaliści i aktorzy) oraz logopedię medialną(dziennikarze i osoby występujące w mediach).

  więcej »
 • Konsultacje PrzedEgzaminacyjne

  Wyjątkowa formuła zajęć, która zapewnia kompleksowe wsparcie dla osób przygotowujących się do egzaminów do szkół artystycznych (kierunki wokalne i instrumenty, kierunki aktorskie). Konsultacje PrzedEgzaminacyjne to zajęcia indywidualne, które w praktyczny sposób przygotowują uczestników do egzaminów wstępnych. Zajęcia są także doskonałą okazją do powtórki przed egzaminami w trakcie nauki.

  więcej »
 • Oferta dla firm

  Ten dział z pewnością wypełni Państwa potrzeby jeżeli poszukujecie ciekawej formy integracji Waszego zespołu, dodatku do spotkania biznesowego, unikatowego sposobu motywowania pracowników lub profesjonalnych muzyków na imprezę firmową. Event z Voice and More – to czas, w którym pracownicy Państwa firmy zrelaksują się, zintegrują w niekonwencjonalny sposób, a może odkryją nowe hobby? Pasję, która poszerzy horyzonty, wywoła optymizm oraz zainspiruje do podejmowania nowych wyzwań.

  więcej »