Przeczytaj opinie o voiceandmoreKomentarze

 • "W pełni wykorzystany czas na warsztaty prowadzone przez profesjonalistów. Miła atmosfera, Bardzo dobry kontakt z instruktorami. Wyobraźnia muzyczna i wiedza. Polecamy!"

  Zespół Woklany Sweet Angels

  więcej »
 • "Mistrzostwo! Zespół Appassionata dziękuje za dni pełne muzycznych wrażeń, doświadczeń, głębokiej wiedzy i analizy głosów, ćwiczeń wokalnych, logopedycznych, teatralnych i przede wszystkim za uważne pochylenie się nad każdym głosem w zespole:D"

  Zespół Appassionata

  więcej »
 • "Podczas moich dwóch lat w Warszawie, Voice and More jest rzeczą, którą będę wspominać najcieplej - Cudowna szkoła, wspaniali nauczyciele, atmosfera, dzięki której po każdych zajęciach czujesz jakbyś miał frunąć:) Zajęcia wspaniale pomagają nie tylko ulepszyć warsztat wokalny, ale też dają wielkiego kopa wiary w siebie, działają wręcz terapeutycznie."

  Magdalena Katańska

  więcej »
 • zobacz wszystkie komentarze »

Oferta dla firm

Ten dział z pewnością spełni Państwa oczekiwania jeżeli poszukujecie ciekawej formy integracji Waszego zespołu, dodatku do spotkania biznesowego, unikatowego sposobu motywowania pracowników lub profesjonalnych muzyków na imprezę firmową.

Przyjemna integracja i budowanie relacji w zespole, to podstawowe cele jakie sobie stawiamy organizując imprezy dla firm. Dobieramy atrakcje do potrzeb naszych klientów, aby zapewnić wysoki poziom emocji i wrażeń, które odznaczą się w pamięci uczestników. Nasza oferta to także zbiór artystów, którzy sprostają Państwa i naszym wymaganiom. W końcu to dzięki muzyce możecie dać się porwać zabawie, albo zrelaksować przy przyjemnych dźwiękach.

Sukces naszego działania, to dopracowane programy oraz zespół z doświadczeniem eventowym. Podczas każdej imprezy nasz event manager koordynuje jej przebieg i jest do Państwa dyspozycji w każdej bieżącej kwestii.

Event z Voice and More – to czas, w którym pracownicy Państwa firmy zrelaksują się, zintegrują w niekonwencjonalny sposób, a może odkryją nowe hobby? Pasję, która poszerzy horyzonty, wywoła optymizm oraz zainspiruje do podejmowania nowych wyzwań.

 

Nasza oferta jest zawsze indywidualnie dopasowywana do Państwa potrzeb.

 

Zapraszamy do kontaktu!

tel.692 475 692

info@voiceandmore.com.pl