Przeczytaj opinie o voiceandmoreKomentarze

 • "Zarówno Paulina jak i Michał są w moim odczuciu bardzo dobrymi nauczycielami. Widać że są profesjonalistami w swojej dziedzinie, potrafią dobrze przekazać wiedzę, są zawsze przygotowani do zajęć. Daje się odczuć, że zależy im na uczniach i na tym, żeby uczeń naprawdę zrobił postępy. Atmosfera na zajęciach jest bardzo dobra..."

  Olga Janus

  więcej »
 • "Warsztaty lektorskie Voice and More pomogą Ci odkryć nieznane dotąd możliwości Twojego głosu, do tego kameralna grupa uczestników, nowe kontakty i znajomości, przystępna cena, materiały szkoleniowe i fantastyczna atmosfera. Nie bez znaczenia jest tu również osoba samego prowadzącego. Maciej Jabłoński to znakomity trener, posiadający obszerne portfolio w dziedzinie emisji głosu, którego użycza nie tylko jako lektor, ale również jako prezenter TVP."

  Aneta Kubacka

  więcej »
 • "Od długiego czasu miałam problemy ze strunami, wieczna chrypa, niedomykalność, polipy. A wszystko to przez złą emisję. Dzięki Studiu Voice and More, jego wykwalifikowanym instruktorom mogę o tym wszystkim zapomnieć! Po każdej lekcji czuję, że potrafię coraz więcej!...

  Olga Kalicka

  więcej »
 • zobacz wszystkie komentarze »

Oferta dla firm

Ten dział z pewnością wypełni Państwa potrzeby jeżeli poszukujecie ciekawej formy integracji Waszego zespołu, dodatku do spotkania biznesowego, unikatowego sposobu motywowania pracowników lub profesjonalnych muzyków na imprezę firmową.

Przyjemna integracja i budowanie relacji w zespole, to podstawowe cele jakie sobie stawiamy organizując imprezy dla firm. Dobieramy atrakcje do potrzeb naszych klientów, aby zapewnić wysoki poziom emocji i wrażeń, które odznaczą się w pamięci uczestników. Nasza oferta to także zbiór artystów, którzy sprostają Państwa i naszym wymaganiom. W końcu to dzięki muzyce możecie dać się porwać zabawie, albo zrelaksować przy przyjemnych dźwiękach.

Sukces naszego działania, to dopracowane programy oraz zespół z doświadczeniem eventowym. Podczas każdej imprezy nasz event manager koordynuje jej przebieg i jest do Państwa dyspozycji w każdej bieżącej kwestii.

Event z Voice and More – to czas, w którym pracownicy Państwa firmy zrelaksują się, zintegrują w niekonwencjonalny sposób, a może odkryją nowe hobby? Pasję, która poszerzy horyzonty, wywoła optymizm oraz zainspiruje do podejmowania nowych wyzwań.

 

Nasza oferta jest zawsze indywidualnie dopasowywana do Państwa potrzeb.

 

Zapraszamy do kontaktu!

tel.692 475 692

info@voiceandmore.com.pl