Przeczytaj opinie o voiceandmoreKomentarze

 • "Zarówno Paulina jak i Michał są w moim odczuciu bardzo dobrymi nauczycielami. Widać że są profesjonalistami w swojej dziedzinie, potrafią dobrze przekazać wiedzę, są zawsze przygotowani do zajęć. Daje się odczuć, że zależy im na uczniach i na tym, żeby uczeń naprawdę zrobił postępy. Atmosfera na zajęciach jest bardzo dobra..."

  Olga Janus

  więcej »
 • "Warsztaty lektorskie Voice and More pomogą Ci odkryć nieznane dotąd możliwości Twojego głosu, do tego kameralna grupa uczestników, nowe kontakty i znajomości, przystępna cena, materiały szkoleniowe i fantastyczna atmosfera. Nie bez znaczenia jest tu również osoba samego prowadzącego. Maciej Jabłoński to znakomity trener, posiadający obszerne portfolio w dziedzinie emisji głosu, którego użycza nie tylko jako lektor, ale również jako prezenter TVP."

  Aneta Kubacka

  więcej »
 • "Od długiego czasu miałam problemy ze strunami, wieczna chrypa, niedomykalność, polipy. A wszystko to przez złą emisję. Dzięki Studiu Voice and More, jego wykwalifikowanym instruktorom mogę o tym wszystkim zapomnieć! Po każdej lekcji czuję, że potrafię coraz więcej!...

  Olga Kalicka

  więcej »
 • zobacz wszystkie komentarze »

O nas

Voice and More to sieć studiów wokalnych, która jest odpowiedzią na potrzeby wokalistów oraz wszystkich zainteresowanych kształceniem głosu.

Naszym priorytetem jest profesjonalne szkolenie głosu w każdym aspekcie. Współpracujemy z najlepszymi trenerami wokalnymi(SLS, IVA, IVTOM) w Polsce i na świecie, a także ze specjalistami z zakresu emisji głosu, foniatrii, logopedii, filologii, produkcji muzycznej, kompozycji, marketingu, prawa, biznesu muzycznego, kreowania wizerunku i in.

Każdy trener Voice and More co roku musi zdawać egzamin z tego jak śpiewa i jak uczy, dzięki temu mamy pewność jakości lekcji i rozwoju studiów. Egzaminatorami i szkoleniowcami naszych nauczycieli są światowej klasy autorytety w dziedzinie śpiewu i pracy z głosem. Daje nam to międzynarodowe doświadczenie, dzięki czemu, jesteśmy coraz lepsi.

Voice and More działa obecnie w: Gdańsku, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Warszawie, Londynie. Każdego miesiąca nasze studio odwiedzają: wokaliści, soliści teatrów muzycznych, finaliści programów X Factor, Must be the Music, The Voice of Poland czy The Voice Kids, aktorzy, lektorzy, nauczyciele śpiewu, muzycy, nauczyciele i wykładowcy akademiccy, prowadzący chóry, profesjonaliści i amatorzy.

W Voice and More szkolimy głosy, tworzymy muzykę, pomagamy stawiać pierwsze kroki w muzycznym świecie. Nasze lekcje zapewnią Ci profesjonalne wsparcie na każdym etapie twórczości, bez względu na poziom zaawansowania w sztuce wokalnej.

Zapraszamy na nasze zajęcia:)

 

 

labsql_logo_voice&more_rgb_white[1].jpg