Przeczytaj opinie o voiceandmoreKomentarze

 • "W pełni wykorzystany czas na warsztaty prowadzone przez profesjonalistów. Miła atmosfera, Bardzo dobry kontakt z instruktorami. Wyobraźnia muzyczna i wiedza. Polecamy!"

  Zespół Woklany Sweet Angels

  więcej »
 • "Mistrzostwo! Zespół Appassionata dziękuje za dni pełne muzycznych wrażeń, doświadczeń, głębokiej wiedzy i analizy głosów, ćwiczeń wokalnych, logopedycznych, teatralnych i przede wszystkim za uważne pochylenie się nad każdym głosem w zespole:D"

  Zespół Appassionata

  więcej »
 • "Podczas moich dwóch lat w Warszawie, Voice and More jest rzeczą, którą będę wspominać najcieplej - Cudowna szkoła, wspaniali nauczyciele, atmosfera, dzięki której po każdych zajęciach czujesz jakbyś miał frunąć:) Zajęcia wspaniale pomagają nie tylko ulepszyć warsztat wokalny, ale też dają wielkiego kopa wiary w siebie, działają wręcz terapeutycznie."

  Magdalena Katańska

  więcej »
 • zobacz wszystkie komentarze »

O nas

Voice and More to sieć studiów wokalnych, która jest odpowiedzią na potrzeby wokalistów oraz wszystkich zainteresowanych kształceniem głosu.

Naszym priorytetem jest profesjonalne szkolenie głosu w każdym aspekcie. Współpracujemy z najlepszymi trenerami wokalnymi(SLS, IVA, IVTOM, MIX, FLOW) w Polsce i na świecie, a także ze specjalistami z zakresu emisji głosu, foniatrii, logopedii, filologii, produkcji muzycznej, prawa, biznesu muzycznego, kreowania wizerunku i in.

Każdy trener Voice and More musi zdawać egzamin z tego jak uczy i jak śpiewa, dzięki temu mamy pewność jakości lekcji i rozwoju studiów. Egzaminatorami i szkoleniowcami naszych nauczycieli są światowej klasy autorytety w dziedzinie śpiewu i pracy z głosem. Daje nam to międzynarodowe doświadczenie, dzięki czemu, jesteśmy coraz lepsi.

Voice and More działa obecnie w: Warszawie, Częstochowie, Gdańsku, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Londynie. Każdego miesiąca nasze studio odwiedzają: wokaliści, soliści teatrów muzycznych, finaliści programów X Factor, Must be the Music, The Voice of Poland czy The Voice Kids, aktorzy, lektorzy, nauczyciele śpiewu, muzycy, nauczyciele i wykładowcy akademiccy, prowadzący chóry, profesjonaliści i amatorzy.

W Voice and More szkolimy głosy, tworzymy muzykę, pomagamy stawiać pierwsze kroki w muzycznym świecie. Nasze lekcje zapewnią Ci profesjonalne wsparcie na każdym etapie twórczości, bez względu na poziom zaawansowania w sztuce wokalnej.

Zapraszamy na nasze zajęcia:)

 

 

labsql_logo_voice&more_rgb_white[1].jpg