Przeczytaj opinie o voiceandmoreKomentarze

 • "Zarówno Paulina jak i Michał są w moim odczuciu bardzo dobrymi nauczycielami. Widać że są profesjonalistami w swojej dziedzinie, potrafią dobrze przekazać wiedzę, są zawsze przygotowani do zajęć. Daje się odczuć, że zależy im na uczniach i na tym, żeby uczeń naprawdę zrobił postępy. Atmosfera na zajęciach jest bardzo dobra..."

  Olga Janus

  więcej »
 • "Warsztaty lektorskie Voice and More pomogą Ci odkryć nieznane dotąd możliwości Twojego głosu, do tego kameralna grupa uczestników, nowe kontakty i znajomości, przystępna cena, materiały szkoleniowe i fantastyczna atmosfera. Nie bez znaczenia jest tu również osoba samego prowadzącego. Maciej Jabłoński to znakomity trener, posiadający obszerne portfolio w dziedzinie emisji głosu, którego użycza nie tylko jako lektor, ale również jako prezenter TVP."

  Aneta Kubacka

  więcej »
 • "Od długiego czasu miałam problemy ze strunami, wieczna chrypa, niedomykalność, polipy. A wszystko to przez złą emisję. Dzięki Studiu Voice and More, jego wykwalifikowanym instruktorom mogę o tym wszystkim zapomnieć! Po każdej lekcji czuję, że potrafię coraz więcej!...

  Olga Kalicka

  więcej »
 • zobacz wszystkie komentarze »

Newsy

 • Global Media Productions

  10540374_631268346992294_2205183045574532415_n[1].jpgZ wielką przyjemnością informujemy, że nawiązaliśmy stałą współpracę z Global Media Productions! Od dziś nasza oferta rozszerza się o sesje nagraniowe realizowane przez profesjonalistów! A to dopiero początek możliwości:)
  Zapraszamy!

  więcej »
 • IV Kongres Edukacja i Rozwój

  bulle.pngW dniach 19-20 października 2017 roku w warszawskim Centrum Olimpijskim odbył się IV Kongres Edukacja i Rozwój, organizowany rokrocznie przez wydawnictwo prawnicze Wolters Kluwer Polska. Voice and More miało przyjemność uczestniczyć w tym wydarzeniu w roli eksperta z zakresu pracy głosem.
  Aktualna edycja odbyła się pod hasłem „Wspólnie dla edukacji". Na dwudniowe wydarzenie złożyły się specjalistyczne wykłady oraz praktyczne warsztaty dla pracowników oświaty. Uzupełnieniem były konsultacje z ekspertami, a w bezpłatnej strefie EXPO została zaprezentowana najnowsza oferta edukacyjna skierowana do szkół, przedszkoli i instytucji pokrewnych, a także do samorządów.

  W ramach kongresu odbyła się: XIX Krajowa Konferencja Dyrektorów Szkół i Przedszkoli oraz III Konferencja Edukacja w Samorządach.

  więcej »
 • Koncert Świąteczny

  christmas-tree.jpgVoice and More serdecznie zaprasza na Koncert Świąteczny 11.12.2016r! W tym wyjątkowym wydarzeniu usłyszycie piosenki, które wprowadzają nas w świąteczny nastrój - będą kolędy, bożonarodzeniowe "przeboje" i nie tylko. Nasi uczniowie  podzielą się z Wami świąteczną atmosferą:) Zaczynamy 11 grudnia o 12.00 na sali koncertowej OKO przy ul. Grójeckiej 75.


  więcej »
 • Letnia Akademia Wokalna

  lato_nastolatki[1].jpgW wakacje w Voice and More prowadzone będą warsztaty dla młodzieży w wieku do 14 lat. Podczas zajęć, uczestnicy będą śpiewać, pisać piosenki, zgłębiać tajniki musicalu i nie tylko! Wyjątkowa formuła intensywnych 5 dniowych warsztatów dla młodzieży zainteresowanej śpiewem. Przez cały tydzień, od poniedziałku do piątku, będziemy śpiewać  i dobrze się bawić!

  więcej »
 • Letnia Akademia Wokalna - ITALIA

  img_5345.jpgVoice and More we współpracy ze Stowarzyszeniem AcArt i Wytwórnią AlfaMusic zapraszają na LETNIĄ AKADEMIĘ WOKALNĄ! Warsztat to 8 dni, teoretycznych oraz praktycznych warsztatów wokalnych, 2 koncerty w ramach Festivalu Dei Colli 2017, zajęcia w studio nagraniowym wytwórni AlfaMusic, spotkanie z wokalistką jazzową Anitą Pusceddu.

  Termin: 19.07 do 27.07.2017r.

  więcej »
 • Letnie Kursy Wokalne

  letni_kurs_wokalny[1].jpgWarsztaty dla dzieci, młodzieży i dorosłych, którzy podczas letnich miesięcy chcą intensywnie popracować nad rozwojem swojego głosu. Indywidualny, intensywny kurs w wymiarze 10 zajęć, który możesz wykorzystać w dowolnej konfiguracji czasowej. Zajęcia prowadzone są w trybie indywidualnym - stacjonarnie lub online – w zależności od preferencji ucznia.

  więcej »
 • Nela Zawadzka - II miejsce w Białymstoku

  img_9956.jpegNela Zawadzka - jedna z naszych najmłodszych uczennic zdobyła II miejsce w XXIV Międzynarodowym Festiwalu Piosenki w Białymstoku. Miejsce wśród laureatów apewniła sobie brawurowym wykonaniem utworu I'ts Oh So Quiet.

  Gratulujemy!!!

  Zobaczcie jak zaśpiewała?

  więcej »
 • Vocal Health&Fitnes

  vhf_logo[1].jpgZapraszamy na warsztaty Metodą Vocal Health & Fitness(VHF)*. Metoda VHF oparta jest na świadomości własnego ciała. W myśl zasady "najlepszym nauczycielem jest twoje ciało", uświadamia i pobudza partie mięśni, aby wydobyć oczekiwany efekt. Rozwija cały aparat mowy: oddechowy fonacyjny, artykulacyjny. Rozszerzając dotychczasowe pojęcie aparatu mowy także o aparat ruchu.

  więcej »
 • Vocal Week 2017

  _kkk1440[1].jpgVocal Week z Voice and More!

  21 sierpnia 2017r - 25 sierpnia 2017r!

  Weź udział w 5 dniowym, intensywnym treningu wokalnym zakończonym pokazem uczestników. Nasza propozycja to zajęcia grupowe i indywidualne, które pozwolą twórczo spędzić wakacyjny tydzień w sierpniu. Idealna rozgrzewka przed nowym sezonem nauki:)

  więcej »
 • Vouchery na zajęcia w prezencie!


  img_6809.jpegSzukasz idealnego prezentu na Mikołajki, Gwiazdkę, Walentynki? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Vouchery na nasze zajęcia to najlepszy prezent! Możesz wybrać ilość i czas trwania lekcji. Przygotowaliśmy dwie propozycje: Voucher 4x45 min oraz Voucher 2x45 min z  terminem realizacji to 30.03.2019r.

  Rezerwacje Voucherów przyjmujemy pod: t. 692 475 692, m. info@voiceandmore.com.pl

  Zapraszamy!

  więcej »
 • Warsztat Lektorski II stopnia

  w_l1[3].jpgNajbliższa edycja: 23 - 24 marca 2019r.

  Zapraszamy na Warsztat Lektorski z Maciejem Jabłońskim - Kurs II stopnia. Już 23 i 24 marca 2019r. będzie okazja znów popracować w studio nagraniowym pod okiem profesjonalistów! Maciej Jabłoński - prezenter Telewizji Polskiej, lektor, trener emisji głosu wystąpień publicznych. Wykładowca Akademii Telewizyjnej TVP. Współpracuje z wieloma studiami nagraniowymi w Polsce oraz za granicą.

  więcej »
 • Warsztaty Instruktorskie

  12182696_956712807701343_3305762721507806955_o[2].jpgZapraszamy na kolejną edycję Szkolenia Instruktorskiego dla trenerów wokalnych i nauczycieli śpiewu, które odbędzie się w dniach 27/28.10 - 3/4.11.2018r. w Warszawie. Szkolenie skierowane jest do osób zajmujących się szeroko pojętą edukacją wokalną. Zapraszamy nauczycieli śpiewu i aktorstwa, reżyserów, instruktorów i trenerów wokalnych. Warsztat to ponad 30 godzin zajęć teoretycznych oraz praktycznych zakońoczonych egzaminem.

  więcej »
 • Warsztaty Lektorskie z Maciejem Jabłońskim

  w_l1[2].jpgNajbliższa edycja: 23/24 lutego 2019r.

  Podczas warsztatu uczestnicy pracują nad poprawą i udoskonaleniem dykcji, dowiadują się jak kształtować barwę i zwiększać możliwości ekspresyjne głosu. Ćwiczenia pomagają prawidłowo wykorzystywać oddech oraz umiejętnie interpretować teksty. Podczas pracy w kabinie lektorskiej Maciej Jabłoński nagrywa z uczestnikami reklamy, fragmenty filmów oraz prozy, kóre tworzą demo lektorskie.

  więcej »
 • Voice and More Jazz

  jazzcafe[1].jpgWarsztat skierowany jest do początkujących i średniozaawansowanych wokalistów, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z muzyką jazzową. Głównym celem Voice and More Jazz jest zapoznanie uczestników z muzyką jazzową. Będziemy pobudzać i rozwijać wyobraźnię muzyczną podczas grupowej zabawy dźwiękiem i rytmem. Na jazzowo!

  więcej »
 • Autorskie Warsztaty Wokalno - Dykcyjne

  ula_plakat_zapisy[2].jpgZajęcia skierowane są do kandydatów do szkół filmowych i teatralnych, wokalistów profesjonalistów i amatorów, osób zawodowo pracujących głosem, wszystkich chcących spróbować sił na scenie oraz do mówców hobbystów. Warsztaty przygotowują do egzaminów do szkół teatralnych, pomagają otworzyć się na kontakty interpersonalne oraz okiełznać stres i tremę przed wystąpieniami i występami.

  więcej »
 • Nowy Semestr w Voice and More

  profilowe_niebieskie.jpgOtwieramy nabór na kolejny rok nauki w Voice and More.

  Zapraszamy na lekcje śpiewu, kształcenia słuchu, gry na pianinie i in. Zapisz się na regularne zajęcia, prezentuj swoje umiejętności podczas naszych koncertów i śpiewająco przywitaj nowy sezon!

  Zapisy na semestr przyjmujemy do 30 września 2018!

  więcej »
 • V&M w Muzeum Historii Żydów Polskich

  dd_plakat_druk.jpgPlany na Dzień Dziecka?
  Zapraszamy do Muzeum Historii Żydów Polskich na wydarzenie "Bądź Sobą- Szukaj Własnej Drogi". Podczas imprezy trenerzy Voice and More poprowadzą warsztaty "RAPMONSTER- uwolnij siebie!"
  Przyjdźcie, sprawdźcie i spróbujcie uwolnić siebie!

  31 maja - 1 czerwca 2014r. od 11.00 do 17.30.

  Więcej szczegółów:
  http://www.jewishmuseum.org.pl/pl

  więcej »
 • Voice and More OPERA Sing - warsztaty

  10887913_10203322020387839_626218102_n.jpgZapraszamy na kolejne spotkanie z najdoskonalszą formą sztuki wokalnej!

  Wybitny znawca gatunku, świetny pedagog i doświadczony tenor - Guglielmo Callegari spotka się z Wami w Voice and More w Warszawie. Zapraszamy wszystkich miłośników opery - zarówno profesjonalistów jak i amatorów na intensywny weekend z "klasyką".

  Zapisy już trwają:)

  więcej »
 • Warsztaty dla Fundacji Kreatywnej Edukacji

  10325347_623225347752894_3222367230264936930_n.jpgTrenerzy Voice and More przeprowadzili warsztaty grupowe i zajęcia indywidualne dla uczestników Kursu Gordonowskiego organizowanego przez Fundację Kreatywnej Edukacji. To kolejna odsłona szkoleń, przy których Voice and More współpracuje z FKE.
  Bardzo dziękujemy prezes Fundacji Kreatywnej Edukacji - Jolancie Gawryłkiewicz za zaproszenie.

  więcej »
 • Voice and More dla Instytutu Muzyki UZ

  labsql_logo_voice&more_mini_rgb_black[1].jpgW dniach 18 - 20 marca na Uniwersytecie Zielonogórskim odbyła się Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt."Współczesne i historyczne metody kształcenia głosu" zorganizowana przez Instytut Muzyki Uniwersytetu Zielonogórskiego. Podczas konferencji dr hab. prof. UZ Jolanta Sipowicz zaprezentowała Speech Level Singing jako nowoczesny sposób użycia bel canto. Rolę doradczą przy powstawaniu artykułu pełnili certyfikowani trenerzy SLS z Voice and More.

  więcej »
 • Voice and More i ACTIO-MOWA PUBLICZNA

  actio_logo_amfiteatr.jpgMiło nam poinformować, że Voice and More rozpoczęło współpracę z firmą szkoleniową ACTIO-MOWA PUBLICZNA. Dzięki wpólnym projektom będziemy mogli pomóc Wam w pracy nad różnymi rodzajami patologii mowy i głosu, od zaburzeń o etiologii neurologicznej po pracę nad wymową sceniczną. ACTIO-MOWA PUBLICZNA to specjalistyczna firma szkoleniowa, która od lat pracuje dla mediów, ale też przygotowuje do kontaktu z mediami. Podczas szkoleń można nauczyć się sztuki wystąpień publicznych...

  więcej »
 • "Moja Nina" w Teatrze Syrena

  moja_nina_plakat_spektaklu.jpgTrenerzy Voice and More mieli przyjemność pracować z głosem Moniki Mariotti podczas przygotowań do spektaklu "Moja Nina" inspirowanego autobiografią słynnej soulowej wokalistki Niny Simone. Teksty piosenek przetłumaczyła Katarzyna Groniec. Wyjątkowe połączenie recitalu i monodramu autorstwa Adama Sajnuka i Moniki Mariotti można zobaczyć już od 25.01.2014r. w Teatrze Syrena.

  Więcej informacji: www.teatrsyrena.pl/lista-spektakli/szczegoly.html?id=9

  Serdecznie zapraszamy!

  więcej »
 • WOJCIECH EZZAT W FINALE X FACTOR!!!

  003.jpgWojciech Ezzat w pięknym stylu wyśpiewał udział w finale X Factor! Podopieczny Voice and More w niedzielę 26 maja walczył o zwycięstwo w 3 edycji TVN'owskiego show! Przygotowanie połączone z tak rzadko spotykaną dziś pokorą potwierdza klasę Wojtka jako artysty i wokalisty. Wojtek serdecznie gratulujemy! Jesteśmy z Ciebie bardzo dumni!

  więcej »
 • Kathy Kennedy w Voice and More

  kathy.jpgW dniach 8-10 listopada 2012 warszawskie Studio Voice and More odwiedziła SLS Master Teacher - Kathy Kennedy. Instruktroka SLS z najwyższym stopniem, egzaminator trenerów SLS była naszym Gościem w ramach cyklicznych warsztatów szkoleniowo-egzaminacyjnych SLS MT World Tour. Przez trzy dni Kathy Kennedy prowadziła szkolenia i egzaminy trenerskie, a także zajęcia indywidualne. Podczas jesiennych warsztatów egzaminy zdawali także trenerzy Studia Voice and More...

  więcej »
 • Spencer Welch w Voice and More

  img_0591.jpgW dniach 4-6 kwietnia warszawskie Studio Voice and More odwiedził Master Instructor Spencer Welch!

  Jeden z najlepszych trenerów wokalnych na świecie, Instruktor SLS 5 stopnia. W ramach corocznego światowego tournee SLS IMT zawitał do naszego studia, gdzie poprowadził szkolenia trenerskie dla instruktorów SLS z Polski, udzielił lekcji indywidualnych i poprowadził zajęcia grupowe.

  Zobaczcie co podczas warsztatów uchwycił obiektyw naszego studyjnego aparatu!

  więcej »
 • Greg Enriquez w Voice and More

  ereg_app.jpg5 dni, szkolenia dla trenerów wokalnych, 80 lekcji śpiewu

  Gwiazdy polskiej sceny muzycznej, aktorzy, lektorzy, soliści teatrów muzycznych, finaliści programów X Factor i Must be the Music. Wszystkich ich połaczyła praca z jednym człowiekiem. Jeden z najlepszych trenerów wokalnych na świecie, nauczyciel  m.in Celine Dion, konsultant wokalny w Colubmia Records i wykładowca w instytucie Paula McCartneya - Greg Enriquez

  więcej »
 • Jeffrey Skouson w warszawskim studio Voice and More

  jeffrey_skouson_w_voice_and_more_warszawa_2011.jpgGościem specjalnym studia Voice and More był Jeffrey Skouson, Speech Level Singing IMT, jeden z najbliższych współpracowników Setha Riggsa, uważany za jednego z najlepszych nauczycieli śpiewu na świecie...

  więcej »