Przeczytaj opinie o voiceandmoreKomentarze

 • "W pełni wykorzystany czas na warsztaty prowadzone przez profesjonalistów. Miła atmosfera, Bardzo dobry kontakt z instruktorami. Wyobraźnia muzyczna i wiedza. Polecamy!"

  Zespół Woklany Sweet Angels

  więcej »
 • "Mistrzostwo! Zespół Appassionata dziękuje za dni pełne muzycznych wrażeń, doświadczeń, głębokiej wiedzy i analizy głosów, ćwiczeń wokalnych, logopedycznych, teatralnych i przede wszystkim za uważne pochylenie się nad każdym głosem w zespole:D"

  Zespół Appassionata

  więcej »
 • "Podczas moich dwóch lat w Warszawie, Voice and More jest rzeczą, którą będę wspominać najcieplej - Cudowna szkoła, wspaniali nauczyciele, atmosfera, dzięki której po każdych zajęciach czujesz jakbyś miał frunąć:) Zajęcia wspaniale pomagają nie tylko ulepszyć warsztat wokalny, ale też dają wielkiego kopa wiary w siebie, działają wręcz terapeutycznie."

  Magdalena Katańska

  więcej »
 • zobacz wszystkie komentarze »

Newsy

 • Kalendarz zajęć w roku 2020/2021

  Sprawdźcie aktualny kalendarz zajęć w Voice and More w roku szkolnym 2023/2024!

  Kalendarz zajęć w roku szkolnym 2023/2024

  Do zobaczenia na zajęciach:)

  więcej »
 • Nowy Rok Szkolny w Voice and More

  profilowe_niebieskie.jpgOtwieramy nabór na kolejny semestr nauki!

  Zapraszamy na lekcje śpiewu, kształcenia słuchu, warsztaty instruktorskie, lektorskie i in. Zapisz się na regularne zajęcia, prezentuj swoje umiejętności podczas naszych koncertów, nagrań w studio, recitali i śpiewająco przywitaj nowy semestr!

  Zapisy na semestr przyjmujemy do 15 października 2023!

  więcej »
 • Trening Relaksacji stacjonarnie i online

  relaks.jpg

  Najbliższa edycja: listopad 2023

  Trening relaksacji jest nauką rozpoznawania destrukcyjnych napięć w ciele i nauką ich odpuszczania. Prowadzi do zwiększenia świadomości ciała i większej uważności na jego potrzeby. Cały cykl treningowy obejmuje 7 spotkań, na których uczestnicy będą utrwalać pamięć mięśniową stanu relaksacji, dzielić się spostrzeżeniami i uczyć się stosować techniki w pracy z głosem.

  więcej »
 • Warsztat Lektorski I stopnia z Maciejem Jabłońskim

  w_l1[2].jpgNajbliższa edycja: 23/24 września 2023r.

  Podczas warsztatu uczestnicy pracują nad poprawą i udoskonaleniem dykcji, dowiadują się jak kształtować barwę i zwiększać możliwości ekspresyjne głosu. Ćwiczenia pomagają prawidłowo wykorzystywać oddech oraz umiejętnie interpretować teksty. Podczas pracy w kabinie lektorskiej Maciej Jabłoński nagrywa z uczestnikami reklamy, fragmenty filmów oraz prozy, kóre tworzą demo lektorskie.

  więcej »
 • Warsztat Lektorski II stopnia

  w_l1[3].jpgNajbliższa edycja: 24/25 września 2022r.

  Zapraszamy na Warsztat Lektorski z Maciejem Jabłońskim - Kurs II stopnia. Znów nadarzy się okazja, aby popracować w studio nagraniowym pod okiem profesjonalistów! Maciej Jabłoński - prezenter Telewizji Polskiej, lektor, trener emisji głosu wystąpień publicznych. Wykładowca Akademii Telewizyjnej TVP. Współpracuje z wieloma studiami nagraniowymi w Polsce oraz za granicą.

  więcej »
 • Warsztaty Instruktorskie

  warsztaty_instruktorskie[1].jpgZapraszamy na Indywidualne Szkolenia Instruktorskie dla trenerów wokalnych i nauczycieli śpiewu w Warszawie. Szkolenie skierowane jest do osób zajmujących się szeroko pojętą edukacją wokalną. Zapraszamy nauczycieli śpiewu i aktorstwa, reżyserów, instruktorów i trenerów wokalnych. Warsztat to 18 godzin zajęć teoretycznych oraz praktycznych zakońoczonych egzaminem.

  więcej »
 • Voice and More Jazz

  jazzcafe[1].jpgWarsztat skierowany jest do początkujących i średniozaawansowanych wokalistów, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z muzyką jazzową. Głównym celem Voice and More Jazz jest zapoznanie uczestników z muzyką jazzową. Będziemy pobudzać i rozwijać wyobraźnię muzyczną podczas grupowej zabawy dźwiękiem i rytmem. Na jazzowo!

  więcej »
 • Autorskie Warsztaty Wokalno - Dykcyjne

  ula_plakat_zapisy[2].jpgZajęcia skierowane są do kandydatów do szkół filmowych i teatralnych, wokalistów profesjonalistów i amatorów, osób zawodowo pracujących głosem, wszystkich chcących spróbować sił na scenie oraz do mówców hobbystów. Warsztaty przygotowują do egzaminów do szkół teatralnych, pomagają otworzyć się na kontakty interpersonalne oraz okiełznać stres i tremę przed wystąpieniami i występami.

  więcej »
 • IV Kongres Edukacja i Rozwój

  bulle.pngW dniach 19-20 października 2017 roku w warszawskim Centrum Olimpijskim odbył się IV Kongres Edukacja i Rozwój, organizowany rokrocznie przez wydawnictwo prawnicze Wolters Kluwer Polska. Voice and More miało przyjemność uczestniczyć w tym wydarzeniu w roli eksperta z zakresu pracy głosem.
  Aktualna edycja odbyła się pod hasłem „Wspólnie dla edukacji". Na dwudniowe wydarzenie złożyły się specjalistyczne wykłady oraz praktyczne warsztaty dla pracowników oświaty. Uzupełnieniem były konsultacje z ekspertami, a w bezpłatnej strefie EXPO została zaprezentowana najnowsza oferta edukacyjna skierowana do szkół, przedszkoli i instytucji pokrewnych, a także do samorządów.

  W ramach kongresu odbyła się: XIX Krajowa Konferencja Dyrektorów Szkół i Przedszkoli oraz III Konferencja Edukacja w Samorządach.

  więcej »
 • Letnia Akademia Wokalna - ITALIA

  img_5345.jpgVoice and More we współpracy ze Stowarzyszeniem AcArt i Wytwórnią AlfaMusic zapraszają na LETNIĄ AKADEMIĘ WOKALNĄ! Warsztat to 8 dni, teoretycznych oraz praktycznych warsztatów wokalnych, 2 koncerty w ramach Festivalu Dei Colli 2017, zajęcia w studio nagraniowym wytwórni AlfaMusic, spotkanie z wokalistką jazzową Anitą Pusceddu.

  Termin: 19.07 do 27.07.2017r.

  więcej »
 • V&M w Muzeum Historii Żydów Polskich

  dd_plakat_druk.jpgPlany na Dzień Dziecka?
  Zapraszamy do Muzeum Historii Żydów Polskich na wydarzenie "Bądź Sobą- Szukaj Własnej Drogi". Podczas imprezy trenerzy Voice and More poprowadzą warsztaty "RAPMONSTER- uwolnij siebie!"
  Przyjdźcie, sprawdźcie i spróbujcie uwolnić siebie!

  31 maja - 1 czerwca 2014r. od 11.00 do 17.30.

  Więcej szczegółów:
  http://www.jewishmuseum.org.pl/pl

  więcej »
 • Global Media Productions

  10540374_631268346992294_2205183045574532415_n[1].jpgZ wielką przyjemnością informujemy, że nawiązaliśmy stałą współpracę z Global Media Productions! Od dziś nasza oferta rozszerza się o sesje nagraniowe realizowane przez profesjonalistów! A to dopiero początek możliwości:)
  Zapraszamy!

  więcej »
 • Voice and More OPERA Sing - warsztaty

  10887913_10203322020387839_626218102_n.jpgZapraszamy na kolejne spotkanie z najdoskonalszą formą sztuki wokalnej!

  Wybitny znawca gatunku, świetny pedagog i doświadczony tenor - Guglielmo Callegari spotka się z Wami w Voice and More w Warszawie. Zapraszamy wszystkich miłośników opery - zarówno profesjonalistów jak i amatorów na intensywny weekend z "klasyką".

  Zapisy już trwają:)

  więcej »
 • Warsztaty dla Fundacji Kreatywnej Edukacji

  10325347_623225347752894_3222367230264936930_n.jpgTrenerzy Voice and More przeprowadzili warsztaty grupowe i zajęcia indywidualne dla uczestników Kursu Gordonowskiego organizowanego przez Fundację Kreatywnej Edukacji. To kolejna odsłona szkoleń, przy których Voice and More współpracuje z FKE.
  Bardzo dziękujemy prezes Fundacji Kreatywnej Edukacji - Jolancie Gawryłkiewicz za zaproszenie.

  więcej »
 • Voice and More dla Instytutu Muzyki UZ

  labsql_logo_voice&more_mini_rgb_black[1].jpgW dniach 18 - 20 marca na Uniwersytecie Zielonogórskim odbyła się Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt."Współczesne i historyczne metody kształcenia głosu" zorganizowana przez Instytut Muzyki Uniwersytetu Zielonogórskiego. Podczas konferencji dr hab. prof. UZ Jolanta Sipowicz zaprezentowała Speech Level Singing jako nowoczesny sposób użycia bel canto. Rolę doradczą przy powstawaniu artykułu pełnili certyfikowani trenerzy SLS z Voice and More.

  więcej »
 • Voice and More i ACTIO-MOWA PUBLICZNA

  actio_logo_amfiteatr.jpgMiło nam poinformować, że Voice and More rozpoczęło współpracę z firmą szkoleniową ACTIO-MOWA PUBLICZNA. Dzięki wpólnym projektom będziemy mogli pomóc Wam w pracy nad różnymi rodzajami patologii mowy i głosu, od zaburzeń o etiologii neurologicznej po pracę nad wymową sceniczną. ACTIO-MOWA PUBLICZNA to specjalistyczna firma szkoleniowa, która od lat pracuje dla mediów, ale też przygotowuje do kontaktu z mediami. Podczas szkoleń można nauczyć się sztuki wystąpień publicznych...

  więcej »
 • "Moja Nina" w Teatrze Syrena

  moja_nina_plakat_spektaklu.jpgTrenerzy Voice and More mieli przyjemność pracować z głosem Moniki Mariotti podczas przygotowań do spektaklu "Moja Nina" inspirowanego autobiografią słynnej soulowej wokalistki Niny Simone. Teksty piosenek przetłumaczyła Katarzyna Groniec. Wyjątkowe połączenie recitalu i monodramu autorstwa Adama Sajnuka i Moniki Mariotti można zobaczyć już od 25.01.2014r. w Teatrze Syrena.

  Więcej informacji: www.teatrsyrena.pl/lista-spektakli/szczegoly.html?id=9

  Serdecznie zapraszamy!

  więcej »
 • WOJCIECH EZZAT W FINALE X FACTOR!!!

  003.jpgWojciech Ezzat w pięknym stylu wyśpiewał udział w finale X Factor! Podopieczny Voice and More w niedzielę 26 maja walczył o zwycięstwo w 3 edycji TVN'owskiego show! Przygotowanie połączone z tak rzadko spotykaną dziś pokorą potwierdza klasę Wojtka jako artysty i wokalisty. Wojtek serdecznie gratulujemy! Jesteśmy z Ciebie bardzo dumni!

  więcej »
 • Kathy Kennedy w Voice and More

  kathy.jpgW dniach 8-10 listopada 2012 warszawskie Studio Voice and More odwiedziła SLS Master Teacher - Kathy Kennedy. Instruktroka SLS z najwyższym stopniem, egzaminator trenerów SLS była naszym Gościem w ramach cyklicznych warsztatów szkoleniowo-egzaminacyjnych SLS MT World Tour. Przez trzy dni Kathy Kennedy prowadziła szkolenia i egzaminy trenerskie, a także zajęcia indywidualne. Podczas jesiennych warsztatów egzaminy zdawali także trenerzy Studia Voice and More...

  więcej »
 • Spencer Welch w Voice and More

  img_0591.jpgW dniach 4-6 kwietnia warszawskie Studio Voice and More odwiedził Master Instructor Spencer Welch!

  Jeden z najlepszych trenerów wokalnych na świecie, Instruktor SLS 5 stopnia. W ramach corocznego światowego tournee SLS IMT zawitał do naszego studia, gdzie poprowadził szkolenia trenerskie dla instruktorów SLS z Polski, udzielił lekcji indywidualnych i poprowadził zajęcia grupowe.

  Zobaczcie co podczas warsztatów uchwycił obiektyw naszego studyjnego aparatu!

  więcej »
 • Greg Enriquez w Voice and More

  ereg_app.jpg5 dni, szkolenia dla trenerów wokalnych, 80 lekcji śpiewu

  Gwiazdy polskiej sceny muzycznej, aktorzy, lektorzy, soliści teatrów muzycznych, finaliści programów X Factor i Must be the Music. Wszystkich ich połaczyła praca z jednym człowiekiem. Jeden z najlepszych trenerów wokalnych na świecie, nauczyciel  m.in Celine Dion, konsultant wokalny w Colubmia Records i wykładowca w instytucie Paula McCartneya - Greg Enriquez

  więcej »
 • Jeffrey Skouson w warszawskim studio Voice and More

  jeffrey_skouson_w_voice_and_more_warszawa_2011.jpgGościem specjalnym studia Voice and More był Jeffrey Skouson, Speech Level Singing IMT, jeden z najbliższych współpracowników Setha Riggsa, uważany za jednego z najlepszych nauczycieli śpiewu na świecie...

  więcej »