Przeczytaj opinie o voiceandmoreKomentarze

 • "Zarówno Paulina jak i Michał są w moim odczuciu bardzo dobrymi nauczycielami. Widać że są profesjonalistami w swojej dziedzinie, potrafią dobrze przekazać wiedzę, są zawsze przygotowani do zajęć. Daje się odczuć, że zależy im na uczniach i na tym, żeby uczeń naprawdę zrobił postępy. Atmosfera na zajęciach jest bardzo dobra..."

  Olga Janus

  więcej »
 • "Warsztaty lektorskie Voice and More pomogą Ci odkryć nieznane dotąd możliwości Twojego głosu, do tego kameralna grupa uczestników, nowe kontakty i znajomości, przystępna cena, materiały szkoleniowe i fantastyczna atmosfera. Nie bez znaczenia jest tu również osoba samego prowadzącego. Maciej Jabłoński to znakomity trener, posiadający obszerne portfolio w dziedzinie emisji głosu, którego użycza nie tylko jako lektor, ale również jako prezenter TVP."

  Aneta Kubacka

  więcej »
 • "Od długiego czasu miałam problemy ze strunami, wieczna chrypa, niedomykalność, polipy. A wszystko to przez złą emisję. Dzięki Studiu Voice and More, jego wykwalifikowanym instruktorom mogę o tym wszystkim zapomnieć! Po każdej lekcji czuję, że potrafię coraz więcej!...

  Olga Kalicka

  więcej »
 • zobacz wszystkie komentarze »

Kathy Kennedy w Voice and More

W dniach 8-10 listopada warszawskie Studio Voice and More odwiedziła SLS Master Teacher - Kathy Kennedy. Instruktroka SLS z najwyższym stopniem, egzaminator trenerów SLS była naszym Gościem w ramach cyklicznych warsztatów szkoleniowo-egzaminacyjnych SLS MT World Tour. Przez trzy dni Kathy Kennedy prowadziła szkolenia i egzaminy trenerskie, a także zajęcia indywidualne. Szkolenia ternerskie to 1-dniowy warsztat skupiający wszystkich certyfikowanych i precertyfikowanych nauczycieli SLS z całej Polski. Podczas lekcji indywidualnych nauczyciele Studia Voice and More zdawali też coroczne egzaminy trenerskie.

Kolejne warsztaty z SLS Master Teacher już na wiosnę. Serdecznie zapraszamy!

img_1596.jpg img_1597.jpg