Przeczytaj opinie o voiceandmoreKomentarze

 • "W pełni wykorzystany czas na warsztaty prowadzone przez profesjonalistów. Miła atmosfera, Bardzo dobry kontakt z instruktorami. Wyobraźnia muzyczna i wiedza. Polecamy!"

  Zespół Woklany Sweet Angels

  więcej »
 • "Mistrzostwo! Zespół Appassionata dziękuje za dni pełne muzycznych wrażeń, doświadczeń, głębokiej wiedzy i analizy głosów, ćwiczeń wokalnych, logopedycznych, teatralnych i przede wszystkim za uważne pochylenie się nad każdym głosem w zespole:D"

  Zespół Appassionata

  więcej »
 • "Podczas moich dwóch lat w Warszawie, Voice and More jest rzeczą, którą będę wspominać najcieplej - Cudowna szkoła, wspaniali nauczyciele, atmosfera, dzięki której po każdych zajęciach czujesz jakbyś miał frunąć:) Zajęcia wspaniale pomagają nie tylko ulepszyć warsztat wokalny, ale też dają wielkiego kopa wiary w siebie, działają wręcz terapeutycznie."

  Magdalena Katańska

  więcej »
 • zobacz wszystkie komentarze »

Kathy Kennedy w Voice and More

W dniach 8-10 listopada warszawskie Studio Voice and More odwiedziła SLS Master Teacher - Kathy Kennedy. Instruktroka SLS z najwyższym stopniem, egzaminator trenerów SLS była naszym Gościem w ramach cyklicznych warsztatów szkoleniowo-egzaminacyjnych SLS MT World Tour. Przez trzy dni Kathy Kennedy prowadziła szkolenia i egzaminy trenerskie, a także zajęcia indywidualne. Szkolenia ternerskie to 1-dniowy warsztat skupiający wszystkich certyfikowanych i precertyfikowanych nauczycieli SLS z całej Polski. Podczas lekcji indywidualnych nauczyciele Studia Voice and More zdawali też coroczne egzaminy trenerskie.

Kolejne warsztaty z SLS Master Teacher już na wiosnę. Serdecznie zapraszamy!

img_1596.jpg img_1597.jpg