Przeczytaj opinie o voiceandmoreKomentarze

 • "W pełni wykorzystany czas na warsztaty prowadzone przez profesjonalistów. Miła atmosfera, Bardzo dobry kontakt z instruktorami. Wyobraźnia muzyczna i wiedza. Polecamy!"

  Zespół Woklany Sweet Angels

  więcej »
 • "Mistrzostwo! Zespół Appassionata dziękuje za dni pełne muzycznych wrażeń, doświadczeń, głębokiej wiedzy i analizy głosów, ćwiczeń wokalnych, logopedycznych, teatralnych i przede wszystkim za uważne pochylenie się nad każdym głosem w zespole:D"

  Zespół Appassionata

  więcej »
 • "Podczas moich dwóch lat w Warszawie, Voice and More jest rzeczą, którą będę wspominać najcieplej - Cudowna szkoła, wspaniali nauczyciele, atmosfera, dzięki której po każdych zajęciach czujesz jakbyś miał frunąć:) Zajęcia wspaniale pomagają nie tylko ulepszyć warsztat wokalny, ale też dają wielkiego kopa wiary w siebie, działają wręcz terapeutycznie."

  Magdalena Katańska

  więcej »
 • zobacz wszystkie komentarze »
 • Vouchery na zajęcia w prezencie!


  img_6809.jpegSzukasz nietuzinkowego prezentu? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Vouchery na nasze zajęcia to najlepszy prezent! Możesz wybrać ilość i czas trwania lekcji. Termin realizacji voucherów to 30.09.2022r.

  Rezerwacje Voucherów przyjmujemy pod: t. 692 475 692, m. info@voiceandmore.com.pl

  Zapraszamy!

  więcej »
 • Warsztat Lektorski I stopnia z Maciejem Jabłońskim

  w_l1[2].jpgNajbliższa edycja: 26/27 marca 2022r.

  Podczas warsztatu uczestnicy pracują nad poprawą i udoskonaleniem dykcji, dowiadują się jak kształtować barwę i zwiększać możliwości ekspresyjne głosu. Ćwiczenia pomagają prawidłowo wykorzystywać oddech oraz umiejętnie interpretować teksty. Podczas pracy w kabinie lektorskiej Maciej Jabłoński nagrywa z uczestnikami reklamy, fragmenty filmów oraz prozy, kóre tworzą demo lektorskie.

  więcej »
 • Warsztat Lektorski II stopnia

  w_l1[3].jpgNajbliższa edycja: 12/13 marca 2022r.

  Zapraszamy na Warsztat Lektorski z Maciejem Jabłońskim - Kurs II stopnia. Znów nadarzy się okazja, aby popracować w studio nagraniowym pod okiem profesjonalistów! Maciej Jabłoński - prezenter Telewizji Polskiej, lektor, trener emisji głosu wystąpień publicznych. Wykładowca Akademii Telewizyjnej TVP. Współpracuje z wieloma studiami nagraniowymi w Polsce oraz za granicą.

  więcej »
 • Warsztat z emisji głosu i wystąpień publicznych

  170662591_5342282692513779_3704492800554215236_n.jpgZapraszamy na wyjątkowy warsztat z emisji głosu i wystąpień publicznych - już w lutym 2022r w Warszawie w Voice and More! Zajęcia prowadzi Maciej Jabłoński - doświadczony prezenter telewizyjny, lektor – jego głos można usłyszeć w wielu reklamach radiowych i telewizyjnych, filmach i audiobookach, trener emisji głosu i wystąpień publicznych - wykładowca Akademii Telewizyjnej TVP.

  więcej »
 • Trening Relaksacji stacjonarnie i online

  relaks.jpg

  Najbliższa edycja: luty 2022

  Trening relaksacji jest nauką rozpoznawania destrukcyjnych napięć w ciele i nauką ich odpuszczania. Prowadzi do zwiększenia świadomości ciała i większej uważności na jego potrzeby. Cały cykl treningowy obejmuje 7 spotkań, na których uczestnicy będą utrwalać pamięć mięśniową stanu relaksacji, dzielić się spostrzeżeniami i uczyć się stosować techniki w pracy z głosem.

  więcej »
zobacz więcej newsów »