Przeczytaj opinie o voiceandmoreKomentarze

 • "Zarówno Paulina jak i Michał są w moim odczuciu bardzo dobrymi nauczycielami. Widać że są profesjonalistami w swojej dziedzinie, potrafią dobrze przekazać wiedzę, są zawsze przygotowani do zajęć. Daje się odczuć, że zależy im na uczniach i na tym, żeby uczeń naprawdę zrobił postępy. Atmosfera na zajęciach jest bardzo dobra..."

  Olga Janus

  więcej »
 • "Warsztaty lektorskie Voice and More pomogą Ci odkryć nieznane dotąd możliwości Twojego głosu, do tego kameralna grupa uczestników, nowe kontakty i znajomości, przystępna cena, materiały szkoleniowe i fantastyczna atmosfera. Nie bez znaczenia jest tu również osoba samego prowadzącego. Maciej Jabłoński to znakomity trener, posiadający obszerne portfolio w dziedzinie emisji głosu, którego użycza nie tylko jako lektor, ale również jako prezenter TVP."

  Aneta Kubacka

  więcej »
 • "Od długiego czasu miałam problemy ze strunami, wieczna chrypa, niedomykalność, polipy. A wszystko to przez złą emisję. Dzięki Studiu Voice and More, jego wykwalifikowanym instruktorom mogę o tym wszystkim zapomnieć! Po każdej lekcji czuję, że potrafię coraz więcej!...

  Olga Kalicka

  więcej »
 • zobacz wszystkie komentarze »
 • Nowy Semestr w Voice and More

  profilowe_niebieskie.jpgOtwieramy nabór na jesienny semestr nauki w Voice and More.

  Zapraszamy na lekcje śpiewu, kształcenia słuchu, gry na instrumentach i in. Zapisz się na regularne zajęcia, prezentuj swoje umiejętności podczas naszych koncertów i śpiewająco przywitaj nowy sezon!

  Przy zapisach na do 30 lipca mamy dla Ciebie specjalne ceny!

  więcej »
 • PAKIET WAKACYJNY

  profilowe_rozowe.jpg

  Dla wszystkich, którzy zaplanowali wyjazd wakacyjny, ale nie chcą tracić swoich ulubionych lekcji śpiewu przygotowaliśmy coś specjalnego :)

  PAKIET WAKACYJNY czyli 4x45 minut lub 4x60 minut do wykorzystania w miesiącach LIPIEC-SIERPIEŃ (dowolne terminy)!

  Zapisy do 15 lipca - ilość miejsc ograniczona.

  więcej »
 • Warsztat Lektorski II stopnia

  Najbliższa edycja: 16 - 17 września 2017r.

  Zapraszamy na Warsztat Lektorski z Maciejem Jabłońskim - Kurs II stopnia. Już 16 i 17 września 2017r. będzie okazja znów popracować w studio nagraniowym pod okiem profesjonalistów! Maciej Jabłoński - prezenter Telewizji Polskiej, lektor, trener emisji głosu wystąpień publicznych. Wykładowca Akademii Telewizyjnej TVP. Współpracuje z wieloma studiami nagraniowymi w Polsce oraz za granicą.

  więcej »
 • Vocal Week 2017

  _kkk1440[1].jpgVocal Week z Voice and More!

  21 sierpnia 2017r - 25 sierpnia 2017r!

  Weź udział w 5 dniowym, intensywnym treningu wokalnym zakończonym pokazem uczestników. Nasza propozycja to zajęcia grupowe i indywidualne, które pozwolą twórczo spędzić wakacyjny tydzień w sierpniu. Idealna rozgrzewka przed nowym sezonem nauki:)

  więcej »
 • Letnia Akademia Wokalna

  lato_nastolatki[1].jpgW wakacje w Voice and More prowadzone będą warsztaty dla młodzieży w wieku do 14 lat. Podczas zajęć, uczestnicy będą śpiewać, pisać piosenki, zgłębiać tajniki musicalu i nie tylko! Wyjątkowa formuła intensywnych 5 dniowych warsztatów dla młodzieży zainteresowanej śpiewem. Przez cały tydzień, od poniedziałku do piątku, będziemy śpiewać  i dobrze się bawić!

  więcej »
zobacz więcej newsów »