Przeczytaj opinie o voiceandmoreKomentarze

 • "Zarówno Paulina jak i Michał są w moim odczuciu bardzo dobrymi nauczycielami. Widać że są profesjonalistami w swojej dziedzinie, potrafią dobrze przekazać wiedzę, są zawsze przygotowani do zajęć. Daje się odczuć, że zależy im na uczniach i na tym, żeby uczeń naprawdę zrobił postępy. Atmosfera na zajęciach jest bardzo dobra..."

  Olga Janus

  więcej »
 • "Warsztaty lektorskie Voice and More pomogą Ci odkryć nieznane dotąd możliwości Twojego głosu, do tego kameralna grupa uczestników, nowe kontakty i znajomości, przystępna cena, materiały szkoleniowe i fantastyczna atmosfera. Nie bez znaczenia jest tu również osoba samego prowadzącego. Maciej Jabłoński to znakomity trener, posiadający obszerne portfolio w dziedzinie emisji głosu, którego użycza nie tylko jako lektor, ale również jako prezenter TVP."

  Aneta Kubacka

  więcej »
 • "Od długiego czasu miałam problemy ze strunami, wieczna chrypa, niedomykalność, polipy. A wszystko to przez złą emisję. Dzięki Studiu Voice and More, jego wykwalifikowanym instruktorom mogę o tym wszystkim zapomnieć! Po każdej lekcji czuję, że potrafię coraz więcej!...

  Olga Kalicka

  więcej »
 • zobacz wszystkie komentarze »

Warsztaty Instruktorskie

Voice and More wraz z Europejskim Centrum Edukacji Wokalnej zapraszają na kolejną edycję Szkolenia Instruktorskiego dla trenerów wokalnych i nauczycieli śpiewu, które odbędzie się w październiku 2018r. w Warszawie.

Szkolenie skierowane jest do osób zajmujących się szeroko pojętą edukacją wokalną. Zapraszamy nauczycieli śpiewu i aktorstwa, reżyserów, instruktorów i trenerów wokalnych.

Warsztat to ok. 40 godzin zajęć teoretycznych oraz praktycznych zakońoczonych egzaminem.

Program obejmie zagadnienia z zakresu:

- Narzędzi trenerskich nowoczesnych technik szkolenia głosu(m.in. SLS, IVA)

- Foniatrii

- Logopedii medialnej

- Prawa

- Marketingu

- Pracy z uczniem nad piosenką

- Podstaw psychologii pracy trenera wokalnego

- Produkcji muzycznej


Nasze szkolenie, jest połączeniem zajęć grupowych i indywidualnych, teoretycznych oraz praktycznych. Jest też zakończone egzaminem, po pozytywnym zaliczeniu którego, uczestnicy otrzymają Certyfikat ukończenia Szkolenia Instruktorskiego.

Warunki niezbędne do uczestnictwa w warsztatach:
- Ukończone 21 lat.
- Umiejętność gry na pianinie (w stopniu podstawowym)
- Uiszczenie wpisowego w wysokości 500,00 PLN

TERMIN ZAJĘĆ:

27/28.10 - 3/4.11.2018r


Zajęcia w godzinach 11:00 – 19:00


KOSZT: 1499 PLN


ZAPISY:
mail: info@voiceandmore.com.pl 
tel. +48 692 475 692