Przeczytaj opinie o voiceandmoreKomentarze

 • "W pełni wykorzystany czas na warsztaty prowadzone przez profesjonalistów. Miła atmosfera, Bardzo dobry kontakt z instruktorami. Wyobraźnia muzyczna i wiedza. Polecamy!"

  Zespół Woklany Sweet Angels

  więcej »
 • "Mistrzostwo! Zespół Appassionata dziękuje za dni pełne muzycznych wrażeń, doświadczeń, głębokiej wiedzy i analizy głosów, ćwiczeń wokalnych, logopedycznych, teatralnych i przede wszystkim za uważne pochylenie się nad każdym głosem w zespole:D"

  Zespół Appassionata

  więcej »
 • "Podczas moich dwóch lat w Warszawie, Voice and More jest rzeczą, którą będę wspominać najcieplej - Cudowna szkoła, wspaniali nauczyciele, atmosfera, dzięki której po każdych zajęciach czujesz jakbyś miał frunąć:) Zajęcia wspaniale pomagają nie tylko ulepszyć warsztat wokalny, ale też dają wielkiego kopa wiary w siebie, działają wręcz terapeutycznie."

  Magdalena Katańska

  więcej »
 • zobacz wszystkie komentarze »

Warsztaty

 • Trening Relaksacji - Stacjonarnie lub Online

  Najbliższa edycja: listopad 2023

  Trening relaksacji jest nauką rozpoznawania destrukcyjnych napięć w ciele i nauką ich odpuszczania. Jest też łatwym i szybko dającym efekty sposobem na odzyskanie dobrostanu ciała i spokoju ducha. Cały cykl treningowy obejmuje 7 spotkań, na których uczestnicy utrwalają pamięć mięśniową stanu relaksacji i uczą się stosować techniki w pracy z głosem.

  więcej »
 • Warsztat z emisji głosu z elementami wystąpień publicznych

  Najbliższa edycja: wrzesień 2023

  Jak uzyskać piękną barwę i głębokie brzmienie? Jak mówić wyraźnie i przekonująco? Jak odpowiednio akcentować i panować nad tempem?Jak radzić sobie z zacisnietym gardlem i drzeniem glosu? Jak ćwiczyć oddech przeponowy?
  To najczęściej zadawane pytania, a odpowiedzi na nie znajdziecie na naszym warsztacie!
  więcej »
 • Warsztaty Instruktorskie

  Najbliższa edycja: październik 2023r

  Voice and More zaprasza na Indywidualne Szkolenia Instruktorskie dla trenerów wokalnych i nauczycieli śpiewu... Szkolenie skierowane jest do osób zajmujących się szeroko pojętą edukacją wokalną. Zapraszamy nauczycieli śpiewu i aktorstwa, reżyserów, instruktorów i trenerów wokalnych do Warszawy!

  więcej »
 • Warsztat Lektorski I stopnia z Maciejem Jabłońskim

  Najbliższa edycja: 23/24 września 2023r

  Podczas warsztatów uczestnicy pracują nad poprawą i udoskonaleniem dykcji, dowiadują się jak kształtować barwę i zwiększać możliwości ekspresyjne, a także pracują nad nagraniami tekstów reklamowych, prozy, filmu, informacji i in.

  więcej »
 • Warsztat Lektorski II stopnia

  Najbliższa edycja:  2/3 grudnia 2023r.

  Zapraszamy na Warsztat Lektorski z Maciejem Jabłońskim. Kurs II stopnia - Lektor Reklamowy i Filmowy. Już we wrześniu będzie okazja znów popracować w studio nagraniowym pod okiem profesjonalistów! Maciej Jabłoński - prezenter Telewizji Polskiej, lektor, trener emisji głosu wystąpień publicznych. Wykładowca Akademii Telewizyjnej TVP. Współpracuje z wieloma studiami nagraniowymi w Polsce oraz za granicą.

  więcej »
 • Warsztaty dla chórów i zespołów wokalnych

  Najbliższa edycja: październik 2023.

  W dziedzinie śpiewu i szkolenia głosu nagromadziło się mnóstwo mitów, różnego rodzaju abstrakcyjnych pojęć, które różni ludzie różnie rozumieją. To właśnie w chórach i zespołach wokalnych nagromadziło się ich najwięcej: "dźwięk na maskę", "podeprzyj", "połknij gorący kartofel", "uśmiechamy się" itp. Zapraszamy na specjalnie opracowaną formułę warsztatu dla formacji wielogłosowych: zespołów wokalnych, chórów, a także amatorskich grup wokalnych.

  więcej »