Przeczytaj opinie o voiceandmoreKomentarze

 • "Zarówno Paulina jak i Michał są w moim odczuciu bardzo dobrymi nauczycielami. Widać że są profesjonalistami w swojej dziedzinie, potrafią dobrze przekazać wiedzę, są zawsze przygotowani do zajęć. Daje się odczuć, że zależy im na uczniach i na tym, żeby uczeń naprawdę zrobił postępy. Atmosfera na zajęciach jest bardzo dobra..."

  Olga Janus

  więcej »
 • "Warsztaty lektorskie Voice and More pomogą Ci odkryć nieznane dotąd możliwości Twojego głosu, do tego kameralna grupa uczestników, nowe kontakty i znajomości, przystępna cena, materiały szkoleniowe i fantastyczna atmosfera. Nie bez znaczenia jest tu również osoba samego prowadzącego. Maciej Jabłoński to znakomity trener, posiadający obszerne portfolio w dziedzinie emisji głosu, którego użycza nie tylko jako lektor, ale również jako prezenter TVP."

  Aneta Kubacka

  więcej »
 • "Od długiego czasu miałam problemy ze strunami, wieczna chrypa, niedomykalność, polipy. A wszystko to przez złą emisję. Dzięki Studiu Voice and More, jego wykwalifikowanym instruktorom mogę o tym wszystkim zapomnieć! Po każdej lekcji czuję, że potrafię coraz więcej!...

  Olga Kalicka

  więcej »
 • zobacz wszystkie komentarze »

Warsztaty

 • Warsztaty Instruktorskie

  Najbliższa edycja: marzec - kwiecień 2019r

  Voice and More zaprasza na Szkolenia Instruktorskie dla trenerów wokalnych i nauczycieli śpiewu... Szkolenie skierowane jest do osób zajmujących się szeroko pojętą edukacją wokalną. Zapraszamy nauczycieli śpiewu i aktorstwa, reżyserów, instruktorów i trenerów wokalnych do Warszawy!

  więcej »
 • Warsztaty Lektorskie z Maciejem Jabłońskim

  Najbliższa edycja: 23/24 lutego 2019r

  Podczas warsztatów uczestnicy pracują nad poprawą i udoskonaleniem dykcji, dowiadują się jak kształtować barwę i zwiększać możliwości ekspresyjne, a także pracują nad nagraniami tekstów reklamowych, prozy, filmu, informacji i in.

  więcej »
 • Warsztat Lektorski II stopnia

  Najbliższa edycja: 23/24 marca 2019r.

  Zapraszamy na Warsztat Lektorski z Maciejem Jabłońskim. Kurs II stopnia - Lektor Reklamowy i Filmowy. Już 23/24.03.2019r. będzie okazja znów popracować w studio nagraniowym pod okiem profesjonalistów! Maciej Jabłoński - prezenter Telewizji Polskiej, lektor, trener emisji głosu wystąpień publicznych. Wykładowca Akademii Telewizyjnej TVP. Współpracuje z wieloma studiami nagraniowymi w Polsce oraz za granicą.

  więcej »
 • Warsztaty dla chórów i zespołów wokalnych

  Najbliższa edycja: listopad 2018.

  W dziedzinie śpiewu i szkolenia głosu nagromadziło się mnóstwo mitów, różnego rodzaju abstrakcyjnych pojęć, które różni ludzie różnie rozumieją. To właśnie w chórach i zespołach wokalnych nagromadziło się ich najwięcej: "dźwięk na maskę", "podeprzyj", "połknij gorący kartofel", "uśmiechamy się" itp. Zapraszamy na specjalnie opracowaną formułę warsztatu dla formacji wielogłosowych: zespołów wokalnych, chórów, a także amatorskich grup wokalnych.

  więcej »
 • Management dla wokalistów - I stopień

  Najbliższa edycja: 26 lutego 2019r.

  Warsztat I stopnia skierowany jest zarówno do wokalistów, którzy posiadają gotowy materiał,  jak i do osób, które dopiero zaczynają przygodę na rynku muzycznym. Odpowiadamy na najważniejsze dla artysty pytania tj.: jak wydać płytę, wyporomować ją oraz jak poradzić sobie w show biznesie? Unikatowa formuła grupowej sesji z zakresu podstaw managementu muzycznego. Zajęcia zawierają elementy planowania ścieżki kariery, kreowania wizerunku artysty, budowania pozytywnych relacji artysty z wydawcą, współpracy z managerem, przygotowania trasy koncertowej.
  więcej »