Przeczytaj opinie o voiceandmoreKomentarze

 • "Zarówno Paulina jak i Michał są w moim odczuciu bardzo dobrymi nauczycielami. Widać że są profesjonalistami w swojej dziedzinie, potrafią dobrze przekazać wiedzę, są zawsze przygotowani do zajęć. Daje się odczuć, że zależy im na uczniach i na tym, żeby uczeń naprawdę zrobił postępy. Atmosfera na zajęciach jest bardzo dobra..."

  Olga Janus

  więcej »
 • "Warsztaty lektorskie Voice and More pomogą Ci odkryć nieznane dotąd możliwości Twojego głosu, do tego kameralna grupa uczestników, nowe kontakty i znajomości, przystępna cena, materiały szkoleniowe i fantastyczna atmosfera. Nie bez znaczenia jest tu również osoba samego prowadzącego. Maciej Jabłoński to znakomity trener, posiadający obszerne portfolio w dziedzinie emisji głosu, którego użycza nie tylko jako lektor, ale również jako prezenter TVP."

  Aneta Kubacka

  więcej »
 • "Od długiego czasu miałam problemy ze strunami, wieczna chrypa, niedomykalność, polipy. A wszystko to przez złą emisję. Dzięki Studiu Voice and More, jego wykwalifikowanym instruktorom mogę o tym wszystkim zapomnieć! Po każdej lekcji czuję, że potrafię coraz więcej!...

  Olga Kalicka

  więcej »
 • zobacz wszystkie komentarze »

Warsztaty dla chórów i zespołów wokalnych


"Jeden Głos dla Wielogłosu" to inicjatywa Voice and More powstała z pasji do wielogłosowości, harmonii i piękna współbrzmienia ludzkich głosów.

Jednak w dziedzinie śpiewu i szkolenia głosu nagromadziło się mnóstwo mitów, różnego rodzaju abstrakcyjnych pojęć, które różni ludzie różnie rozumieją. To właśnie w chórach i zespołach wokalnych nagromadziło się ich najwięcej: "dźwięk na maskę", "podeprzyj", "połknij gorący kartofel", "uśmiechamy się" itp.

Postanowiliśmy zwrócić szczególną uwagę na to, co dzieję się z głosami i jak często zmanierowane, słabe i nienaturalne się stają po pracy w chórach.

Podszac grupowego szkolenia trenerzy wskazują m.in. jakie są standardowe problemy w pracy z chórem bądź zespołem wokalnym? Jak uzyskać jedno spójne brzmienie w chórach? Co to znaczy "brzmienie chóralne"? Dlaczego alty okazują się sopranami a baryton to rodzaj tenora (prawidłowy podział głosów)? Jak uzyskać odpowiednią "moc" chóru? Kiedy chór jest "klasyczny" a kiedy "rozrywkowy"?

...i wiele wiele innych tematów poruszamy oraz wyjaśniamy podczas specjalnej formuły zajęć przygotowanej przez trenerów Voice and More.

TERMIN: listopad 2018r.

Zajęcia odbywają się w godzinach in dywidualnie ustalonych z uczestnikami - min. 4h


CENA: 550zł

ZAPISY:
Aby zapisać się na warsztaty należy wysłać zgłoszenie mailem na: info@voiceandmore.com.pl lub zadzwonić pod nr: 692 475 692 oraz wpłacić zaliczkę w wysokości 250zł.

UWAGA!
Program i wymiar czasowy warsztatu ustalamy indywidualnie w zależności od ilości osób i poziomu zaawansowania uczestników.


Więcej informacji:
Voice and More
info@voiceandmore.com.pl
tel. +48 692 475 692