Przeczytaj opinie o voiceandmoreKomentarze

 • "W pełni wykorzystany czas na warsztaty prowadzone przez profesjonalistów. Miła atmosfera, Bardzo dobry kontakt z instruktorami. Wyobraźnia muzyczna i wiedza. Polecamy!"

  Zespół Woklany Sweet Angels

  więcej »
 • "Mistrzostwo! Zespół Appassionata dziękuje za dni pełne muzycznych wrażeń, doświadczeń, głębokiej wiedzy i analizy głosów, ćwiczeń wokalnych, logopedycznych, teatralnych i przede wszystkim za uważne pochylenie się nad każdym głosem w zespole:D"

  Zespół Appassionata

  więcej »
 • "Podczas moich dwóch lat w Warszawie, Voice and More jest rzeczą, którą będę wspominać najcieplej - Cudowna szkoła, wspaniali nauczyciele, atmosfera, dzięki której po każdych zajęciach czujesz jakbyś miał frunąć:) Zajęcia wspaniale pomagają nie tylko ulepszyć warsztat wokalny, ale też dają wielkiego kopa wiary w siebie, działają wręcz terapeutycznie."

  Magdalena Katańska

  więcej »
 • zobacz wszystkie komentarze »

Warsztaty dla chórów i zespołów wokalnych


Inicjatywa Voice and More powstała z pasji do wielogłosowości, harmonii i piękna współbrzmienia ludzkich głosów.

Jednak w dziedzinie śpiewu i szkolenia głosu nagromadziło się mnóstwo mitów, różnego rodzaju abstrakcyjnych pojęć, które różni ludzie różnie rozumieją. To właśnie w chórach i zespołach wokalnych nagromadziło się ich najwięcej: "dźwięk na maskę", "podeprzyj", "połknij gorący kartofel", "uśmiechamy się" itp.

Postanowiliśmy zwrócić szczególną uwagę na to, co dzieję się z głosami i jak często zmanierowane, słabe i nienaturalne się stają po pracy w chórach.

Podszac grupowego szkolenia trenerzy wskazują m.in. jakie są standardowe problemy w pracy z chórem bądź zespołem wokalnym? Jak uzyskać jedno spójne brzmienie w chórach? Co to znaczy "brzmienie chóralne"? Dlaczego alty okazują się sopranami a baryton to rodzaj tenora (prawidłowy podział głosów)? Jak uzyskać odpowiednią "moc" chóru? Kiedy chór jest "klasyczny" a kiedy "rozrywkowy"?

...i wiele wiele innych tematów poruszamy oraz wyjaśniamy podczas specjalnej formuły zajęć przygotowanej przez trenerów Voice and More.

TERMIN: październik 2020r.

Zajęcia odbywają się w godzinach in dywidualnie ustalonych z uczestnikami - min. 4h


CENA: 550zł

ZAPISY:
Aby zapisać się na warsztaty należy wysłać zgłoszenie mailem na: info@voiceandmore.com.pl lub zadzwonić pod nr: 692 475 692 oraz wpłacić zaliczkę w wysokości 150zł.

UWAGA!
Program i wymiar czasowy warsztatu ustalamy indywidualnie w zależności od ilości osób i poziomu zaawansowania uczestników.


Więcej informacji:
Voice and More
info@voiceandmore.com.pl
tel. +48 692 475 692