Przeczytaj opinie o voiceandmoreKomentarze

 • "Zarówno Paulina jak i Michał są w moim odczuciu bardzo dobrymi nauczycielami. Widać że są profesjonalistami w swojej dziedzinie, potrafią dobrze przekazać wiedzę, są zawsze przygotowani do zajęć. Daje się odczuć, że zależy im na uczniach i na tym, żeby uczeń naprawdę zrobił postępy. Atmosfera na zajęciach jest bardzo dobra..."

  Olga Janus

  więcej »
 • "Warsztaty lektorskie Voice and More pomogą Ci odkryć nieznane dotąd możliwości Twojego głosu, do tego kameralna grupa uczestników, nowe kontakty i znajomości, przystępna cena, materiały szkoleniowe i fantastyczna atmosfera. Nie bez znaczenia jest tu również osoba samego prowadzącego. Maciej Jabłoński to znakomity trener, posiadający obszerne portfolio w dziedzinie emisji głosu, którego użycza nie tylko jako lektor, ale również jako prezenter TVP."

  Aneta Kubacka

  więcej »
 • "Od długiego czasu miałam problemy ze strunami, wieczna chrypa, niedomykalność, polipy. A wszystko to przez złą emisję. Dzięki Studiu Voice and More, jego wykwalifikowanym instruktorom mogę o tym wszystkim zapomnieć! Po każdej lekcji czuję, że potrafię coraz więcej!...

  Olga Kalicka

  więcej »
 • zobacz wszystkie komentarze »

Twoja lekcja

Wybierz miasto, w którym chciałabyś/chciałbyś mieć lekcje. Zadzwoń lub napisz do nas, ustalimy tryb i termin zajęć* oraz otrzymasz odpowiedź na wszystkie pytania dotyczące naszej pracy i tego jak możemy pracować z Tobą.

Czy musisz przygotowywać się do zajęć?

To my musimy być przygotowani do pracy z Twoim głosem. Nie oceniamy głosów tylko je szkolimy, to naszych trenerów ocenia się po zajęciach. Wszystkie problemy i niedoskonałości na tę godzinę wspólnej pracy oddaj nam. W zamian otrzymasz nagranie z lekcji w formie mp3, które umożliwi Ci analizę swoich postępów w domu oraz powtórzenie ćwiczeń we własnym zakresie w dowolnym miejscu i czasie.

Chcesz uczęszczać na nasze lekcje w trybie semestralnym? Poniżej znajdziesz kalendarz zajęć dla poszczególnych lokalizacji:

Kalendarz zajęć semestralnych V&M Warszawa w roku szkolnym 2018/2019

Kalendarz zajęć semestralnych V&M Kraków w roku szkolnym 2018/2019

Kalendarz zajęć semestralnych V&M Łódź/Lublin w roku szkolnym 2018/2019

 

My wyznaczymy kierunki zmian, ale od Ciebie i Twojej systematycznej pracy zależy jak szybko uzyskasz efekty.

Zapraszamy!

 

 

* zajęcia można odwołać min. 24 h przed planowanym terminem rozpoczęcia - lekcje odwołane później traktujemy jako zrealizowane.

 

A tak wygląda podstawowa "rozgrzewka" na naszych zajęciach: