Przeczytaj opinie o voiceandmoreKomentarze

 • "W pełni wykorzystany czas na warsztaty prowadzone przez profesjonalistów. Miła atmosfera, Bardzo dobry kontakt z instruktorami. Wyobraźnia muzyczna i wiedza. Polecamy!"

  Zespół Woklany Sweet Angels

  więcej »
 • "Mistrzostwo! Zespół Appassionata dziękuje za dni pełne muzycznych wrażeń, doświadczeń, głębokiej wiedzy i analizy głosów, ćwiczeń wokalnych, logopedycznych, teatralnych i przede wszystkim za uważne pochylenie się nad każdym głosem w zespole:D"

  Zespół Appassionata

  więcej »
 • "Podczas moich dwóch lat w Warszawie, Voice and More jest rzeczą, którą będę wspominać najcieplej - Cudowna szkoła, wspaniali nauczyciele, atmosfera, dzięki której po każdych zajęciach czujesz jakbyś miał frunąć:) Zajęcia wspaniale pomagają nie tylko ulepszyć warsztat wokalny, ale też dają wielkiego kopa wiary w siebie, działają wręcz terapeutycznie."

  Magdalena Katańska

  więcej »
 • zobacz wszystkie komentarze »

Twoja lekcja

Wybierz miasto, w którym chciałabyś/chciałbyś mieć lekcje. Napisz lub zadzwoń do nas, ustalimy tryb i termin zajęć* oraz otrzymasz odpowiedź na wszystkie pytania dotyczące naszej pracy i tego jak możemy pracować z Tobą.

Czy musisz przygotowywać się do zajęć?

To my musimy być przygotowani do pracy z Tobą. Nie oceniamy uczniów  tylko ich szkolimy, to naszych trenerów ocenia się po zajęciach. Wszystkie problemy i niedoskonałości na czas wspólnej pracy oddaj nam. W zamian otrzymasz diagnozę, odpowiednie ćwiczenia oraz nagranie z lekcji w formie mp3, które umożliwi Ci analizę swoich postępów w domu oraz powtórzenie ćwiczeń we własnym zakresie w dowolnym miejscu i czasie.

My wyznaczymy kierunki zmian, ale od Ciebie i Twojej systematycznej pracy zależy jak szybko uzyskasz efekty.

 

 

Chcesz uczęszczać na nasze lekcje w trybie semestralnym? Szczegóły znajdziesz w zakładce CENNIK

 

Zapraszamy!

 

* zajęcia można odwołać min. 24 h przed planowanym terminem rozpoczęcia - lekcje odwołane później traktujemy jako zrealizowane.