Przeczytaj opinie o voiceandmoreKomentarze

 • "W pełni wykorzystany czas na warsztaty prowadzone przez profesjonalistów. Miła atmosfera, Bardzo dobry kontakt z instruktorami. Wyobraźnia muzyczna i wiedza. Polecamy!"

  Zespół Woklany Sweet Angels

  więcej »
 • "Mistrzostwo! Zespół Appassionata dziękuje za dni pełne muzycznych wrażeń, doświadczeń, głębokiej wiedzy i analizy głosów, ćwiczeń wokalnych, logopedycznych, teatralnych i przede wszystkim za uważne pochylenie się nad każdym głosem w zespole:D"

  Zespół Appassionata

  więcej »
 • "Podczas moich dwóch lat w Warszawie, Voice and More jest rzeczą, którą będę wspominać najcieplej - Cudowna szkoła, wspaniali nauczyciele, atmosfera, dzięki której po każdych zajęciach czujesz jakbyś miał frunąć:) Zajęcia wspaniale pomagają nie tylko ulepszyć warsztat wokalny, ale też dają wielkiego kopa wiary w siebie, działają wręcz terapeutycznie."

  Magdalena Katańska

  więcej »
 • zobacz wszystkie komentarze »

Komentarze

 • Aneta Kubacka

  "Warsztaty lektorskie Voice and More pomogą Ci odkryć nieznane dotąd możliwości Twojego głosu, do tego kameralna grupa uczestników, nowe kontakty i znajomości, przystępna cena, materiały szkoleniowe i fantastyczna atmosfera. Nie bez znaczenia jest tu również osoba samego prowadzącego. Maciej Jabłoński to znakomity trener, posiadający obszerne portfolio w dziedzinie emisji głosu, którego użycza nie tylko jako lektor, ale również jako prezenter TVP."

  Aneta Kubacka

  więcej »
 • Iwona P

  "Jeśli co i rusz ktoś Ci mówi: "Masz taką przyjemną, ciepłą barwę głosu" - powinieneś coś z tym zrobić! Jeśli żyjesz książkami, momentami czytasz je na głos, a domownicy zaczynają dziwnie na Ciebie patrzeć - powinieneś coś z tym zrobić! Jeśli lubisz bawić się głosem, grać emocjami, masz zacięcie do głosowego wcielania się w różne role - powinieneś coś z tym zrobić!"

  Iwona P.

  więcej »
 • Magdalena Katańska

  "Podczas moich dwóch lat w Warszawie, Voice and More jest rzeczą, którą będę wspominać najcieplej - Cudowna szkoła, wspaniali nauczyciele, atmosfera, dzięki której po każdych zajęciach czujesz jakbyś miał frunąć:) Zajęcia wspaniale pomagają nie tylko ulepszyć warsztat wokalny, ale też dają wielkiego kopa wiary w siebie, działają wręcz terapeutycznie."

  Magdalena Katańska

  więcej »
 • Olga Janus

  "Zarówno Paulina jak i Michał są w moim odczuciu bardzo dobrymi nauczycielami. Widać że są profesjonalistami w swojej dziedzinie, potrafią dobrze przekazać wiedzę, są zawsze przygotowani do zajęć. Daje się odczuć, że zależy im na uczniach i na tym, żeby uczeń naprawdę zrobił postępy. Atmosfera na zajęciach jest bardzo dobra..."

  Olga Janus

  więcej »
 • Olga Kalicka

  "Od długiego czasu miałam problemy ze strunami, wieczna chrypa, niedomykalność, polipy. A wszystko to przez złą emisję. Dzięki Studiu Voice and More, jego wykwalifikowanym instruktorom mogę o tym wszystkim zapomnieć! Po każdej lekcji czuję, że potrafię coraz więcej!...

  Olga Kalicka

  więcej »
 • Zespół Appassionata

  "Mistrzostwo! Zespół Appassionata dziękuje za dni pełne muzycznych wrażeń, doświadczeń, głębokiej wiedzy i analizy głosów, ćwiczeń wokalnych, logopedycznych, teatralnych i przede wszystkim za uważne pochylenie się nad każdym głosem w zespole:D"

  Zespół Appassionata

  więcej »
 • Zespół Wokalny Sweet Angels

  "W pełni wykorzystany czas na warsztaty prowadzone przez profesjonalistów. Miła atmosfera, Bardzo dobry kontakt z instruktorami. Wyobraźnia muzyczna i wiedza. Polecamy!"

  Zespół Woklany Sweet Angels

  więcej »
 • Dominik Pytliński

  Jestem normalną osobą, nie wyróżniającą się spośród tłumu. W przerwach między pracą gram w golfa i próbuję "wydawać z siebie dźwięki". Z biegiem czasu zarówno to pierwsze jak i to drugie wychodzi mi coraz lepiej...

  Dominik Pytliński

  więcej »
 • Julia Kulikowska

  Zaczęłam śpiewać w wieku 13 lat i szybko stało się to moją pasją wypełniającą całe dnie. Robiłam to jednak nieświadomie, nie wiedząc o tym, że technika mojego śpiewu może zmasakrować mój głos. O SLS dowiedziałam się od znajomego, dzięki niemu poszłam także na próbną lekcję i..zachwyciłam się profesjonalizmem oraz swobodną atmosferą...

  Jula Kulikowska

  więcej »
 • My-Key

  Śpiew = pasja & wyrażanie siebie. Tak było na początku. I tylko tak. Lekcje śpiewu? Nie myślałem o tym. Tak było bardziej „undergroundowo”. Podstawowy błąd? Przekonanie, że zajedziesz naprawdę daleko przy pomocy tylko 2 środków transportu: talentu i praktyki. Lekcje śpiewu? Nie wiem. Lekcje śpiewu metodą SLS w Voice and More? Tak! Progres wokalny? Zdecydowany. Poza byciem niekwestionowaną miłością, śpiew dzięki zajęciom stał się dla mnie także swoistą dyscypliną sportową...

  My-Key


  więcej »
 • Karolina Sapińska

  Gdy trafiłam do Voice and More wydawało mi się, że wszelkie problemy z głosem, chrypka, jego szybkie przemęczanie się, są najzwyczajniej związane ze śpiewem. Jednak to przekonanie zostało rozwiane już po pierwszych lekcjach. Dolegliwości wynikały z mojej tendencji do „pull chest”. Nie korzystałam z rejestru głowowego, posługując sie głównie piersiowym...

  Karolina Sapińska

  więcej »
 • Agnieszka Jogo Jankowska

  Kilka lat temu, jako początkująca wokalistka, postrzegałam sztukę śpiewu jako coś niezwykle mętnego i bardzo skomplikowanego. Wszystko to za sprawą wielu mitów krążących wśród wokalistów na temat odpowiedniej techniki śpiewania. Z tego powodu przez długi czas uważałam, że „mój głos nadaje się do wykonywania tylko określonego typu piosenek”, „jeśli chcę śpiewać klasycznie to muszę zapomnieć o muzyce rozrywkowej” a „magiczna złota niteczka pozwoli mi dobrze śpiewać wysokie dźwięki”..."

  Agnieszka "Jogo" Jankowska

  więcej »