Przeczytaj opinie o voiceandmoreKomentarze

 • "W pełni wykorzystany czas na warsztaty prowadzone przez profesjonalistów. Miła atmosfera, Bardzo dobry kontakt z instruktorami. Wyobraźnia muzyczna i wiedza. Polecamy!"

  Zespół Woklany Sweet Angels

  więcej »
 • "Mistrzostwo! Zespół Appassionata dziękuje za dni pełne muzycznych wrażeń, doświadczeń, głębokiej wiedzy i analizy głosów, ćwiczeń wokalnych, logopedycznych, teatralnych i przede wszystkim za uważne pochylenie się nad każdym głosem w zespole:D"

  Zespół Appassionata

  więcej »
 • "Podczas moich dwóch lat w Warszawie, Voice and More jest rzeczą, którą będę wspominać najcieplej - Cudowna szkoła, wspaniali nauczyciele, atmosfera, dzięki której po każdych zajęciach czujesz jakbyś miał frunąć:) Zajęcia wspaniale pomagają nie tylko ulepszyć warsztat wokalny, ale też dają wielkiego kopa wiary w siebie, działają wręcz terapeutycznie."

  Magdalena Katańska

  więcej »
 • zobacz wszystkie komentarze »

Dominik Pytliński

Jestem normalną osobą, nie wyróżniającą się spośród tłumu. W przerwach między pracą gram w golfa i próbuję "wydawać z siebie dźwięki". Z biegiem czasu zarówno to pierwsze jak i to drugie wychodzi mi coraz lepiej.

Swoją przygodę z muzyką rozpocząłem od śpiewania w scholi kościelnej, potem był chór: Canticum Sacrum, następnie chór: All That Sound prowadzony przy Ośrodku Kultury Ochota, a obecnie jest to Voice and More Collective. Dzięki chórowi ATS, a jednocześnie z inicjatywy jego dyrygentów mogłem wystąpić na scenie Filharmonii Narodowej w projekcie Michael Jackson Symfonicznie. I właśnie w tym momencie pojawiło się Studio Voice and More. Dzięki zajęciom byłem w stanie zaśpiewać swoją partię. Trener podczas zajęć pokazał mi jak i w jaki sposób powinienem zaśpiewać odpowiednie dźwięki, żeby wszystko było dobrze.

I tak już zostałem na tym Placu Konstytucji!

Dominik Pytliński