Przeczytaj opinie o voiceandmoreKomentarze

 • "Zarówno Paulina jak i Michał są w moim odczuciu bardzo dobrymi nauczycielami. Widać że są profesjonalistami w swojej dziedzinie, potrafią dobrze przekazać wiedzę, są zawsze przygotowani do zajęć. Daje się odczuć, że zależy im na uczniach i na tym, żeby uczeń naprawdę zrobił postępy. Atmosfera na zajęciach jest bardzo dobra..."

  Olga Janus

  więcej »
 • "Warsztaty lektorskie Voice and More pomogą Ci odkryć nieznane dotąd możliwości Twojego głosu, do tego kameralna grupa uczestników, nowe kontakty i znajomości, przystępna cena, materiały szkoleniowe i fantastyczna atmosfera. Nie bez znaczenia jest tu również osoba samego prowadzącego. Maciej Jabłoński to znakomity trener, posiadający obszerne portfolio w dziedzinie emisji głosu, którego użycza nie tylko jako lektor, ale również jako prezenter TVP."

  Aneta Kubacka

  więcej »
 • "Od długiego czasu miałam problemy ze strunami, wieczna chrypa, niedomykalność, polipy. A wszystko to przez złą emisję. Dzięki Studiu Voice and More, jego wykwalifikowanym instruktorom mogę o tym wszystkim zapomnieć! Po każdej lekcji czuję, że potrafię coraz więcej!...

  Olga Kalicka

  więcej »
 • zobacz wszystkie komentarze »

Praca

Dołącz do grona profesjonalistów.

Współpraca z nami to szansa rozwoju i zdobycia nowego doświadczenia zawodowego.

Uczymy w oparciu o najnowocześniejsze metody szkolenia wokalistów (SLS, IVA), które pozwalają naszym Klientom szybciej i łatwiej osiągać założone cele. Kładziemy nacisk na nauczanie praktycznych umiejętności, które dają komfort w pracy głosem.

Poszukujemy specjalistów w swojej dziedzinie, osób gotowych wykorzystać wiedzę i doświadczenie w nauczaniu indywidualnym. Szanujemy Państwa preferencje odnośnie wieku oraz poziomu zaawansowania uczniów, stwarzając idealne warunki dla rozwoju kompetencji. Pozostawiamy możliwość wdrażania własnych rozwiązań i pomysłów.

Najlepszym oferujemy możliwość prowadzenia prestiżowych szkoleń dla firm i instytucji. Konkurencyjne stawki lektorskie, wsparcie metodyczne oraz szkolenia organizowane przez Europejskie Centrum Edukacji Wokalnej stwarzają idealne warunki współpracy.

Jeśli więc posiadasz:

- min. średnie wykształcenie muzyczne,

- doświadczenie w nauczaniu śpiewu lub gry na instrumentach,

- zdolności organizacyjne,

- wysoką kulturę osobistą,

Zapraszamy do współpracy!

 

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego na adres email: info@voiceandmore.com.pl