Przeczytaj opinie o voiceandmoreKomentarze

 • "W pełni wykorzystany czas na warsztaty prowadzone przez profesjonalistów. Miła atmosfera, Bardzo dobry kontakt z instruktorami. Wyobraźnia muzyczna i wiedza. Polecamy!"

  Zespół Woklany Sweet Angels

  więcej »
 • "Mistrzostwo! Zespół Appassionata dziękuje za dni pełne muzycznych wrażeń, doświadczeń, głębokiej wiedzy i analizy głosów, ćwiczeń wokalnych, logopedycznych, teatralnych i przede wszystkim za uważne pochylenie się nad każdym głosem w zespole:D"

  Zespół Appassionata

  więcej »
 • "Podczas moich dwóch lat w Warszawie, Voice and More jest rzeczą, którą będę wspominać najcieplej - Cudowna szkoła, wspaniali nauczyciele, atmosfera, dzięki której po każdych zajęciach czujesz jakbyś miał frunąć:) Zajęcia wspaniale pomagają nie tylko ulepszyć warsztat wokalny, ale też dają wielkiego kopa wiary w siebie, działają wręcz terapeutycznie."

  Magdalena Katańska

  więcej »
 • zobacz wszystkie komentarze »

Praca

Dołącz do grona profesjonalistów!

Współpraca z nami to szansa rozwoju i zdobycia nowego doświadczenia zawodowego.

Uczymy w oparciu o najnowocześniejsze metody szkolenia wokalistów (SLS, IVA, IVTOM, MIX, FLOW), które pozwalają naszym Klientom szybciej i łatwiej osiągać założone cele. Kładziemy nacisk na nauczanie praktycznych umiejętności, które dają komfort w pracy głosem.

Poszukujemy specjalistów w swojej dziedzinie, osób gotowych wykorzystać wiedzę i doświadczenie w nauczaniu indywidualnym. Szanujemy Państwa preferencje odnośnie wieku oraz poziomu zaawansowania uczniów, stwarzając idealne warunki dla rozwoju kompetencji. Pozostawiamy możliwość wdrażania własnych rozwiązań i pomysłów.

Najlepszym oferujemy możliwość prowadzenia prestiżowych szkoleń dla firm i instytucji. Konkurencyjne stawki lektorskie, wsparcie metodyczne oraz szkolenia organizowane przez Voice and More dla swojej kadry twarzają idealne warunki współpracy.

Jeśli więc posiadasz:

- min. średnie wykształcenie muzyczne,

- doświadczenie w nauczaniu śpiewu lub gry na instrumentach,

- zdolności organizacyjne,

- wysoką kulturę osobistą,

Zapraszamy do współpracy!

 

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego na adres email: info@voiceandmore.com.pl