Przeczytaj opinie o voiceandmoreKomentarze

 • "W pełni wykorzystany czas na warsztaty prowadzone przez profesjonalistów. Miła atmosfera, Bardzo dobry kontakt z instruktorami. Wyobraźnia muzyczna i wiedza. Polecamy!"

  Zespół Woklany Sweet Angels

  więcej »
 • "Mistrzostwo! Zespół Appassionata dziękuje za dni pełne muzycznych wrażeń, doświadczeń, głębokiej wiedzy i analizy głosów, ćwiczeń wokalnych, logopedycznych, teatralnych i przede wszystkim za uważne pochylenie się nad każdym głosem w zespole:D"

  Zespół Appassionata

  więcej »
 • "Podczas moich dwóch lat w Warszawie, Voice and More jest rzeczą, którą będę wspominać najcieplej - Cudowna szkoła, wspaniali nauczyciele, atmosfera, dzięki której po każdych zajęciach czujesz jakbyś miał frunąć:) Zajęcia wspaniale pomagają nie tylko ulepszyć warsztat wokalny, ale też dają wielkiego kopa wiary w siebie, działają wręcz terapeutycznie."

  Magdalena Katańska

  więcej »
 • zobacz wszystkie komentarze »

Trenerzy

TRENERZY WOKALNI:

Anna Stokalska (Warszawa)

10010383_10203347083305079_5519222199887996604_o.jpg


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Certyfikowany trener wokalny Europejskiego Centrum Edukacji Wokalnej i Voice and More.

Absolwentka Dyrygentury Chóralnej Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie oraz szkoły muzycznej II stopnia w klasie skrzypiec. Jako stypendystka programu Erazmus spędziła rok na wydziale Direction Choral w Conservatoire Royale de Bruxelles – École Supérieure des Arts w Belgii.

Ukończyła specjalistyczne szkolenia trenerskie Speech Level Singing z Spencer‘em Welsh‘em oraz Kathy Kennedy (Warszawa 2012).
Od 2016 roku trener w programie precertyfikacji IVTOM. Odby
ła liczne szkolenia oraz seminaria wokalne prowadzone przez: Huberta Noe (Austria), Rociuo Guitard (USA), Marry Ann Kehler (USA), Sisi Handler (Austria), Enrico Di Lorenzo (Włochy), Jaime Vendera (USA). Swoją wiedzę poszerza o zagadnienia logopedyczne oraz foniatryczne ucząc się od najlepszych m. in. od Huberta Noe (Austria), İlter Denizoğlu (Turcja), Barbary Sambor (Polska). Uczestniczka warsztatów wokalnych m.in. Anny Serafińskiej, Moniki Malec oraz Moniki Urlik, obecnie sama prowadzi szkolenia i warsztaty. Zasiada w jury ogólnopolskich konkursów i festiwali muzycznych.

Swoje zajęcia prowadzi w oparciu o technikę Mix i Flow Phonation, które są obecnie najbardziej naturalnymi metodami, potwierdzonymi licznymi badaniami i doświadczeniem trenerów światowej klasy.

Jej uczniowie zdobywają miejsca na podiach ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów wokalnych, występują w teatrach muzycznych, oraz telewizyjnych programach talent show.

Prowadzi zespół rozrywkowy THE VOICES, z którym doszła do finału III edycji XFACTOR. Jako dyrygentka wystąpiła z THE VOICES podczas Festiwalu Filmów K. Kieślowskiego w Sokołowsku, Delegatów Konferencji Klimatycznej ONZ na Stadionie Narodowym, podczas otwarcia EXPO w Mediolanie, a także w projektach MIUOSH x JIMEK x NOSPR w Katowicach czy projekcie NowOsiecka.

Prywatnie, poza muzyką, kocha podróże, książki, teatr i dobre kino.
W
życiu kieruje się zasadą: wszystko jest możliwe, tylko puść zdarzenia w ruch!

 

 

 

Magdalena Wieczorek - Duchewicz (Warszawa)

magda_do.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wokalistka, trener emisji głosu i interpretacji piosenki.

Absolwentka wydziału wokalnego Szkoły Muzycznej II st. Im. F. Chopina w Warszawie, mgr Psychologii SWPS. Pracowała m.in. na Uniwersytecie Warszawskim, Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury w Piasecznie, Bielańskim Ośrodku Kultury na Bielanach. Wokalistka, autorka tekstów i muzyki w zespołach m.in. Le Blue, Odo Irawo, aktualnie Same Suki. Laureatka konkursów muzycznych „Pamiętajmy o Osieckiej”, „Mufka”. Wraz z zespołem Same Suki zdobyła nagrody na festiwalach: „Nowa Tradycja” (Nagroda specjalna, Polskie Radio – Warszawa2012), „Złota Fujara – Dragon Folk Fest” (I miejsce, Poznań 2013), "Mikołajki Folkowe" (II miejsce w konkursie scena otwarta oraz nagroda publiczności, Lublin 2013), Transvocale (najciekawszy polski zespół 2014, Frankfurt).  
Występuje także z baletem dworskim „Cracovia Danza” w spektaklu „Wesele w Ojcowie”.

 

 

 

Justyna Sprawka (Warszawa)


3a.jpg

Certyfikowany trener wokalny Europejskiego Centrum Edukacji Wokalnej i Voice and More.

Wokalistka, pianistka, dyrygentka i autorka tekstów. Ukończyła II stopień Szkoły Muzycznej na instrument głowny - fortepian oraz Akademie Muzyczną na Wydziale Dyrygentury Chóralnej i Edukacji Muzycznej. Pobierała tam lekcje wokalu jazzowego u Joanny Zagdańskiej. Laureatka oraz zwyciężczyni wielu festiwali piosenki francuskiej, angielskiej i poezji śpiewanej. Brała udział w warsztatach wokalnych u Eli Zapendowskiej i Grażyny Łobaszewskiej.

Od wielu lat związana ze sceną, współpracując z wieloma muzykami. Nie ogranicza się do jednego stylu, potrafi odnaleźć się w każdym rodzaju muzyki: od śpiewu klasycznego przez jazz do muzyki klubowej. Od kilku lat pochłonięta współpracą z producentami muzyki house, nagrywa własne piosenki, pisze do nich teksty i melodie. Współpraca zaowocowała wydaniem albumów w wytwórniach tj.: Sony Music (Polska), MyMusic (Polska), Shah – Digital (Niemcy), Bedroom Muzik (Miami), LAD Records (Portugalia), Central Stage Of Music (Niemcy), Active Sense Records (Niemcy), Music En Route (Polska), Tough Stuff Music (Niemcy). Od 2011 roku pracuje jako trener wokalny w Prywatnych Szkołach Muzycznych, a także daje lekcje gry na pianinie.


Prywatnie - “kociara “ i nie wyobraża sobie życia bez podróży. Spełniajac się zawodowo, znajduje czas na zwiedzanie ciekawych zakatków świata tj.: Alaska, Grenlandia, Kanada Nanavut, Islandia, Syberia, Korea Południowa, Japonia, Chiny, Jordania.

 

 

 

Patrycja Serafin (Warszawa)

patrycja_serafin_music.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wokalistka, songwriterka, certfikowany trener wokalny Voice and More, logopeda.

Absolwentka Polonistyki, Edukacji Dorosłych i Marketingu Społecznego oraz Logopedii na Uniwersytecie Wrocławskim. Ma za sobą również przygodę w Szkole Muzyki Nowoczesnej na kierunku wokal z produkcją muzyczną. Śpiewa od dziecka, komponuje utwory i pracuje nad swoim autorskim repertuarem. Z głosem ma styczność ok 13 lat. Przygotowanie wokalne zdobywała na wielu warsztatach wokalnych, teatralno-wokalnych oraz emisyjnych od ekspertów polskich i zagranicznych (Natalia Lubrano, Kuba Badach, Gabor Winand, Elsa Valle, Elżbieta Zapendowska, Jadwiga Gałęska-Tritt, Barbara Tritt).

W przeszłości prowadziła terapię wad rozwojowych w Stowarzyszeniu Zwolenników Psychostymulacji we Wrocławiu z osobami z zaburzeniami o podłożu autyzmu, czy afazji. Artystycznie udzielała się nie tylko wokalnie, ale i aktorsko w amatorskim Teatrze A w Opolu. Obecnie związana ze sceną funkową, jazzową oraz popową.

Prywatnie fascynuje się podróżami, wystrojem wnętrz, kuchnią włoską i dobrym filmem.

 

 

 

Maciej Jabłoński

mj.jpg

 

Trener współpracujacy  z Voice and More w Warszawie

Prezenter Telewizji Polskiej, lektor, trener emisji głosu i wystąpień publicznych.

Wykładowca Akademii Telewizyjnej TVP. Nagrywa spoty reklamowe radiowe i telewizyjne, filmy fabularne oraz dokumentalne, prozę, zapowiedzi telewizyjne, materiały multimedialne. Użycza głosu do dubbingu. Współpracuje z wieloma studiami nagraniowymi w Polsce oraz za granicą.

Prowadzi zajęcia indywidualne i warsztaty grupowe z zakresu: poprawa i doskonalenie dykcji, barwa (powiększanie możliwości ekspresyjnych, wzmacnianie strun głosowych, tzw. „bezpieczne mówienie"), prawidłowy oddech, interpretacja tekstu, praca przed mikrofonem (także podczas zajęć indywidualnych), konstruowanie wypowiedzi, opanowanie tremy podczas wystąpień publicznych

Maciej Jabłoński pracuje z lektorami, prezenterami i reporterami radiowymi oraz TV, konferansjerami i wszystkimi, którzy wykorzystują głos zawodowo. W swojej pracy opiera się na dużym doświadczeniu dydaktycznym oraz praktycznym, czyli wieloletniej pracy przed mikrofonem i przed kamerą.

Prywatnie specjalista z zakresu nowoczesnych technologii.

 

 

 

Dawid Adamski (Jaworzno, Częstochowa)

dsc_0233_2.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Certyfikowany trener wokalny Europejskiego Centrum Edukacji Wokalnej Voice and More.

Pedagog, Absolwent Edukacji Muzycznej oraz licznych szkoleń i warsztatów trenerskich m.in z Mary Ann Kehler, Sissy Handler, Regina Ebinal, dr Daniel Zangger Borch, Enrico di Lorenzo. Laureat I Miejsca na Międzynarodowym Festiwalu Muzycznym w Macedonii. Swoje pierwsze kroki wokalne stawiał u Magdy Dureckiej w Studiu Piosenki w Kluczborku. Z grupą Studio Singers z rąk starosty kluczborskiego uzyskał nagrodę Plastra Miodu za wybitne osiągnięcia w dziedzinie kultury. Specjalizuje się w technice Mix, SLS. Pracuje z ponad setką głosów miesięcznie. Ponadto prowadzi warsztaty emisji głosu oraz managementu dla wokalistów na terenie całej Polski.

Jest też absolwentem Politechniki Częstochowskiej gdzie studiował na wydziale zarządzania oraz dobył specjalizację oraz certyfikat Menedżera artystycznego, dzięki czemu prowadzi młodych artystów pragnących wejść na rynek muzyczny.

Często zasiada w jury ogólnopolskich festiwali muzycznych. Swoją wiedzę w zakresie prowadzenia chórów i zespołów wokalnych czerpał od takich wykonawców jak Ruth Waldron, Peter Francis, Corey Butler, TGD, Gospel Joy na wielu warsztatach i koncertach.

Prywatnie wielbiciel muzyki gospel i długich podróży.

 

 

 

Violetta Szopa - Tomczyk (Kraków)

img_2507.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Certyfikowany trener wokalny Voice and More.

Absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie skrzypiec. Doświadczony muzyk, artysta, pedagog, certyfikowany trener wokalny. W śpiewie interesuje się takimi kierunkami jak: śpiew klasyczny, musical, pop, poezja śpiewana, jazz. Pracuje z uczniami również nad emisją głosu w mowie. Cały czas doskonali się indywidualnie biorąc udział w kursach, warsztatach i koncertach.

Od lat specjalizuje się w wykonawstwie muzyki dawnej grając na skrzypcach barokowych. Umiejętności rozwijała pod okiem mistrzów, m.in.: Barthold Kuijken, Rachel Podger, Rio Terakado, Martin Gester, Kati Debretzeni, Stephani Degant, Jaap ter Linden, Andreas Spering, Alessandro Moccia, Mira Glodenau.

Obecnie jest skrzypaczką Wrocławskiej Filharmonii Barokowej i Orkiestry Historycznej {Oh!}. Udziela prywatnych lekcji skrzypiec oraz prowadzi zajęcia umuzykalniające dla niemowląt i dzieci wg metody E.E. Gordona zdobywającej w ostatnich latach ogromną popularność w Polsce.


 

 

Aleksandra Sochacka (Łódź)

olar_2.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Trener wokalny, wokalistka.

Absolwentka Akademii  Muzycznej o specjalności Edukacja Artystyczna. Od kilku lat zajmuje się edukacją muzyczną dzieci, młodzieży i dorosłych.

Udziela się w wielu muzycznych projektach. Jeszcze jako nastolatka wyjechała na festiwal Eurowizji w Rydze, gdzie wystepowała z zespołem Ich Troje w roli chórzystki. Z zespołem współpracowała przez kolejne kilka lat. Swojego głosu użyczyła na płytach takich artystów jak: Red&Spinache, Ziyo, Revolucja, Marian Lichtman. Wraz z kwartetem Sweet Rebels dostała się do finałowej dziewiątki I-szej edycji X Factor. Niegdyś wokalistka łodzkiego zespołu Nietykalni, dzisiaj krakowskiego coverbandu Spider Band.