Przeczytaj opinie o voiceandmoreKomentarze

 • "Zarówno Paulina jak i Michał są w moim odczuciu bardzo dobrymi nauczycielami. Widać że są profesjonalistami w swojej dziedzinie, potrafią dobrze przekazać wiedzę, są zawsze przygotowani do zajęć. Daje się odczuć, że zależy im na uczniach i na tym, żeby uczeń naprawdę zrobił postępy. Atmosfera na zajęciach jest bardzo dobra..."

  Olga Janus

  więcej »
 • "Warsztaty lektorskie Voice and More pomogą Ci odkryć nieznane dotąd możliwości Twojego głosu, do tego kameralna grupa uczestników, nowe kontakty i znajomości, przystępna cena, materiały szkoleniowe i fantastyczna atmosfera. Nie bez znaczenia jest tu również osoba samego prowadzącego. Maciej Jabłoński to znakomity trener, posiadający obszerne portfolio w dziedzinie emisji głosu, którego użycza nie tylko jako lektor, ale również jako prezenter TVP."

  Aneta Kubacka

  więcej »
 • "Od długiego czasu miałam problemy ze strunami, wieczna chrypa, niedomykalność, polipy. A wszystko to przez złą emisję. Dzięki Studiu Voice and More, jego wykwalifikowanym instruktorom mogę o tym wszystkim zapomnieć! Po każdej lekcji czuję, że potrafię coraz więcej!...

  Olga Kalicka

  więcej »
 • zobacz wszystkie komentarze »

Olga Janus

Zarówno Paulina jak i Michał są w moim odczuciu bardzo dobrymi nauczycielami. Widać że są profesjonalistami w swojej dziedzinie, potrafią dobrze przekazać wiedzę, są zawsze przygotowani do zajęć. Daje się odczuć, że zależy im na uczniach i na tym, żeby uczeń naprawdę zrobił postępy. Atmosfera na zajęciach jest bardzo dobra. Jeśli chodzi o lekcję śpiewu mimo że chodzę do Pauliny tylko dwa razy w miesiącu, to czuję zdecydowane postępy. Nauczyłam się jak
lepiej oddychać, żeby dobrze wydobywać dźwięki dzięki czemu piosenki, których na początku nie mogłam czysto zaśpiewać stały się osiągalne. Przerobiłam z Pauliną wiele różnych ćwiczeń, które ogólnie dobrze wpłynęły na sposób w jaki śpiewam.
Jeśli chodzi o gitarę, to przerobiłam z Michałem sporo różnych piosenek, które pozwoliły mi przećwiczyć granie w różnym tempie, rytmie, na różnych chwytach. Nawet jeśli wydaje mi się, że nie będę w stanie czegoś zagrać, to Michał potrafi tak rozłożyć materiał na czynniki pierwsze, że nie sposób się nie nauczyć. Potrafi zachęcić do gry i "zaszczepić bakcyla".

Olga Janus