Przeczytaj opinie o voiceandmoreKomentarze

 • "W pełni wykorzystany czas na warsztaty prowadzone przez profesjonalistów. Miła atmosfera, Bardzo dobry kontakt z instruktorami. Wyobraźnia muzyczna i wiedza. Polecamy!"

  Zespół Woklany Sweet Angels

  więcej »
 • "Mistrzostwo! Zespół Appassionata dziękuje za dni pełne muzycznych wrażeń, doświadczeń, głębokiej wiedzy i analizy głosów, ćwiczeń wokalnych, logopedycznych, teatralnych i przede wszystkim za uważne pochylenie się nad każdym głosem w zespole:D"

  Zespół Appassionata

  więcej »
 • "Podczas moich dwóch lat w Warszawie, Voice and More jest rzeczą, którą będę wspominać najcieplej - Cudowna szkoła, wspaniali nauczyciele, atmosfera, dzięki której po każdych zajęciach czujesz jakbyś miał frunąć:) Zajęcia wspaniale pomagają nie tylko ulepszyć warsztat wokalny, ale też dają wielkiego kopa wiary w siebie, działają wręcz terapeutycznie."

  Magdalena Katańska

  więcej »
 • zobacz wszystkie komentarze »

Iwona P

"Jeśli co i rusz ktoś Ci mówi: "Masz taką przyjemną, ciepłą barwę głosu" - powinieneś coś z tym zrobić! Jeśli żyjesz książkami, momentami czytasz je na głos, a domownicy zaczynają dziwnie na Ciebie patrzeć - powinieneś coś z tym zrobić! Jeśli lubisz bawić się głosem, grać emocjami, masz zacięcie do głosowego wcielania się w różne role - powinieneś coś z tym zrobić!
Warsztaty lektorskie organizowane przez Agnieszkę Zając z Voice and More to najlepszy wybór! Spotkasz tu cudownych profesjonalistów!
Maciej Jabłoński to lektor, który dzieli się z uczestnikami swoim niezwykle cennym doświadczeniem. Trener, który uczy, wspiera, poprawia, pomaga, inspiruje!
Piotr Czubin, szef wszystkich szefów ze Studia Praga. Wyłapie każdy nieczysty dźwięk, a przy tym wspólnie z Maćkiem doradzi, podpowie, skoryguje.
Atmosfera na warsztatach? Jest miło i zabawnie, bez zadęcia i sztuczności. Nie będzie Ci się chciało stamtąd wychodzić... Zaręczam:)
Warsztaty godne polecenia!
Nie zastanawiaj się długo, korzystaj z okazji i zapisz się na kurs!"

Iwona P.