Przeczytaj opinie o voiceandmoreKomentarze

 • "W pełni wykorzystany czas na warsztaty prowadzone przez profesjonalistów. Miła atmosfera, Bardzo dobry kontakt z instruktorami. Wyobraźnia muzyczna i wiedza. Polecamy!"

  Zespół Woklany Sweet Angels

  więcej »
 • "Mistrzostwo! Zespół Appassionata dziękuje za dni pełne muzycznych wrażeń, doświadczeń, głębokiej wiedzy i analizy głosów, ćwiczeń wokalnych, logopedycznych, teatralnych i przede wszystkim za uważne pochylenie się nad każdym głosem w zespole:D"

  Zespół Appassionata

  więcej »
 • "Podczas moich dwóch lat w Warszawie, Voice and More jest rzeczą, którą będę wspominać najcieplej - Cudowna szkoła, wspaniali nauczyciele, atmosfera, dzięki której po każdych zajęciach czujesz jakbyś miał frunąć:) Zajęcia wspaniale pomagają nie tylko ulepszyć warsztat wokalny, ale też dają wielkiego kopa wiary w siebie, działają wręcz terapeutycznie."

  Magdalena Katańska

  więcej »
 • zobacz wszystkie komentarze »

Agnieszka Jogo Jankowska

"Kilka lat temu, jako początkująca wokalistka, postrzegałam sztukę śpiewu jako coś niezwykle mętnego i bardzo skomplikowanego. Wszystko to za sprawą wielu mitów krążących wśród wokalistów na temat odpowiedniej techniki śpiewania. Z tego powodu przez długi czas uważałam, że „mój głos nadaje się do wykonywania tylko określonego typu piosenek”, „jeśli chcę śpiewać klasycznie to muszę zapomnieć o muzyce rozrywkowej” a „magiczna złota niteczka pozwoli mi dobrze śpiewać wysokie dźwięki”. Zwątpiłam, gdy mój głos przestał się rozwijać i zaczęłam się obawiać, że to wszystko, na co mnie stać. Na szczęście na swojej drodze spotkałam dobrego trenera i mogłam stać się uczennicą studia VOICE AND MORE. Na początku współpracy była we mnie duża doza sceptycyzmu, który okazał się jednak zupełnie niesłuszny. Dzięki lekcjom z trenerami Voice and More zrozumiałam, że najważniejsze, to śpiewać zdrowo i zgodnie ze swoim ciałem. Pierwsze postępy zauważyłam już po miesiącu pracy a sposób funkcjonowania mojego głosu stał się dla mnie przejrzysty. W dodatku ekipa V&M to nie tylko doskonali fachowcy w dziedzinie kształcenia głosu, ale także ludzie o darze motywowania do własnych działań i samorozwoju. Współpraca ze studiem dała mi zastrzyk energii i wyposażyła w wiedzę niezbędną do pracy głosem. Gorąco polecam, it REALLY works."


Agnieszka „Jogo” Jankowska