Przeczytaj opinie o voiceandmoreKomentarze

 • "W pełni wykorzystany czas na warsztaty prowadzone przez profesjonalistów. Miła atmosfera, Bardzo dobry kontakt z instruktorami. Wyobraźnia muzyczna i wiedza. Polecamy!"

  Zespół Woklany Sweet Angels

  więcej »
 • "Mistrzostwo! Zespół Appassionata dziękuje za dni pełne muzycznych wrażeń, doświadczeń, głębokiej wiedzy i analizy głosów, ćwiczeń wokalnych, logopedycznych, teatralnych i przede wszystkim za uważne pochylenie się nad każdym głosem w zespole:D"

  Zespół Appassionata

  więcej »
 • "Podczas moich dwóch lat w Warszawie, Voice and More jest rzeczą, którą będę wspominać najcieplej - Cudowna szkoła, wspaniali nauczyciele, atmosfera, dzięki której po każdych zajęciach czujesz jakbyś miał frunąć:) Zajęcia wspaniale pomagają nie tylko ulepszyć warsztat wokalny, ale też dają wielkiego kopa wiary w siebie, działają wręcz terapeutycznie."

  Magdalena Katańska

  więcej »
 • zobacz wszystkie komentarze »

Karolina Sapińska

"Gdy trafiłam do Voice and More wydawało mi się, że wszelkie problemy z głosem, chrypka, jego szybkie przemęczanie się, są najzwyczajniej związane ze śpiewem. Jednak to przekonanie zostało rozwiane już po pierwszych lekcjach. Dolegliwości wynikały z mojej tendencji do „pull chest”. Nie korzystałam z rejestru głowowego, posługując się głównie piersiowym. Mix był dla mnie czystą abstrakcją, przez co wysokie dźwięki w moim wykonaniu bardziej przypominały krzyk niż śpiew. Po roku nauki w Voice and More moja emisja głosu uległa diametralnej przemianie. Przede wszystkim pozbyłam się ówczesnych problemów i związanego z nimi dyskomfortu. Teraz w zasięgu moich możliwości jest dużo więcej piosenek, niż dawniej. Technika SLS ma też swoje odzwierciedlenie w moim stosunku do występów. Wychodząc na scenę, jestem pewna siebie, bo śpiew przychodzi mi bez trudu, a także moja świadomość wokalna jest inna. Dziś jestem pewna, że dzięki zajęciom w Voice and More będę w stanie robić to, co kocham, przez lata."

Karolina Sapińska