Przeczytaj opinie o voiceandmoreKomentarze

 • "W pełni wykorzystany czas na warsztaty prowadzone przez profesjonalistów. Miła atmosfera, Bardzo dobry kontakt z instruktorami. Wyobraźnia muzyczna i wiedza. Polecamy!"

  Zespół Woklany Sweet Angels

  więcej »
 • "Mistrzostwo! Zespół Appassionata dziękuje za dni pełne muzycznych wrażeń, doświadczeń, głębokiej wiedzy i analizy głosów, ćwiczeń wokalnych, logopedycznych, teatralnych i przede wszystkim za uważne pochylenie się nad każdym głosem w zespole:D"

  Zespół Appassionata

  więcej »
 • "Podczas moich dwóch lat w Warszawie, Voice and More jest rzeczą, którą będę wspominać najcieplej - Cudowna szkoła, wspaniali nauczyciele, atmosfera, dzięki której po każdych zajęciach czujesz jakbyś miał frunąć:) Zajęcia wspaniale pomagają nie tylko ulepszyć warsztat wokalny, ale też dają wielkiego kopa wiary w siebie, działają wręcz terapeutycznie."

  Magdalena Katańska

  więcej »
 • zobacz wszystkie komentarze »

Julia Kulikowska

189601_209681902390853_100000471346072_783531_2854622_n(2).jpgZaczęłam śpiewać w wieku 13 lat i szybko stało się to moją pasją wypełniającą całe dnie. Robiłam to jednak nieświadomie, nie wiedząc o tym, że technika mojego śpiewu może zmasakrować mój głos.
O SLS dowiedziałam się od znajomego, dzięki niemu poszłam także na próbną lekcję i..zachwyciłam się profesjonalizmem oraz swobodną atmosferą.
Chodzę na lekcje już od kilku lat i dostrzegam wielkie zmiany. Uczę się jak poprawnie śpiewać, wybieram coraz trudniejsze utwory, widzę, że potrafię zaśpiewać również wysokie dźwięki z którymi tak zawsze walczyłam. Czuję, że przez te 3 lata mój głos się niesamowicie rozwinął, jest mocniejszy, jestem również pewniejsza siebie gdy śpiewam.
Polecam Studio wszystkim, którzy chcą odkryć na nowo i zaprzyjaźnić się ze swoim głosem.


Jula Kulikowska