Przeczytaj opinie o voiceandmoreKomentarze

 • "W pełni wykorzystany czas na warsztaty prowadzone przez profesjonalistów. Miła atmosfera, Bardzo dobry kontakt z instruktorami. Wyobraźnia muzyczna i wiedza. Polecamy!"

  Zespół Woklany Sweet Angels

  więcej »
 • "Mistrzostwo! Zespół Appassionata dziękuje za dni pełne muzycznych wrażeń, doświadczeń, głębokiej wiedzy i analizy głosów, ćwiczeń wokalnych, logopedycznych, teatralnych i przede wszystkim za uważne pochylenie się nad każdym głosem w zespole:D"

  Zespół Appassionata

  więcej »
 • "Podczas moich dwóch lat w Warszawie, Voice and More jest rzeczą, którą będę wspominać najcieplej - Cudowna szkoła, wspaniali nauczyciele, atmosfera, dzięki której po każdych zajęciach czujesz jakbyś miał frunąć:) Zajęcia wspaniale pomagają nie tylko ulepszyć warsztat wokalny, ale też dają wielkiego kopa wiary w siebie, działają wręcz terapeutycznie."

  Magdalena Katańska

  więcej »
 • zobacz wszystkie komentarze »

Voice and More dla Instytutu Muzyki UZ

W dniach 18 - 20 marca na Uniwersytecie Zielonogórskim odbyła się Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt."Współczesne i historyczne metody kształcenia głosu" zorganizowana przez Instytut Muzyki Uniwersytetu Zielonogórskiego. Podczas konferencji dr hab. prof. UZ Jolanta Sipowicz zaprezentowała Speech Level Singing jako nowoczesny sposób użycia bel canto. Rolę doradczą przy powstawaniu artykułu pełnili certyfikowani trenerzy SLS z Voice and More.

 

Konferencja spotkała się z ogromnym zainteresowaniem różnych środowisk zajmujących się kształceniem głosu. W ramach Konferencji zaplanowano 10 sesji i 36 wystąpień. Wśród referujących byli wokaliści, lekarze-foniatrzy, chórmistrzowie, logopedzi, muzykolodzy reprezentujący 20 ośrodków naukowych. Podczas pracy nad artykułem p.prof. J. Sipowicz współpracowała z Voice and More w kwestiach merytorycznych nie tylko od strony teoretycznej, lecz także praktycznej poprzez obserwację zajęć prowadzonych przez naszych trenerów. Rezultat w postaci wystąpienia p. prof. Sipowicz będzie można usłyszeć już 20 marca w Zielonej Górze.

Więcej szczegółów dotyczacych konferencji można znaleźć:

http://imu.uz.zgora.pl/wazne/ogolnopolska-konferencja-naukowa-wspolczesne-i-historyczne-metody-ksztalcenia-glosu/