Przeczytaj opinie o voiceandmoreKomentarze

 • "Zarówno Paulina jak i Michał są w moim odczuciu bardzo dobrymi nauczycielami. Widać że są profesjonalistami w swojej dziedzinie, potrafią dobrze przekazać wiedzę, są zawsze przygotowani do zajęć. Daje się odczuć, że zależy im na uczniach i na tym, żeby uczeń naprawdę zrobił postępy. Atmosfera na zajęciach jest bardzo dobra..."

  Olga Janus

  więcej »
 • "Warsztaty lektorskie Voice and More pomogą Ci odkryć nieznane dotąd możliwości Twojego głosu, do tego kameralna grupa uczestników, nowe kontakty i znajomości, przystępna cena, materiały szkoleniowe i fantastyczna atmosfera. Nie bez znaczenia jest tu również osoba samego prowadzącego. Maciej Jabłoński to znakomity trener, posiadający obszerne portfolio w dziedzinie emisji głosu, którego użycza nie tylko jako lektor, ale również jako prezenter TVP."

  Aneta Kubacka

  więcej »
 • "Od długiego czasu miałam problemy ze strunami, wieczna chrypa, niedomykalność, polipy. A wszystko to przez złą emisję. Dzięki Studiu Voice and More, jego wykwalifikowanym instruktorom mogę o tym wszystkim zapomnieć! Po każdej lekcji czuję, że potrafię coraz więcej!...

  Olga Kalicka

  więcej »
 • zobacz wszystkie komentarze »

Voice and More dla Instytutu Muzyki UZ

W dniach 18 - 20 marca na Uniwersytecie Zielonogórskim odbyła się Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt."Współczesne i historyczne metody kształcenia głosu" zorganizowana przez Instytut Muzyki Uniwersytetu Zielonogórskiego. Podczas konferencji dr hab. prof. UZ Jolanta Sipowicz zaprezentowała Speech Level Singing jako nowoczesny sposób użycia bel canto. Rolę doradczą przy powstawaniu artykułu pełnili certyfikowani trenerzy SLS z Voice and More.

 

Konferencja spotkała się z ogromnym zainteresowaniem różnych środowisk zajmujących się kształceniem głosu. W ramach Konferencji zaplanowano 10 sesji i 36 wystąpień. Wśród referujących byli wokaliści, lekarze-foniatrzy, chórmistrzowie, logopedzi, muzykolodzy reprezentujący 20 ośrodków naukowych. Podczas pracy nad artykułem p.prof. J. Sipowicz współpracowała z Voice and More w kwestiach merytorycznych nie tylko od strony teoretycznej, lecz także praktycznej poprzez obserwację zajęć prowadzonych przez naszych trenerów. Rezultat w postaci wystąpienia p. prof. Sipowicz będzie można usłyszeć już 20 marca w Zielonej Górze.

Więcej szczegółów dotyczacych konferencji można znaleźć:

http://imu.uz.zgora.pl/wazne/ogolnopolska-konferencja-naukowa-wspolczesne-i-historyczne-metody-ksztalcenia-glosu/