Przeczytaj opinie o voiceandmoreKomentarze

 • "W pełni wykorzystany czas na warsztaty prowadzone przez profesjonalistów. Miła atmosfera, Bardzo dobry kontakt z instruktorami. Wyobraźnia muzyczna i wiedza. Polecamy!"

  Zespół Woklany Sweet Angels

  więcej »
 • "Mistrzostwo! Zespół Appassionata dziękuje za dni pełne muzycznych wrażeń, doświadczeń, głębokiej wiedzy i analizy głosów, ćwiczeń wokalnych, logopedycznych, teatralnych i przede wszystkim za uważne pochylenie się nad każdym głosem w zespole:D"

  Zespół Appassionata

  więcej »
 • "Podczas moich dwóch lat w Warszawie, Voice and More jest rzeczą, którą będę wspominać najcieplej - Cudowna szkoła, wspaniali nauczyciele, atmosfera, dzięki której po każdych zajęciach czujesz jakbyś miał frunąć:) Zajęcia wspaniale pomagają nie tylko ulepszyć warsztat wokalny, ale też dają wielkiego kopa wiary w siebie, działają wręcz terapeutycznie."

  Magdalena Katańska

  więcej »
 • zobacz wszystkie komentarze »

Spencer Welch w Voice and More


W dniach 4-6 kwietnia warszawskie Studio Voice and More odwiedził SLS Master Instructor Spencer Welch!

Spencer Welch jest certyfikowanym instruktorem SLS 5 stopnia, członkiem SLS Instructor Management Team, jednym z pięciu Mistrzów Instruktorskich, którzy szkolą oraz egzaminują trenerów SLS na całym świecie. Specjalizuje się w przygotowaniu artystów i aktorów do pracy w studiach nagraniowych, teatrach, filmach, a także do koncertów. Trenuje artystów śpiewajacych dla takich gigantów fonograficznych jak Universal, Interscope czy Capitol.

W ramach swego corocznego światowego tournee SLS Master Instructor odwiedził warszawskie Studio Voice and More, gdzie poprowadził szkolenia trenerskie dla instruktorów SLS z Polski, udzielił kilkudziesięciu lekcji indywidualnych oraz poprowadził zajęcia grupowe- Aplication to Song.

img_0591.jpg
img_0537.jpg