Przeczytaj opinie o voiceandmoreKomentarze

 • "Zarówno Paulina jak i Michał są w moim odczuciu bardzo dobrymi nauczycielami. Widać że są profesjonalistami w swojej dziedzinie, potrafią dobrze przekazać wiedzę, są zawsze przygotowani do zajęć. Daje się odczuć, że zależy im na uczniach i na tym, żeby uczeń naprawdę zrobił postępy. Atmosfera na zajęciach jest bardzo dobra..."

  Olga Janus

  więcej »
 • "Warsztaty lektorskie Voice and More pomogą Ci odkryć nieznane dotąd możliwości Twojego głosu, do tego kameralna grupa uczestników, nowe kontakty i znajomości, przystępna cena, materiały szkoleniowe i fantastyczna atmosfera. Nie bez znaczenia jest tu również osoba samego prowadzącego. Maciej Jabłoński to znakomity trener, posiadający obszerne portfolio w dziedzinie emisji głosu, którego użycza nie tylko jako lektor, ale również jako prezenter TVP."

  Aneta Kubacka

  więcej »
 • "Od długiego czasu miałam problemy ze strunami, wieczna chrypa, niedomykalność, polipy. A wszystko to przez złą emisję. Dzięki Studiu Voice and More, jego wykwalifikowanym instruktorom mogę o tym wszystkim zapomnieć! Po każdej lekcji czuję, że potrafię coraz więcej!...

  Olga Kalicka

  więcej »
 • zobacz wszystkie komentarze »

Spencer Welch w Voice and More


W dniach 4-6 kwietnia warszawskie Studio Voice and More odwiedził SLS Master Instructor Spencer Welch!

Spencer Welch jest certyfikowanym instruktorem SLS 5 stopnia, członkiem SLS Instructor Management Team, jednym z pięciu Mistrzów Instruktorskich, którzy szkolą oraz egzaminują trenerów SLS na całym świecie. Specjalizuje się w przygotowaniu artystów i aktorów do pracy w studiach nagraniowych, teatrach, filmach, a także do koncertów. Trenuje artystów śpiewajacych dla takich gigantów fonograficznych jak Universal, Interscope czy Capitol.

W ramach swego corocznego światowego tournee SLS Master Instructor odwiedził warszawskie Studio Voice and More, gdzie poprowadził szkolenia trenerskie dla instruktorów SLS z Polski, udzielił kilkudziesięciu lekcji indywidualnych oraz poprowadził zajęcia grupowe- Aplication to Song.

img_0591.jpg
img_0537.jpg