Przeczytaj opinie o voiceandmoreKomentarze

 • "Zarówno Paulina jak i Michał są w moim odczuciu bardzo dobrymi nauczycielami. Widać że są profesjonalistami w swojej dziedzinie, potrafią dobrze przekazać wiedzę, są zawsze przygotowani do zajęć. Daje się odczuć, że zależy im na uczniach i na tym, żeby uczeń naprawdę zrobił postępy. Atmosfera na zajęciach jest bardzo dobra..."

  Olga Janus

  więcej »
 • "Warsztaty lektorskie Voice and More pomogą Ci odkryć nieznane dotąd możliwości Twojego głosu, do tego kameralna grupa uczestników, nowe kontakty i znajomości, przystępna cena, materiały szkoleniowe i fantastyczna atmosfera. Nie bez znaczenia jest tu również osoba samego prowadzącego. Maciej Jabłoński to znakomity trener, posiadający obszerne portfolio w dziedzinie emisji głosu, którego użycza nie tylko jako lektor, ale również jako prezenter TVP."

  Aneta Kubacka

  więcej »
 • "Od długiego czasu miałam problemy ze strunami, wieczna chrypa, niedomykalność, polipy. A wszystko to przez złą emisję. Dzięki Studiu Voice and More, jego wykwalifikowanym instruktorom mogę o tym wszystkim zapomnieć! Po każdej lekcji czuję, że potrafię coraz więcej!...

  Olga Kalicka

  więcej »
 • zobacz wszystkie komentarze »

WOJCIECH EZZAT W FINALE X FACTOR!!!

Wojciech Ezzat w pięknym stylu wyśpiewał udział w finale X Factor! Podopieczny Voice and More w niedzielę 26 maja walczył o zwycięstwo w 3 edycji TVN'owskiego show! Przez poprzednich 6 odcinków deklasował konkurencję kunsztem i ogromną świadomością wokalną. Przygotowanie połączone z tak rzadko spotykaną dziś pokorą potwierdza klasę Wojtka jako artysty i wokalisty.

Wojtek swoją przygodę z muzyką rozpoczął w wieku 9 lat od nauki gry na pianinie. Ukończył szkołę muzyczną I stopnia w klasie pianina i saksofonu. Przez 3 lata występował z zespołem rockowym "Killing Silence". Obecnie śpiewa w nowopowstałym zespole "Technikolor"- grają muzykę popowo-funkowo-jazzową. Inspiracją są dla niego tacy artyści jak: Ray Charles, Stevie Wonder, Michael Jackson, Herbie Hancock.

 

003.jpg