Przeczytaj opinie o voiceandmoreKomentarze

 • "W pełni wykorzystany czas na warsztaty prowadzone przez profesjonalistów. Miła atmosfera, Bardzo dobry kontakt z instruktorami. Wyobraźnia muzyczna i wiedza. Polecamy!"

  Zespół Woklany Sweet Angels

  więcej »
 • "Mistrzostwo! Zespół Appassionata dziękuje za dni pełne muzycznych wrażeń, doświadczeń, głębokiej wiedzy i analizy głosów, ćwiczeń wokalnych, logopedycznych, teatralnych i przede wszystkim za uważne pochylenie się nad każdym głosem w zespole:D"

  Zespół Appassionata

  więcej »
 • "Podczas moich dwóch lat w Warszawie, Voice and More jest rzeczą, którą będę wspominać najcieplej - Cudowna szkoła, wspaniali nauczyciele, atmosfera, dzięki której po każdych zajęciach czujesz jakbyś miał frunąć:) Zajęcia wspaniale pomagają nie tylko ulepszyć warsztat wokalny, ale też dają wielkiego kopa wiary w siebie, działają wręcz terapeutycznie."

  Magdalena Katańska

  więcej »
 • zobacz wszystkie komentarze »

WOJCIECH EZZAT W FINALE X FACTOR!!!

Wojciech Ezzat w pięknym stylu wyśpiewał udział w finale X Factor! Podopieczny Voice and More w niedzielę 26 maja walczył o zwycięstwo w 3 edycji TVN'owskiego show! Przez poprzednich 6 odcinków deklasował konkurencję kunsztem i ogromną świadomością wokalną. Przygotowanie połączone z tak rzadko spotykaną dziś pokorą potwierdza klasę Wojtka jako artysty i wokalisty.

Wojtek swoją przygodę z muzyką rozpoczął w wieku 9 lat od nauki gry na pianinie. Ukończył szkołę muzyczną I stopnia w klasie pianina i saksofonu. Przez 3 lata występował z zespołem rockowym "Killing Silence". Obecnie śpiewa w nowopowstałym zespole "Technikolor"- grają muzykę popowo-funkowo-jazzową. Inspiracją są dla niego tacy artyści jak: Ray Charles, Stevie Wonder, Michael Jackson, Herbie Hancock.

 

003.jpg