Przeczytaj opinie o voiceandmoreKomentarze

 • "Zarówno Paulina jak i Michał są w moim odczuciu bardzo dobrymi nauczycielami. Widać że są profesjonalistami w swojej dziedzinie, potrafią dobrze przekazać wiedzę, są zawsze przygotowani do zajęć. Daje się odczuć, że zależy im na uczniach i na tym, żeby uczeń naprawdę zrobił postępy. Atmosfera na zajęciach jest bardzo dobra..."

  Olga Janus

  więcej »
 • "Warsztaty lektorskie Voice and More pomogą Ci odkryć nieznane dotąd możliwości Twojego głosu, do tego kameralna grupa uczestników, nowe kontakty i znajomości, przystępna cena, materiały szkoleniowe i fantastyczna atmosfera. Nie bez znaczenia jest tu również osoba samego prowadzącego. Maciej Jabłoński to znakomity trener, posiadający obszerne portfolio w dziedzinie emisji głosu, którego użycza nie tylko jako lektor, ale również jako prezenter TVP."

  Aneta Kubacka

  więcej »
 • "Od długiego czasu miałam problemy ze strunami, wieczna chrypa, niedomykalność, polipy. A wszystko to przez złą emisję. Dzięki Studiu Voice and More, jego wykwalifikowanym instruktorom mogę o tym wszystkim zapomnieć! Po każdej lekcji czuję, że potrafię coraz więcej!...

  Olga Kalicka

  więcej »
 • zobacz wszystkie komentarze »

Warsztaty dla Fundacji Kreatywnej Edukacji

Trenerzy Voice and More przeprowadzili warsztaty grupowe i zajęcia indywidualne dla uczestników Kursu Gordonowskiego organizowanego przez Fundację Kreatywnej Edukacji. To kolejna odsłona szkoleń, przy których Voice and More współpracuje z FKE.
Bardzo dziękujemy prezes Fundacji Kreatywnej Edukacji - Jolancie Gawryłkiewicz za zaproszenie.

Współpraca z Fundacją Kreatywnej Edukacji to dla nas ogromna przyjemność:)

Kurs gordonowski "Improwizuję czyli audiuję dla osób kierujących edukacją muzyczną małego dziecka do lat 6" to szkolenie skierowane do nauczycieli muzykim edukatorów oraz praktykujących muzyków. Celem projektu jest wykształcenie osób kierujących edukacją muzyczną dziecka, które stworzą na swoim terenie placówki edukacyjne prowadzące zajęcia umuzykalniające dla niemowląt i małych dzieci wg teorii E.E.Gordona. Zajęcia dotyczą takich zagadnień jak m.in.: teoria uczenia się muzyki E.E.Gordona, zasady muzyki, improwizacji muzycznej, harmonii - wykorzystanie posiadanych umiejętność do pracy wg teorii E.E.Gordona, koordynacja ruchowo-głosowo-oddechowa - wykorzystanie dorobku choreografa i teoretyka tańca improwizowanego Rudolfa Labana,praktyczne aspekty psychologii i pedagogiki dziecięcej, możliwość prowadzenia zajęć umuzykalniających wg teorii E.E. Gordona dla dzieci z deficytami i wiele innych. Trenerzy Voice and More szkolą głosy samych uczestników kursu pod kątem emisyjnym, ale także przybliżają specyfikę prawidłowego kształtowania głosów dzieci.Więcej o Fundacji Kreatywnej Edukacji na:
http://www.fundacjakreatywnejedukacji.org/kursy.html