Przeczytaj opinie o voiceandmoreKomentarze

 • "Zarówno Paulina jak i Michał są w moim odczuciu bardzo dobrymi nauczycielami. Widać że są profesjonalistami w swojej dziedzinie, potrafią dobrze przekazać wiedzę, są zawsze przygotowani do zajęć. Daje się odczuć, że zależy im na uczniach i na tym, żeby uczeń naprawdę zrobił postępy. Atmosfera na zajęciach jest bardzo dobra..."

  Olga Janus

  więcej »
 • "Warsztaty lektorskie Voice and More pomogą Ci odkryć nieznane dotąd możliwości Twojego głosu, do tego kameralna grupa uczestników, nowe kontakty i znajomości, przystępna cena, materiały szkoleniowe i fantastyczna atmosfera. Nie bez znaczenia jest tu również osoba samego prowadzącego. Maciej Jabłoński to znakomity trener, posiadający obszerne portfolio w dziedzinie emisji głosu, którego użycza nie tylko jako lektor, ale również jako prezenter TVP."

  Aneta Kubacka

  więcej »
 • "Od długiego czasu miałam problemy ze strunami, wieczna chrypa, niedomykalność, polipy. A wszystko to przez złą emisję. Dzięki Studiu Voice and More, jego wykwalifikowanym instruktorom mogę o tym wszystkim zapomnieć! Po każdej lekcji czuję, że potrafię coraz więcej!...

  Olga Kalicka

  więcej »
 • zobacz wszystkie komentarze »

Greg Enriquez w Voice and More

W czasie pięciu dni pobytu w warszawskim studio Voice and More Greg Enriquez przeszkolił polskich certyfikowanych i precertyfikowanych trenerów wokalnych, poprowadził zajęcia grupowe, a także udzielił kilkudziesieciu lekcji indywidualnych. Praca z Mistrzem zgromadziła w studio Voice and More gwiazdy polskiej sceny muzycznej, aktorów, lektorów, solistów teatrów muzycznych, finalistów największych programów telwizyjnych oraz pasjonatów  śpiewu i szkolenia na najwyższym poziomie. Niezrównany kuntsz trenerski i wspaniała, charyzmatyczna osobowość Grega Enriqueza zachwyciły wszystkich uczestników warsztatów. Precyzja, skuteczność i ogromna wiedza zadowoliły najbardziej wymagających. Z nieukrywanym entuzjazmem czekamy na kolejną wizytę!

Pod okiem Grega Enriqueza trenerzy studia Voice and More zdawali także egzaminy kontrolne. Świetne wyniki szkolenia i egzaminów są formalnym potwierdzeniem faktu, iż pracujecie Państwo z najlepszymi trenerami wokalnymi w Polsce!

Agnieszka Zając

 

greg_e_i_ap.jpg greg_i_v&m.jpg