Przeczytaj opinie o voiceandmoreKomentarze

 • "Zarówno Paulina jak i Michał są w moim odczuciu bardzo dobrymi nauczycielami. Widać że są profesjonalistami w swojej dziedzinie, potrafią dobrze przekazać wiedzę, są zawsze przygotowani do zajęć. Daje się odczuć, że zależy im na uczniach i na tym, żeby uczeń naprawdę zrobił postępy. Atmosfera na zajęciach jest bardzo dobra..."

  Olga Janus

  więcej »
 • "Warsztaty lektorskie Voice and More pomogą Ci odkryć nieznane dotąd możliwości Twojego głosu, do tego kameralna grupa uczestników, nowe kontakty i znajomości, przystępna cena, materiały szkoleniowe i fantastyczna atmosfera. Nie bez znaczenia jest tu również osoba samego prowadzącego. Maciej Jabłoński to znakomity trener, posiadający obszerne portfolio w dziedzinie emisji głosu, którego użycza nie tylko jako lektor, ale również jako prezenter TVP."

  Aneta Kubacka

  więcej »
 • "Od długiego czasu miałam problemy ze strunami, wieczna chrypa, niedomykalność, polipy. A wszystko to przez złą emisję. Dzięki Studiu Voice and More, jego wykwalifikowanym instruktorom mogę o tym wszystkim zapomnieć! Po każdej lekcji czuję, że potrafię coraz więcej!...

  Olga Kalicka

  więcej »
 • zobacz wszystkie komentarze »

"Moja Nina" w Teatrze Syrena

Trenerzy Voice and More mieli przyjemność pracować z głosem Moniki Mariotti podczas przygotowań do spektaklu "Moja Nina" inspirowanego autobiografią słynnej soulowej wokalistki Niny Simone. Teksty piosenek przetłumaczyła Katarzyna Groniec. Wyjątkowe połączenie recitalu i monodramu autorstwa Adama Sajnuka i Moniki Mariotti można zobaczyć już od 25.01.2014r. w Teatrze Syrena.

Więcej informacji: www.teatrsyrena.pl/lista-spektakli/szczegoly.html?id=9

Serdecznie zapraszamy!