Przeczytaj opinie o voiceandmoreKomentarze

 • "W pełni wykorzystany czas na warsztaty prowadzone przez profesjonalistów. Miła atmosfera, Bardzo dobry kontakt z instruktorami. Wyobraźnia muzyczna i wiedza. Polecamy!"

  Zespół Woklany Sweet Angels

  więcej »
 • "Mistrzostwo! Zespół Appassionata dziękuje za dni pełne muzycznych wrażeń, doświadczeń, głębokiej wiedzy i analizy głosów, ćwiczeń wokalnych, logopedycznych, teatralnych i przede wszystkim za uważne pochylenie się nad każdym głosem w zespole:D"

  Zespół Appassionata

  więcej »
 • "Podczas moich dwóch lat w Warszawie, Voice and More jest rzeczą, którą będę wspominać najcieplej - Cudowna szkoła, wspaniali nauczyciele, atmosfera, dzięki której po każdych zajęciach czujesz jakbyś miał frunąć:) Zajęcia wspaniale pomagają nie tylko ulepszyć warsztat wokalny, ale też dają wielkiego kopa wiary w siebie, działają wręcz terapeutycznie."

  Magdalena Katańska

  więcej »
 • zobacz wszystkie komentarze »

"Moja Nina" w Teatrze Syrena

Trenerzy Voice and More mieli przyjemność pracować z głosem Moniki Mariotti podczas przygotowań do spektaklu "Moja Nina" inspirowanego autobiografią słynnej soulowej wokalistki Niny Simone. Teksty piosenek przetłumaczyła Katarzyna Groniec. Wyjątkowe połączenie recitalu i monodramu autorstwa Adama Sajnuka i Moniki Mariotti można zobaczyć już od 25.01.2014r. w Teatrze Syrena.

Więcej informacji: www.teatrsyrena.pl/lista-spektakli/szczegoly.html?id=9

Serdecznie zapraszamy!