Przeczytaj opinie o voiceandmoreKomentarze

 • "W pełni wykorzystany czas na warsztaty prowadzone przez profesjonalistów. Miła atmosfera, Bardzo dobry kontakt z instruktorami. Wyobraźnia muzyczna i wiedza. Polecamy!"

  Zespół Woklany Sweet Angels

  więcej »
 • "Mistrzostwo! Zespół Appassionata dziękuje za dni pełne muzycznych wrażeń, doświadczeń, głębokiej wiedzy i analizy głosów, ćwiczeń wokalnych, logopedycznych, teatralnych i przede wszystkim za uważne pochylenie się nad każdym głosem w zespole:D"

  Zespół Appassionata

  więcej »
 • "Podczas moich dwóch lat w Warszawie, Voice and More jest rzeczą, którą będę wspominać najcieplej - Cudowna szkoła, wspaniali nauczyciele, atmosfera, dzięki której po każdych zajęciach czujesz jakbyś miał frunąć:) Zajęcia wspaniale pomagają nie tylko ulepszyć warsztat wokalny, ale też dają wielkiego kopa wiary w siebie, działają wręcz terapeutycznie."

  Magdalena Katańska

  więcej »
 • zobacz wszystkie komentarze »

Letnia Akademia Wokalna - ITALIA

Voice and More we współpracy ze Stowarzyszeniem AcArt i Wytwórnią AlfaMusic zapraszają na LETNIĄ AKADEMIĘ WOKALNĄ!

19 - 27.07.2017r – Terni/Rzym.

Wyjątkowa formuła intensywnych warsztatów zapewnia kompleksowe szkolenie wokalistów oraz wszystkich zainteresowanych śpiewem na każdym poziomie zaawansowania. Wszystkie zajęcia w ramach warsztatów Letniej Akademii Wokalnej prowadzone są przez kardę trenerską Voice and More oraz realizatorów i producentów AlfaMusic.

Warsztat to 8 dni, teoretycznych oraz praktycznych warsztatów wokalnych, 2 koncerty w ramach Festivalu Dei Colli 2017, zajęcia w studio nagraniowym wytwórni AlfaMusic, spotkanie z wokalistką jazzową Anitą Pusceddu.

W programie LAW przewidziano m.in. następujące zajęcia:
- emisja głosu - zajęcia grupowe i indywidualne
- praca na scenie
- przygotowanie do recitali 
- zespół wokalny
- praca nad piosenką 
- podstawy pracy w studio nagraniowym z realizatorem Alessandro Guardia 
- specyfika współpracy z wytwórnią płytową
- spotkanie i sesja nagraniowa z wokalistką jazzową Anitą Pusceddu  

Podczas Letniej Akademii Wokalnej przewidujemy ok. 30 godzin zajęć. Ilość godzin zajęć w danym dniu elastycznie dostosowujemy do potrzeb warsztatowiczów.  

Istnieje także możliwość dodatkowych zajęć indywidualnych dla uczestników.

Dodatkowo w czasie pobytu:
- przewidujemy 1 dzień wolny na zwiedzanie regionu Umbria
- odkrywamy uroki wiecznego miasta Rzym - popołudnie i wieczór
- poznajemy smak prawdziwej włoskiej kuchni,
- urzadzamy włoskie wieczory

TERMIN: 19 - 27 lipca 2017r

Przeloty:
Warszawa(Chopin) - Rzym(Fiumicino) - 19.07.2017 - 13.25
Rzym(Fiumicino) - Warszawa(Chopin) - 27.07.2017 - 10.05

Transfery Rzym/Terni/Rzym – pociąg/bus

Miejsce i zakwaterowanie:
1) 19 - 26 - Terni - hotel De Paris
2) 26 - 27 - Rzym - hotel 3*

Pokoje w hotelach są 2 lub 3 osobowe

Wyżywienie: Śniadania

Miejsca zajęć:
Terni - konserwatorium muzyczne w Terni
Rzym - Studio Wytwórni AlfaMusic

Recitale w ramach Festivalu Dei Colli:
1) Caffe Bugatti - Terni
2) Audytorium św. Michała w Cesi 

Warunki niezbędne do uczestnictwa w warsztatach:
- Ukończone 18 lat
- Wysłanie zgłoszenia na: info@voiceandmore.com.pl
- Uiszczenie wpisowego w wysokości 200 euro.

ILOŚĆ MIEJSC: 12

Minimalna ilość uczestników: 6 osób.

Cena obejmuje:
- Przeloty
- Transfer z/na lotniska we Włoszech
- Zakwaterowanie
- Śniadania
- Zajęcia z programu
- Opiekę administracyjną
- Uczestnictwo w Festivalu Dei Colli
- Dwa recitale festiwalowe
- Zajęcia w wytwórni AlfaMusic 
- Spotkanie i sesja nagraniowa z wokalistką jazzową Anitą Pusceddu

Dodatkowo płatne są:
- indywidualne zajęcia poza programem,
- zwiedzanie Umbrii i Rzymu,
- wieczory kuchni włoskiej

KOSZT: 999 euro

Przy wpłacie całości do 30.03 – 10 % zniżki

Możliwość płatności w ratach miesięcznych!

I. 200 euro płatne – marzec 2017 
II. 200 euro płatne – kwiecień 2017 
III. 200 euro płatne – maj 2017
IV. 200 euro płatne – czerwiec 2017
V. 200 euro płatne do 05.07.2017

Tylko wpłata zaliczki gwarantuje miejsce na LETNIEJ AKADEMII WOKALNEJ!

Po 1 maja 2017r. zaliczka jest niezwracalna.

II część wpłaty za warsztaty powinna zostać uiszczona do 19 czerwca 2017 (nie dotyczy płatności w ratach)


LETNIA AKADEMIA WOKALNA odbywa sie w ramach Festivalu Dei Colli 2017 organizowanego w Umbrii przez Stowarzyszenie Kulturalne acART - organizację no profit, założoną wiosną 2013 roku, w celu kontynuowania wieloletniej tradycji San Gemini upowszechniania kultury muzycznej i sztuki (konkursy pianistyczne i wokalne, letni campus i masterclass różnych instrumentów, wystawy malarstwa i grafiki, koncerty). Członkami Stowarzyszenia są Włosi, Niemcy, Francuzi i Polacy. Założycielką, prezesem i dyrektorem Festiwalu, jest Joanna Mrugalska, Polka, mieszkająca od 43 lat we Włoszech. Motto Stowarzyszenia:"kultura, to nie luksus, to potrzeba" jest realizowane poprzez organizację letniego Festiwalu Wzgórz – FESTIVAL DEI COLLI (nazwa odnosi się do umbryjskiego pejzażu) w scenerii zabytkowego, uroczego miasteczka San Gemini. Udział w nim biorą artyści i kursanci głównie z Włoch i Polski. Festiwal odbywa się pod patronatem Ambasady RP i Instytutu Polskiego w Rzymie.

TERNI to ziemia leżąca między dwoma rzekami (rzeką Nera i Serra), która była ojczyzną imperatora Marco Claudio Tacito, pisarza Cornelio Tacito, św. Walentego i wielu innych „Wielkich” przeszłości. W drugiej połowie XIX w., brało udział w rewolucji przemysłowej, która uczyniła z niego „Manchester italiana” (włoski Manchester). Swój dzisiejszy wygląd dynamicznego i współczesnego miasta zawdzięcza ono bombardowaniom jakie dotknęły je w czasie II wojny światowej. Pomimo zniszczeń miasto zachowało część historycznego centrum(przewodniki mówią że zostało częściowo odbudowane) i niektóre cenne zabytki. Na obrzeżach Terni znajduje się również bazylika San Valentino, w której pochowano świętego, który dziś znany jest na całym świecie jako patron zakochanych. 6 km od Terni znajduje się warta zobaczenia wodospad Cascata delle Marmore, który jest największy w Europie. W okolicach Terni znajdują się również pozostałości Carsulae – antycznego miasteczka rzymskiego, średniowieczne Cesi i Lago di Piediluco – ciemne jezioro otoczone stromymi, gęsto zalesionymi wzgórzami – z jednakowo brzmiącym w nazwie miasteczkiem.
Na terenie Terni odbywają się: Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny Alessandro Casagrande, Terni in Jazz oraz Hermans Festival – koncerty organowe.


RZYM - Miasto Duszy, Siedmiu Wzgórz. Stolica antycznego cesarstwa założonego przez Romulusa. Tu prowadzą wszystkie drogi. stolica i największe miasto Włoch, położone w środkowej części kraju nad rzeką Tybr i Morzem Sródziemnym. Rzym jest czwartym co do wielkości miastem Unii Europejskiej. Rzym od starożytności znany jest jako Wieczne Miasto (łac. Roma Aeterna), a także „stolica świata” (łac. caput mundi – dosłownie „głowa świata”). Rzym jest metropolią o znaczeniu globalnym, a także dużym węzłem komunikacyjnym z jednym z największych międzynarodowych portów lotniczych w Europie, który obsługuje ponad 38 milionów pasażerów rocznie, rozbudowaną siecią autostrad i linii kolei dużych prędkości. Światowy ośrodek turystyczny z bardzo bogatymi zabytkami starożytności i średniowiecza (kościoły, bazyliki, Koloseum, pałace, akwedukty, fontanny i wiele innych budowli), niezwykle bogate muzea, nowoczesne osiedla mieszkaniowe na przedmieściach. 
W granicach Rzymu, na prawym brzegu Tybru, leży miasto-państwo Watykan, będący enklawą na terytorium państwowym Włoch.


NIE CZEKAJ I ZAPISZ SIĘ JUŻ DZISIAJ!


INFORMACJE I ZAPISY:
Voice and More
t. 692 475 692
info@voiceandmore.com.pl
www.voiceandmore.com.pl


img_5345.jpg