Przeczytaj opinie o voiceandmoreKomentarze

 • "Zarówno Paulina jak i Michał są w moim odczuciu bardzo dobrymi nauczycielami. Widać że są profesjonalistami w swojej dziedzinie, potrafią dobrze przekazać wiedzę, są zawsze przygotowani do zajęć. Daje się odczuć, że zależy im na uczniach i na tym, żeby uczeń naprawdę zrobił postępy. Atmosfera na zajęciach jest bardzo dobra..."

  Olga Janus

  więcej »
 • "Warsztaty lektorskie Voice and More pomogą Ci odkryć nieznane dotąd możliwości Twojego głosu, do tego kameralna grupa uczestników, nowe kontakty i znajomości, przystępna cena, materiały szkoleniowe i fantastyczna atmosfera. Nie bez znaczenia jest tu również osoba samego prowadzącego. Maciej Jabłoński to znakomity trener, posiadający obszerne portfolio w dziedzinie emisji głosu, którego użycza nie tylko jako lektor, ale również jako prezenter TVP."

  Aneta Kubacka

  więcej »
 • "Od długiego czasu miałam problemy ze strunami, wieczna chrypa, niedomykalność, polipy. A wszystko to przez złą emisję. Dzięki Studiu Voice and More, jego wykwalifikowanym instruktorom mogę o tym wszystkim zapomnieć! Po każdej lekcji czuję, że potrafię coraz więcej!...

  Olga Kalicka

  więcej »
 • zobacz wszystkie komentarze »

Jeffrey Skouson w warszawskim studio Voice and More

Gościem specjalnym studia Voice and More był Jeffrey Skouson, Speech Level Singing IMT, jeden z najbliższych współpracowników Setha Riggsa, uważany za jednego z najlepszych nauczycieli śpiewu na świecie, nauczyciel takich gwiazd jak: Brandon Flowers (The Killers), Panic at the Disco, Chester Bennington (Linkin Park) i wielu innych.

"W czasie swojego czterodniowego pobytu w studio Voice and More, Jeffrey Skouson przeprowadził ponad 40 godzin szkoleń, udzielił ok. 70ciu lekcji indywidualnych a także poprowadził wykład prezentujący SLS szerszemu gronu słuchaczy. Ważnym punktem pobytu było również szkolenie dla polskich instruktorów SLS. Warsztaty z IMT cieszyły się ogromnym zainteresowaniem nie tylko wśród wokalistów, aktorów, lektorów i nauczycieli śpiewu, którzy na co dzień profesjonalnie pracują głosem, lecz także wśród amatorów, traktujących śpiew jako hobby. Zainteresowanie warsztatami oraz satysfakcja uczestników i organizatorów dobrze zapowiadają kolejne warsztaty z udziałem IMT, a te już jesienią, oczywiście w studio Voice and More. Serdecznie zapraszamy."

Agnieszka Zając

 

jeffrey_skouson_w_voice_and_more_warszawa_2011.jpg