Przeczytaj opinie o voiceandmoreKomentarze

 • "Zarówno Paulina jak i Michał są w moim odczuciu bardzo dobrymi nauczycielami. Widać że są profesjonalistami w swojej dziedzinie, potrafią dobrze przekazać wiedzę, są zawsze przygotowani do zajęć. Daje się odczuć, że zależy im na uczniach i na tym, żeby uczeń naprawdę zrobił postępy. Atmosfera na zajęciach jest bardzo dobra..."

  Olga Janus

  więcej »
 • "Warsztaty lektorskie Voice and More pomogą Ci odkryć nieznane dotąd możliwości Twojego głosu, do tego kameralna grupa uczestników, nowe kontakty i znajomości, przystępna cena, materiały szkoleniowe i fantastyczna atmosfera. Nie bez znaczenia jest tu również osoba samego prowadzącego. Maciej Jabłoński to znakomity trener, posiadający obszerne portfolio w dziedzinie emisji głosu, którego użycza nie tylko jako lektor, ale również jako prezenter TVP."

  Aneta Kubacka

  więcej »
 • "Od długiego czasu miałam problemy ze strunami, wieczna chrypa, niedomykalność, polipy. A wszystko to przez złą emisję. Dzięki Studiu Voice and More, jego wykwalifikowanym instruktorom mogę o tym wszystkim zapomnieć! Po każdej lekcji czuję, że potrafię coraz więcej!...

  Olga Kalicka

  więcej »
 • zobacz wszystkie komentarze »

Europejskie Centrum Edukacji Wokalnej

Europejskie Centrum Edukacji Wokalnej to wyjątkowe miejsce powstałe z połączenia sił dwóch wiodących na rynku szkół wokalnych, które propaguje fachową i wartościową wiedzę na temat zdrowego i prawidłowego używania głosu. Miejsce, w którym muzyka staje się przyczynkiem do rozwoju oraz realizowania siebie i swoich pasji. Europejskie Centrum Edukacji Wokalnej skupia wokół siebie specjalistów najwyższej klasy, których wiedza i doświadczenie służy profesjonalistom, ale również, a być może przede wszystkim – amatorom sztuki wokalnej.

www.ecew.pl

 

ecew.jpg