Przeczytaj opinie o voiceandmoreKomentarze

 • "Zarówno Paulina jak i Michał są w moim odczuciu bardzo dobrymi nauczycielami. Widać że są profesjonalistami w swojej dziedzinie, potrafią dobrze przekazać wiedzę, są zawsze przygotowani do zajęć. Daje się odczuć, że zależy im na uczniach i na tym, żeby uczeń naprawdę zrobił postępy. Atmosfera na zajęciach jest bardzo dobra..."

  Olga Janus

  więcej »
 • "Warsztaty lektorskie Voice and More pomogą Ci odkryć nieznane dotąd możliwości Twojego głosu, do tego kameralna grupa uczestników, nowe kontakty i znajomości, przystępna cena, materiały szkoleniowe i fantastyczna atmosfera. Nie bez znaczenia jest tu również osoba samego prowadzącego. Maciej Jabłoński to znakomity trener, posiadający obszerne portfolio w dziedzinie emisji głosu, którego użycza nie tylko jako lektor, ale również jako prezenter TVP."

  Aneta Kubacka

  więcej »
 • "Od długiego czasu miałam problemy ze strunami, wieczna chrypa, niedomykalność, polipy. A wszystko to przez złą emisję. Dzięki Studiu Voice and More, jego wykwalifikowanym instruktorom mogę o tym wszystkim zapomnieć! Po każdej lekcji czuję, że potrafię coraz więcej!...

  Olga Kalicka

  więcej »
 • zobacz wszystkie komentarze »

Stowarzyszenie AC/ART

Stowarzyszenie acART propagujące kulturę z całego świata w pięknym włoskim San Geminii.

Stowarzyszenie Kulturalne acART to organizacja no profit, która została założona wiosną 2013 roku, w celu kontynuowania wieloletniej tradycji San Gemini upowszechniania kultury muzycznej i sztuki (konkursy pianistyczne i wokalne, letni campus con masterclass różnych instrumentów, wystawy malarstwa i grafiki, koncerty).

Motto Stowarzyszenia: "kultura, to nie luksus, a potrzeba" jest realizowane poprzez organizację letniego Festiwalu Wzgórz  (nazwa odnosi się do umbryjskiego pejzażu) w scenerii zabytkowego, uroczego miasteczka San Gemini. Udział w nim biorą artyści i kursanci głównie z Włoch i Polski. Festiwal odbywa się pod patronatem Instytutu Polskiego w Rzymie.

Członkami Stowarzyszenia mogą być obywatele każdego państwa. Aktualnie, poza Włochami, mamy zrzeszonych Polaków (oczywiście, ponieważ założycielką, prezesem i dyrektorem Festiwalu, jest Polka, mieszkająca od 42 lat we Włoszech), Francuzów, Niemców.

http://www.acart.it/

 

acart.jpg