Przeczytaj opinie o voiceandmoreKomentarze

 • "W pełni wykorzystany czas na warsztaty prowadzone przez profesjonalistów. Miła atmosfera, Bardzo dobry kontakt z instruktorami. Wyobraźnia muzyczna i wiedza. Polecamy!"

  Zespół Woklany Sweet Angels

  więcej »
 • "Mistrzostwo! Zespół Appassionata dziękuje za dni pełne muzycznych wrażeń, doświadczeń, głębokiej wiedzy i analizy głosów, ćwiczeń wokalnych, logopedycznych, teatralnych i przede wszystkim za uważne pochylenie się nad każdym głosem w zespole:D"

  Zespół Appassionata

  więcej »
 • "Podczas moich dwóch lat w Warszawie, Voice and More jest rzeczą, którą będę wspominać najcieplej - Cudowna szkoła, wspaniali nauczyciele, atmosfera, dzięki której po każdych zajęciach czujesz jakbyś miał frunąć:) Zajęcia wspaniale pomagają nie tylko ulepszyć warsztat wokalny, ale też dają wielkiego kopa wiary w siebie, działają wręcz terapeutycznie."

  Magdalena Katańska

  więcej »
 • zobacz wszystkie komentarze »

Stowarzyszenie AC/ART

Stowarzyszenie acART propagujące kulturę z całego świata w pięknym włoskim San Geminii.

Stowarzyszenie Kulturalne acART to organizacja no profit, która została założona wiosną 2013 roku, w celu kontynuowania wieloletniej tradycji San Gemini upowszechniania kultury muzycznej i sztuki (konkursy pianistyczne i wokalne, letni campus con masterclass różnych instrumentów, wystawy malarstwa i grafiki, koncerty).

Motto Stowarzyszenia: "kultura, to nie luksus, a potrzeba" jest realizowane poprzez organizację letniego Festiwalu Wzgórz  (nazwa odnosi się do umbryjskiego pejzażu) w scenerii zabytkowego, uroczego miasteczka San Gemini. Udział w nim biorą artyści i kursanci głównie z Włoch i Polski. Festiwal odbywa się pod patronatem Instytutu Polskiego w Rzymie.

Członkami Stowarzyszenia mogą być obywatele każdego państwa. Aktualnie, poza Włochami, mamy zrzeszonych Polaków (oczywiście, ponieważ założycielką, prezesem i dyrektorem Festiwalu, jest Polka, mieszkająca od 42 lat we Włoszech), Francuzów, Niemców.

http://www.acart.it/

 

acart.jpg