Przeczytaj opinie o voiceandmoreKomentarze

 • "Zarówno Paulina jak i Michał są w moim odczuciu bardzo dobrymi nauczycielami. Widać że są profesjonalistami w swojej dziedzinie, potrafią dobrze przekazać wiedzę, są zawsze przygotowani do zajęć. Daje się odczuć, że zależy im na uczniach i na tym, żeby uczeń naprawdę zrobił postępy. Atmosfera na zajęciach jest bardzo dobra..."

  Olga Janus

  więcej »
 • "Warsztaty lektorskie Voice and More pomogą Ci odkryć nieznane dotąd możliwości Twojego głosu, do tego kameralna grupa uczestników, nowe kontakty i znajomości, przystępna cena, materiały szkoleniowe i fantastyczna atmosfera. Nie bez znaczenia jest tu również osoba samego prowadzącego. Maciej Jabłoński to znakomity trener, posiadający obszerne portfolio w dziedzinie emisji głosu, którego użycza nie tylko jako lektor, ale również jako prezenter TVP."

  Aneta Kubacka

  więcej »
 • "Od długiego czasu miałam problemy ze strunami, wieczna chrypa, niedomykalność, polipy. A wszystko to przez złą emisję. Dzięki Studiu Voice and More, jego wykwalifikowanym instruktorom mogę o tym wszystkim zapomnieć! Po każdej lekcji czuję, że potrafię coraz więcej!...

  Olga Kalicka

  więcej »
 • zobacz wszystkie komentarze »

Studio Praga

Studio projektowe, znajdujące się na Warszawskiej Pradze od ponad 10 lat. Jako pierwsze studio w Polsce rozpoczęło nagrania dzwonków telefonicznych "real tones" co okazało się strzałem w dziesiątkę. W ofercie Studia Praga znajdują się wszelkiego rodzaju nagrania lektorskie: audiobooki, komunikaty głosowe, gry, filmy, reklamy radiowe i telewizyjne.

Firma zajmuje się kompleksową produkcją dźwięku od nagrań lektorskich, przez produkcję muzyczną, sound design, miks, po mastering. Współpraca z najlepszymi lektorami gwarantuje najwyższą jakość produkcji, co docenili m.in.: TVP S.A, Polsat, TV Planete, Discovery, Wydawnictwo Medyk, Wydawnictwo MediPage, Blueberry Group, MCD Group, Genexies Spain i wielu innych.

www.studiopraga.pl

 

studiopraga.png