Przeczytaj opinie o voiceandmoreKomentarze

 • "W pełni wykorzystany czas na warsztaty prowadzone przez profesjonalistów. Miła atmosfera, Bardzo dobry kontakt z instruktorami. Wyobraźnia muzyczna i wiedza. Polecamy!"

  Zespół Woklany Sweet Angels

  więcej »
 • "Mistrzostwo! Zespół Appassionata dziękuje za dni pełne muzycznych wrażeń, doświadczeń, głębokiej wiedzy i analizy głosów, ćwiczeń wokalnych, logopedycznych, teatralnych i przede wszystkim za uważne pochylenie się nad każdym głosem w zespole:D"

  Zespół Appassionata

  więcej »
 • "Podczas moich dwóch lat w Warszawie, Voice and More jest rzeczą, którą będę wspominać najcieplej - Cudowna szkoła, wspaniali nauczyciele, atmosfera, dzięki której po każdych zajęciach czujesz jakbyś miał frunąć:) Zajęcia wspaniale pomagają nie tylko ulepszyć warsztat wokalny, ale też dają wielkiego kopa wiary w siebie, działają wręcz terapeutycznie."

  Magdalena Katańska

  więcej »
 • zobacz wszystkie komentarze »

Studio Praga

Studio projektowe, znajdujące się na Warszawskiej Pradze od ponad 10 lat. Jako pierwsze studio w Polsce rozpoczęło nagrania dzwonków telefonicznych "real tones" co okazało się strzałem w dziesiątkę. W ofercie Studia Praga znajdują się wszelkiego rodzaju nagrania lektorskie: audiobooki, komunikaty głosowe, gry, filmy, reklamy radiowe i telewizyjne.

Firma zajmuje się kompleksową produkcją dźwięku od nagrań lektorskich, przez produkcję muzyczną, sound design, miks, po mastering. Współpraca z najlepszymi lektorami gwarantuje najwyższą jakość produkcji, co docenili m.in.: TVP S.A, Polsat, TV Planete, Discovery, Wydawnictwo Medyk, Wydawnictwo MediPage, Blueberry Group, MCD Group, Genexies Spain i wielu innych.

www.studiopraga.pl

 

studiopraga.png