Przeczytaj opinie o voiceandmoreKomentarze

 • "Zarówno Paulina jak i Michał są w moim odczuciu bardzo dobrymi nauczycielami. Widać że są profesjonalistami w swojej dziedzinie, potrafią dobrze przekazać wiedzę, są zawsze przygotowani do zajęć. Daje się odczuć, że zależy im na uczniach i na tym, żeby uczeń naprawdę zrobił postępy. Atmosfera na zajęciach jest bardzo dobra..."

  Olga Janus

  więcej »
 • "Warsztaty lektorskie Voice and More pomogą Ci odkryć nieznane dotąd możliwości Twojego głosu, do tego kameralna grupa uczestników, nowe kontakty i znajomości, przystępna cena, materiały szkoleniowe i fantastyczna atmosfera. Nie bez znaczenia jest tu również osoba samego prowadzącego. Maciej Jabłoński to znakomity trener, posiadający obszerne portfolio w dziedzinie emisji głosu, którego użycza nie tylko jako lektor, ale również jako prezenter TVP."

  Aneta Kubacka

  więcej »
 • "Od długiego czasu miałam problemy ze strunami, wieczna chrypa, niedomykalność, polipy. A wszystko to przez złą emisję. Dzięki Studiu Voice and More, jego wykwalifikowanym instruktorom mogę o tym wszystkim zapomnieć! Po każdej lekcji czuję, że potrafię coraz więcej!...

  Olga Kalicka

  więcej »
 • zobacz wszystkie komentarze »

Wakacje

 • Letnia Akademia Voice and More

  lato_nastolatki.jpgLetnia Akademia Wokalna!
  Wyjątkowa formuła intensywnych 5 dniowych warsztatów dla młodzieży zainteresowanej rozwojem wokalnym. Warsztaty prowadzone są przez kadrę trenerską Voice and More.

  Termin: 17.07 do 21.07.2017r.

  więcej »
 • Vocal Week 2017

  img_1396.jpgZapraszamy na Vocal Week 2017r!
  Weź udział w 5 dniowym, intensywnym treningu wokalnym zakończonym pokazem uczestników. Nasza propozycja to zajęcia grupowe i indywidualne, które pozwolą twórczo spędzić wakacyjny tydzień w sierpniu. Idealna rozgrzewka przed nowym sezonem nauki:)

  Termin: 21.08 do 26.08.2017r


  więcej »